That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wirus

Mieciuuu, a jak myślisz?

Re: Wirus

Postprzez speiderman » Śr lip 18, 2012 9:47 pm

Zależy. Obok typu "to już nie to samo" pojawiają się "Najlepszy odcinek!", więc nie dogodzisz :) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wirus

Postprzez Kaczor » Cz lip 19, 2012 6:49 pm

A można wiedzieć co będzie na tapecie po "urlopie"? ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Wirus

Postprzez mietczynski » Cz lip 19, 2012 10:06 pm

Speiderman - no nigdy nie dogodzisz. Jedni wolą żart w stylu YTP, drudzy bardziej że tak powiem przemyślane. Nie ma w tym nic dziwnego ;)

Co na tapecie? Kolejny dość stary film, z tym że chyba bardziej kojarzony niż "Wirus". W każdym razie dostałem już kilka próśb, abym właśnie nim się zajął :]
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Wirus

Postprzez Gracjan » Cz sie 02, 2012 8:28 am

Mieciu co tu dużo mówić uwielbiam ciebie i twoje recenzje. Masz tak niesamowite poczucie humoru i fajne żarty, że autentycznie przez cały czas trwanie tego filmiku miałem prawdziwego banan na twarzy i pokładałem się ze śmiechu. A mimo tego nie można ci odmówić naprawdę profesjonalnego podejścia do tematu. Zarwałeś w tej recenzji wszystko to, co powinien powiedzieć każdy porządny recenzent i ja jestem w pełni usatysfakcjonowany wiedzą jaką wyniosłem z tego projektu. To co zwykle potrafisz zachęcić bądź zniechęcić do obejrzenia danego filmu, a to chyba najważniejsze w byciu recenzentem. Co jeszcze? Naturalność przed kamerą co oczywiście zawsze rzuca mi się w oczy i co zawsze cenię. Już zresztą kiedyś mówiłem, że jesteś niezwykle wręcz naturalny i tego bardzo ci zazdroszczę.

Co mi się nie podobało? Jedna rzecz, mianowicie kiedyś pamiętam, że narzekałem na dźwięk w twoim filmie i tutaj muszę powiedzieć, że znowu coś w tym temacie mi nie przypasowało. Wyobraź sobie, że mam słuchawki na uszach, full głośność i czytam sobie spokojnie napisy, a tu nagle twoje cholernie głośne intro. Kurna omal herbaty nie wylałem hehe.

Ogólnie jednak całość oceniam pozytywnie, miły seans i naprawdę przyjemnie spędzony czas, dziękuje.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Wirus

Postprzez Kaczor » Pt sie 17, 2012 5:56 pm

Kieeedy nowy film :|
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron