That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wirus

Mieciuuu, a jak myślisz?

Wirus

Postprzez speiderman » Wt lip 10, 2012 6:08 pm

http://www.youtube.com/watch?v=DJ9WiitLUHk&feature=plcp

Odcinek wyjątkowo krótki, a przez to, że fabuła filmu tak zagmatwana, nic z niej nie zrozumiałem. Ale było dość zabawnie. A wspomniana gra... Hm, graficznie przypominała mi filmiki z "Wacki: Kosmiczna rozgrywka", tylko brane na bardziej poważnie :cry: . A scena z "pielęgniarką" dosłownie przypominała Mrocznego Rycerza. W każdym razie miłego wypoczynku i masz tu browara na drogę.

Obrazek
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wirus

Postprzez hulaka » Wt lip 10, 2012 9:07 pm

Mieciu back on that funny shit. Nie ma co, na prawdę bardzo dobry odcinek, aż łzy się cisną, że taki krótki. Znów świetny montaż, timing, komentarz, follow upy. Tak to powinno wyglądać. Troszkę regularność i techniczne pierdoły wznieść na wyższy level - to byłby poziom światowy, porównywalny do szych z TGWTG czy czego tam chcesz. Serio, śmiałem się na głos ;) Jeden z lepszych odcinków bez wątpienia.

PS. A jeśli chodzi o techniczne pierdoły to zwłaszcza dźwięk z filmu dopasować do własnego audio. Raz lepiej, raz gorzej jest, ale generalnie użeranie się z głośnością aż nazbyt tym masochizmem zalatuje.
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: Wirus

Postprzez Akane » Pt lip 13, 2012 8:51 am

Mietku, Mietku, jaki Ty jesteś mega zajebisty! :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Wirus

Postprzez mietczynski » Wt lip 17, 2012 11:53 pm

Akane na takie komplementy to ja zawsze łasy będę ;D

Co do odcinka to starałem się wrócić bardziej do tego stylu z "Hakera" i "Rh+". Osobiście jestem z niego dość mocno zadowolony. Speider - ja tego filmu do końca też nie zrozumiałem. Myślę, że nie zrozumieli go nawet aktorzy, reżyser i scenarzysta. Końcowa scena, w której główny bohater wysyła do domu dziecka ciężarówki z sankami jest już dla mnie taką abstrakcją, że nie miałem na ten temat kompletnie nic do powiedzenia. Dużo wątków przemiliczałem, bo nie chciałem robić znowu filmu 20minutowego - sporo osób zarzucało mi, że przeciągam odcinki.
Hulaka - co do dźwięku to myślę, że kwestia się poprawi dopiero jak kupię mikrofon. Póki co nawijam do aparatu ;PP

Dzięki wielkie za pochwały no i dzięki Speider za umieszczenie wątku ;))
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Wirus

Postprzez ichabod » Śr lip 18, 2012 7:54 am

Imo ok odcinek, mało wymuszonymi żartów, wyszło naturalnie i luźno. Widać, że spoko odcinek, bo gimbusom sie nie podoba :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wirus

Postprzez Kaczor » Śr lip 18, 2012 5:44 pm

Lubaszenko i sałata rządzą ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Wirus

Postprzez mietczynski » Śr lip 18, 2012 8:45 pm

O jakich gimbusach mowa Ichaś :>?
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Wirus

Postprzez ichabod » Śr lip 18, 2012 9:35 pm

Czytałem komenty na tosiewytnie i piszą tam, że to już nie to samo co na początku, bla bla bla.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wirus

Postprzez mietczynski » Śr lip 18, 2012 9:45 pm

tam takie głosy pojawiają się już od czwartego odcinka więc spoko xD
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Wirus

Postprzez ichabod » Śr lip 18, 2012 9:46 pm

Aha ;P No mówię, gimbusy. Nawet jeden polecił mój kanał, szkoda, że źle napisał i nikt nie trafi xD
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron