That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

"Weekend"

Mieciuuu, a jak myślisz?

"Weekend"

Postprzez mietczynski » Pn cze 18, 2012 2:46 pm

Jest i nowa recka. Mam nadzieję, że pewien sympatyczny recenzent z Torunia się nie obrazi za ochydny żart ;D

http://www.youtube.com/watch?v=4NWBA6oUOWo
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: "Weekend"

Postprzez ichabod » Pn cze 18, 2012 3:32 pm

Ech, ostatnio każdy musi wrzucić moją gębę do recki, żeby się wybić, ech, w sumie to zrozumiałe, więc niech będzie ;P Chociaż za cholerę nie czaje, o co chodziło w tym dowcipie, wiec tak jakby ciężko mi cokolwiek powiedzieć ;P

Co do filmiku - wyszło ok, kilka dowcipów naprawdę fajnych (szczególnie ta autoironia z bluzgami, najs staf), ogółem chyba najfajniejszy materiał od jakiegoś czasu :) Co do crossoveru - hmmm, wyszło poprawnie, ciężko narzekać na cokolwiek, natomiast mam jakieś takie wrażenie, że jakoś do siebie nie pasujecie... tzn. różnica stylów jest duża i miałem wrażenie jakbym oglądał dwie recki ściśnięte w jedną, a nie autonomiczny projekt. ;P Ale to takie czepianie się ze względu na to, że można od was dużo wymagać, więc mogę przesadzać ;)

Btw, fajnie wreszcie zobaczyć Royze w czymś innym niż 2-minutowy gameplay ;) I gratuluję odwagi, fani Mietka to raczej głównie fani tylko Mietka, więc część może się negatywnie odnieść do takiego eksperymentu (coś jak ze Spoonym i FilmBrainem ;P)

Good job, anyway
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: "Weekend"

Postprzez Jeremosky » Pn cze 18, 2012 4:36 pm

Mi też się ta recenzja podobała. :D
Fajnie było Cię znowu zobaczyć Mietek, bo trochę się trochę za Tobą stęskniłem.

Najbardziej rozśmieszył mnie fragment "What is love" grupy Haddaway i "koko Euro spoko" Jarzębiny kiedy główni bohaterowie uciekali samochodem.

Co do minusów to RoyZa powiedział w pewnym momencie "W każdym bądź razie" a powinno być "W każdym razie" (wiem, czepiam się) no i fragment z ks. Ceberkiem był nieco przesadzony.

Co do crossoveru z RoyZa Bladem to wyszedł on poprawie. Fajnie się Was słuchało. Mam nadzieję, że wkrótce Mietku zrobisz crossover z np. Ichabodem albo Akane.
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Re: "Weekend"

Postprzez spoilerruntv » Pn cze 18, 2012 5:53 pm

Rewelacja ziomuś subek leci i czekam na kolejne :)
Avatar użytkownika
spoilerruntv
 
Posty: 19
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 2:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "Weekend"

Postprzez Gaido » Pn cze 18, 2012 6:09 pm

Ale broda Ci Mieczysławie urosła :P

Crossover o tyle fajny, że pomoże RoyZie (RoyZowi?) zdobyć kilku... nastu nowych subskrybentów :) Aczkolwiek tak trochę gburowato wyszedł :P
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: "Weekend"

Postprzez mietczynski » Wt cze 19, 2012 12:20 am

Ech, ostatnio każdy musi wrzucić moją gębę do recki, żeby się wybić

Trza było tak nabijać e-cocka???

Chociaż za cholerę nie czaje, o co chodziło w tym dowcipie, wiec tak jakby ciężko mi cokolwiek powiedzieć ;P
To bardziej taka zaczepka, wsadzenie palca między żebra ;D <dźyg dźyg>

natomiast mam jakieś takie wrażenie, że jakoś do siebie nie pasujecie... tzn. różnica stylów jest duża i miałem wrażenie jakbym oglądał dwie recki ściśnięte w jedną

No to jest dość częste w crossoverach i pewnie masz sporo racji w tym co mówisz, niemniej jednak uważam, że warto było spróbować i ja jestem z tej recki osobiście bardzo zadowolony, RoyZa chyba też, no ale może sam się wypowie na forum :>

fani Mietka to raczej głównie fani tylko Mietka, więc część może się negatywnie odnieść do takiego eksperymentu (coś jak ze Spoonym i FilmBrainem ;P)

No i niektórzy się odnieśli, no ale to było więcej niż pewne. Nigdy nie wiadomo jak widzowie odbiorą crossovera, są przecież tacy, którym niespecjalnie pasuje jak ktoś "przeszkadza" w recenzji gościa, któremu dało się suba. Trzeba to w pewien sposób uszanować, mi też nie zawsze podchodzą gościnne występy u NC. Mimo wszystko są też głosy, które pozytywnie oceniają pomysł ;)

Good job, anyway

Cheers.


Mi też się ta recenzja podobała.
Fajnie było Cię znowu zobaczyć Mietek, bo trochę się trochę za Tobą stęskniłem.

Miło słyszeć ;)

Co do minusów to RoyZa powiedział w pewnym momencie "W każdym bądź razie" a powinno być "W każdym razie" (wiem, czepiam się)

Czepialstwo poziom hard ;P

no i fragment z ks. Ceberkiem był nieco przesadzony.

A moim zdaniem jest najlepszy xD

Mam nadzieję, że wkrótce Mietku zrobisz crossover z np. Ichabodem albo Akane.

Jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej jestem na tak ;)


Rewelacja ziomuś subek leci i czekam na kolejne

Dzięki ;D !

Ale broda Ci Mieczysławie urosła

W sumie to często w takiej chodzę, ale jakoś wcześniej starałem się być w miarę ogolony na filmikach ;PP

Aczkolwiek tak trochę gburowato wyszedł

:OO Gburowato?? W sensie, że nieokrzesany, czy w sensie "szef kaszubskiej zagrody" :P?

Dzięki za opinie ;)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: "Weekend"

Postprzez UncleMroowa » Wt cze 19, 2012 1:18 am

Hej, dzięki za ficzer ;)

Ale tak swoją drogą, to ten filmik uświadomił mi jak bardzo w dziełkach Royzy brak szybszego montażu. Jak wiele magiczna ręka Miecia poprawiła jego zwyczajny performance! ;p Serio Royza, pomyśl nad tym, bo dzięki temu wiele zyskujesz.

I mieciu jak mieciu, ale Royzę zobaczyć było miło, bo ostatnio tylko jego głosu słuchałem przy tych rzutach okiem ;)

Co do samego crossovera - troche dziko widzieć Was we dwójkę (srsly, bardziej zaskakujący crossover to chyba tylko Whisk + Kolmyr ;)), choć wyszło nieźle, naprawdę nieźle. Good Job
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: "Weekend"

Postprzez ichabod » Wt cze 19, 2012 6:00 am

Oh shit, Whisk plus Kolmyr, to by było epic xD

Mietek, co do mojego pięknego, długiego e-cocka, to chciałbym powiedzieć, że wczoraj nagle wpadło mi kilkanaście subów i jeśli to zasługa wklejenia mojej gęby na 2 sekundy, to jestem wdzięczny xD
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: "Weekend"

Postprzez hulaka » Śr cze 20, 2012 9:50 pm

Nie za bardzo rozumiem ten crossoverowy szał. A może inaczej - rozumiem, ale wydaje mi się on nieco śmieszny (w pejoratywnym tego słowa znaczeniu). Jeśli się nie mylę to Dougi Walkery i tym podobne stosunkowo późno zaczęli się w to bawić, dopiero gdy wskaźnik popularności osiągał jakiś tam przyzwoity poziom.

Tu mamy sytuację odwrotną. Oczywiście ja pochwalam pomaganie sobie, rozumiem intencje, widzę nić porozumienia, ale mimo wszystko - większość tych "eksperymentów" wydaje się straszliwie naciągana, wymuszona wręcz. Nie mówiąc, że przeciętny widz pewnie w ogóle nie wie o co chodzi.

Tak jest i tym razem, ale mniejsza o to. Odcinek, jak na moje, zwyczajnie przeciętny/słaby. Debiucik zaimponował lekkością, błyskotliwością, a przede wszystkim jakąś tam naturalnością - ogólnie cechami, które polskim recenzentom przychodzą w bólach albo w ogóle. Później nie było wcale gorzej. Przy "Weekendzie" ta nieporadność wypłynęła i u Mietka, choć możliwe, że to w pewnym stopniu zasługa Royzy, któremu dobrze z oczu patrzy, ale wypadł strasznie "drewniano". Montaż też pewno się przyczynił.

Nie wiem, mieszane uczucia mam. Potencjał duży nadal jest, byleby właśnie nie zejść na tą strasznie sztywną polanę, którą podążają inni "nasi" recenzenci. Brać przykład z Mroowy, zwłaszcza tych nowszych materiałów. Co prawda chaotyczny i nierówny to twórca, ale taką lekkością i naturalnością przed kamerą mało kto może się u nas pochwalić.
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: "Weekend"

Postprzez UncleMroowa » Pt cze 22, 2012 11:11 am

Dzięki za pochwałę, ale ja stanę w obronie chłopaków ;)
Jako twórca, nigdy do końca nie wiesz czy to, co sobie wykombinowałeś w scenariuszu jest wystarczająco dobre. Podczas montażu oglądasz przez dłuższy czas swoją mordkę, i tracisz sporo krytycyzmu względem samego siebie. Sposobem na radzenie sobie z tym - jest eksperymentowanie z różnymi rzeczami, a potem oglądanie reakcji ludzi. Wyjdzie lub nie, różnie bywa.
A z opiniami ludzi różnie też bywa. Ty piszesz, że jestem naturalny przed kamerą - Ja dostałem swego czasu komentarz w stylu "Uwielbiam to drewniane aktorstwo", a ktoś inny kiedyś mi napisał, że mam w sobie tyle pary, jakbym cały czas był na kroplówce z Melisy. I to pod nowszymi filmikami, nie tymi antycznymi. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, czasem trzeba zaryzykować.

A Crossovery są fajną zabawą, sam się w nie bawiłem. I... chyba mam ich najwięcej w całej grupie.
I przyznam, że Royza i Mietek ze sobą raczej niezbyt dobrze się wkomponowali. Ale wciąż - był to eksperyment warty spróbowania.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron