That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

To my

Mieciuuu, a jak myślisz?

To my

Postprzez mietczynski » N wrz 02, 2012 6:44 pm

Ej, patrzcie, nowy "Masochista"!
http://www.youtube.com/watch?v=IM7cU3TCuGo
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: To my

Postprzez rav815 » N wrz 02, 2012 7:03 pm

srogo, ziomek jesteś dobry - serio - to wszystko ogląda się z wielką przyjemnością

Obrazek
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: To my

Postprzez Jeremosky » N wrz 02, 2012 7:45 pm

Ja mam sentyment to tego filmu, ponieważ to była pierwsza produkcja polska którą obejrzałem w kinie.

Co do recki to moim zdaniem jest NAJŚMIESZNIEJSZA ZE WSZYSTKICH TWOICH RECENZJI. :lol:
Motyw ze "Strażnika Teksasu" i zdjęcia Dr Pawicy oraz "SZKOLNY GANG" sprawił, że spadłem z krzesła ze śmiechu. Twój plan przesunięcia krzesła również był ciekawy i bardzo zabawny.

Mimo, iż w pewnym momencie powiedziałeś "W każdym bądź razie" (Wiem. Znowu się czepiam, ale ostatnio jestem wyczulony na ten błąd językowy) bardzo przyjemnie się oglądało i tylko szkoda, że ta recka była taka krótka.

Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem i czekam z niecierpliwością na kolejne. :D
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Re: To my

Postprzez Gaido » N wrz 02, 2012 9:01 pm

Kurdę, nowa kamera. Ichabod, przerypaliśmy zakład xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: To my

Postprzez ichabod » N wrz 02, 2012 9:43 pm

Fuck xD Znaczy teraz Mietek nam płaci po 5 stówek, nie?
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: To my

Postprzez Gaido » N wrz 02, 2012 9:51 pm

Tak... dokładnie tak to było :twisted:
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: To my

Postprzez mietczynski » N wrz 02, 2012 11:19 pm

A mi się wydawało, że przegrani mają zaśpiewać dowolną piosenkę Bajmu i wrzucić na kanał. Tak mi się coś kojarzy :>
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: To my

Postprzez Magrat » Pn wrz 03, 2012 2:35 pm

Świetny montaż, Mieciu. Pod tym względem twoje recki są zawsze bezbłędne, a ta szczególnie. Dawno się tak nie bawiłam :D Na początku tytuł nic mi nie mówił, ale krótki rzut oka na opis fabuły wystarczył aby wspomnienia napłynęły wielką falą :mrgreen: Serio, ten film był tak zły, że mój mózg samoistnie wyrzucił go z pamięci. Chociaż muszę przyznać, do zmotoryzowanego Pawicy bardziej przypominał mi Renegata. Czy ktoś jeszcze pamięta ten serial? ;)
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: To my

Postprzez Weil Deshalb » Pn wrz 03, 2012 3:31 pm

Magrat napisał(a):Chociaż muszę przyznać, do zmotoryzowanego Pawicy bardziej przypominał mi Renegata.


Ha, też miałem to skojarzenie. Ale jednak muzyka ze Strażnika Teksasu bardziej pasował do tej sceny.

Sama recenzja dobra jak zawsze. Dobra uwaga co do tych 30-letnich licealistów (zwłaszcza blond-kumpel głównego bohatera, który wyglądał jak Jacek Braciak).

A, i zauważyłem, że w scenie ze stertą złych polskich filmów znalazł się plakat Arche - Czyste zło. Czyżbyś miał zamiar to zrecenzować? Jeżeli tak, to czekam niecierpliwie, to był naprawdę potworne... coś.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: To my

Postprzez Kaczor » Pn wrz 03, 2012 5:00 pm

Pamiętam ten film. Poszliśmy na niego przed maturą razem z całym ciałem pedagogicznym (ta-dum-tss!)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron