That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Mieciuuu, a jak myślisz?

O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez Gaido » Pt sie 17, 2012 11:38 pm

http://www.youtube.com/watch?v=_OtvS2l- ... re=g-all-u

Raczej stanowczo nowy program u Miecia, ale nie jest po to by go oglądać, tylko po to by go zobaczyć.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez ichabod » So sie 18, 2012 12:40 am

Hm... wiesz ziom,że lubię Twoje recki i hm, dobór materiału :mrgreen: , ale szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem ideę tego show. Raz, że temat mocno nieaktualny (chyba już wszyscy zapomnieli o tym występie pani Basi), a dwa, że forma mi mocno przypominała Niekrytego Krytyka i mam wrażenie, że gościa z Twoim poczuciem humoru stać na coś więcej niż takie tam nabijanie się z poszczególnych linijek. Tym bardziej, że, no, wyśmiewanie tych wypowiedzi to trochę jak recenzowanie Planu 9 z Kosmosu, jeśli wiesz, o co mi chodzi ;)

Nie wiem, może zwyczajnie widziałem tę "debatę" zbyt wiele razy albo czegoś nie czaję, ale jestem rozczarowany jak na tak długi okres czekania ;) Chociaż widzę, że widzom się podoba, więc pewnie to tylko ja ;P

(btw, klip ze strusiem jest osom)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez Gaido » So sie 18, 2012 9:34 am

ichabod napisał(a):ale szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem ideę tego show.


Ja rozumiem (było to chyba raczej dosyć stanowczo powiedziane na początku filmu xD), że ma być to ogólny komentarz do około filmowych zjawisk. W skrócie videoblog. Poza tym odnoszę wrażenie, że jest to tylko seria poboczna, która ma umilić czekanie na nowego masochistę. Poza tym każdy w końcu nudzi się swoją konwencją więc stara się zrobić coś nowego. Mi się podobało.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez speiderman » So sie 18, 2012 10:29 am

Może być. Powiem szczerze, że omawianej dyskusji do dziś nie obejrzałem w pełni, muszę w końcu nadrobić. I jak mówi Ichabod, trochę nie na czasie, no chyba że ewentualnie kolejne takie będą, ale nie orientuję się czy się ostatnio coś pojawiło. Gdybyś brał się przypadkiem za niesławną dyskusję pana scenarzysty z Raczkiem, to powinieneś uwzględnić materiał, gdzie facet mówił bardziej przemyślanie w zaciszu domowym. Nie zmienia to faktu, że powiedział tam, że dla niego najlepszymi recenzentami byli kumple, którzy zdradzają regularnie żony z prostytutkami, wychwalający go za świetne oddanie tego świata w filmie (buhahahahaha!).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez ichabod » So sie 18, 2012 4:08 pm

Ja rozumiem (było to chyba raczej dosyć stanowczo powiedziane na początku filmu xD), że ma być to ogólny komentarz do około filmowych zjawisk.

No właśnie pamiętam co było powiedziane i to nie był komentarz, tylko riffowanie poszczególnych wypowiedzi, NK style. Dlatego mi nie podeszło, liczyłem na coś bardziej, hm, publicystycznego? Odniesienie się do problemu w jakimś szerszym kontekście, jakieś tezy, wnioski, cokolwiek? ;) Może następnym razem ;p
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez vikuserro » N sie 19, 2012 5:48 pm

Tutaj na sadisticu.

Mi tam się spodobało. Jakoś nie wiedziałem o tej rozmowie, a przedstawiona została tutaj w dość przystępny sposób.
vikuserro
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lip 08, 2012 7:06 pm

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez hulaka » N sie 19, 2012 10:45 pm

Też nie do końca kumam. Znaczy zamysł - ok, ale żeby brać "debatę" z Białowąs na celownik to jest jakieś kuriozum ... o parodii w parodii w ramach parodii :? Zresztą timing też coś Ci Mietku Archeologu siadł, what' next, dyskusja Raczka z tym typem od "Kac Wawa"? :roll: Oby nie.

No tak jak mówię, dla mnie ta pierwsza odsłona to jakiś spóźniony bezsens, choć mimo wszystko sprawnie posypany Mietkowym humorem. Ciekawi mnie jednak co tam jeszcze wymyślisz w tym cyklu, powodzenia w każdym razie.
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez mietczynski » Wt sie 21, 2012 12:53 pm

Moim zdaniem porównanie z NK w tym wypadku są mocno na wyrost, bo jednak typ poczucia humoru wydaje mi się, że mamy odmienny, no ale jeśli ktoś odniósł takie wrażenie, to trudno, nie będę bronił się rękami i nogami (dużo takich uwag w każdym razie nie dostałem). Zaznaczę tylko, że zawsze bardziej uważałem się za swego rodzaju satyryka niż profesjonalnego recenzenta, więc jeśli ktoś wchodzi na mój kanał z nastawieniem, że obejrzy w stu procentach konstruktywną krytykę, bądź jak to ujął Ichaś materiały bardziej publicystyczne, to prawdopodobnie się zawiedzie. Raczej zdecydowanie stawiam na humor z domieszką ciekawostek, bo nie lubię zanudzać widzów, a moi widzowie e raczej odwiedzają mój kanał głównie po to aby się pośmiać, a nie aby z marszcząc czoło z palcem przy ustach wpatrywać się w ekran.

W skrócie - do bycia nerdem jest mi mniej więcej tak daleko jak do bycia złotym medalistom olimpijskim w gimnastyce artystycznej.

Co do samej idei tego show, to najbliżej prawdy jest Gaido. Chodzi zwyczajnie o to, że w ramach tego programu, będę udostępniał wszystko, czego nie mogą podpiąć pod masochistę, czyli tak - jest to swego rodzaju vlog, ale nie polegający tylko i wyłącznie na gadaniu do kamery.

O dyskusji Raczka z Czają powiem szczerze, że myślałem, ale to może kiedy (aaa, właśnie - ostrzegam, że mogę się zabierać za tematy jeszcze bardziej archaiczne niż rozmowa Walkiewicza z BB - wszak to nie teleekspres ;D)

Dzięki za odzew no i dzięki Gaidowski za założenie tematu, bo przez kilka ostatnich dni nie miałem możliwości tego zrobić.

Joł cze elo 5 2 0
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: O filmie w filmie w ramach filmu - Dyskusja z Białowąs

Postprzez Akane » N sie 26, 2012 11:00 am

Dopiero teraz obejrzałam ten odcinek i uważam, że wypadł naprawdę super. Myślę, że warto było skomentować całą sprawę z Białowąs, a Mietek zrobił to świetnie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm


Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron