That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Głupoty

Mieciuuu, a jak myślisz?

Głupoty

Postprzez mietczynski » Pt lip 27, 2012 9:23 pm

Zdarzyło ostatnio mi się popełnić pewną głupotę i nie wykluczone, że jeszcze kilka takich głupot popełnię, dlatego zakładam takowy temat.

A oto i ona :>

http://decybelnik.tosiewytnie.pl/vid,36 ... 36102-tNID
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Głupoty

Postprzez speiderman » Pt lip 27, 2012 9:35 pm

W sumie jeden jest temat o Wyciętych. Ale ok. Co do piosenki, to z tymi słowami fajnie się słucha :) . To była jakaś ich forma chrztu?

Swoją drogą oczekiwania co do filmiku o Kac Wawa są już chyba tak duże, że potrzebny będzie event na miarę Moulin Rouge Nostalgia Critica. Może od razu podwójny odcinek z Wyjazdem integracyjnym? Z Ichabodem zrobilibyście pojedynek który z filmów jest gorszy (czytałem dyskusje :lol: ).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Głupoty

Postprzez Gaido » Pt lip 27, 2012 10:36 pm

Zastanawia mnie zaś znacznie lepsza jakość wideo niż w Twoich reckach? :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Głupoty

Postprzez mietczynski » N paź 14, 2012 2:10 am

Jako że wszyscy tak przychylnie spojrzeli na moją współpracę ze Stankiem w poprzednim odcinku "Masochisty", postanowiłem wbić mu się do jego (ekhem... naszego) programu.

Hyhyhy...

http://tosiewytnie.pl/vid,37942,type,LA ... v37942-tLA
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Głupoty

Postprzez Akane » N paź 14, 2012 7:48 am

Okej, nie wierzę, że to piszę, ale... Stanek mnie nie wkurzał jakoś szczególnie w tym odcinku :D I oglądało się to zupełnie nieźle :) Czyżby po "Kac Wawie" wszystko wydawało mi się teraz takie ładne, zgrabne, przemyślane, udane i sympatyczne? Nawet pan od "Ślepej Kiszki"? ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Głupoty

Postprzez Gaido » N paź 14, 2012 12:08 pm

Aczkolwiek Mietek kradnie cały szoł :p I fajny bajerek do puszczania sampli. Da się go kupić na allegro?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Głupoty

Postprzez ichabod » N paź 14, 2012 1:16 pm

Stanek, po co wziąłeś tego zjebanego Mietka? :/ Jesteś solistą, nie potrzebujesz tych pedałów
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Głupoty

Postprzez ErykCoaPL » N paź 14, 2012 7:24 pm

W tej wspólnej recenzji, nic nawet nie próbowało być śmieszne, albo ciekawe. W pewien sposób jest to niewiarygodne. Nawet kwestie miecia dla mnie były tutaj denerwujące (pragnąłem po prostu, aby jak najszybciej się to skończyło).

O co chodzi również z tą ciągłą zmianą ujęć na dalsze i znowu bliższe? Sprawiło to u mnie wrażenie jakby autor machał mi kluczami przed twarzą i liczył na to, iż mi się spodoba.
Avatar użytkownika
ErykCoaPL
 
Posty: 45
Dołączył(a): N wrz 16, 2012 11:28 am

Re: Głupoty

Postprzez Hevio » N paź 14, 2012 10:59 pm

Meciu dobra twoja cześć recenzji . Chciałeś powiedzieć coś o filmie. Trochę rzeczowo ciut żartem ciut serio. A Stanek się miotał ... to było dziwne... Całą recenzje czułe się jakby Stanek starał się ciebie doścignąć .To jakby była walka Kliczko z Adamkiem.

U Stanka widać ,że coś wie ale kurde tym ,że Stalone musi być dredem poległ. Mógł to ubrać w inne słowa. A tak wyszedł na ignoranta. Meciu im więcej Ciebie tym lepiej, boś nie głupi , tutaj szkoda tylko Stanka. Fajnie byłoby jakby pokazał swoją mniej "idiotyczną" postać.

A Dreed to fajne filmidło na porządnym poziomie. Efekty muzyka i akcja ryją beret. A Olivia Thirlby mogłaby czytać moje myśli o każdej porze dnia i nocy.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Głupoty

Postprzez Gaido » N paź 14, 2012 11:10 pm

Ciekawy jestem czy to Stanek pisał teksty Miecia? Akurat zarzut, że jak można porównywać 12 gniewnych ludzi do sędziego, bardzo łatwo można było zbyć, że nie porównujesz przecież filmów tylko dajesz przykład, że w jednym pomieszczeniu można zrobić rewelacyjny film. No, ale rozumiem, że taki miał być kawał, bla bla bla i w ogóle.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron