That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Druga część recenzji Gulczasa

Mieciuuu, a jak myślisz?

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez speiderman » Śr maja 23, 2012 10:02 pm

ichabod napisał(a):O, to tak oryginalnie :mrgreen:

Wiemy, że nie "Yyyyreek" i wiemy, że nie robi żadnej pobocznej serii, więc jest trop :P .

A tymczasem otwieramy szampana, a łyżka dziegciu się znalazła. Najwyżej oceniane komentarze to te, gdzie piszą o spadku poziomu formy i żartów. Ja różnicy nie zauważyłem (bez urazy ;) ), a 20 minut zleciało przyjemnie. Problem może leży we wspomnianym przeze mnie natężeniu wstawionych audio z innych filmów i filmików, a może po prostu zająłeś się głównie objeżdżaniem filmu niż jakąś jego rzetelniejszą oceną. Sam nie wiem, nie naciskam i czekam na kolejne.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez mietczynski » Śr maja 23, 2012 10:07 pm

Szczerze mówiąc jakoś specjalnie zaskoczony nie jestem. Wiadomo, każdy ma tam jakieś swoje zdanie, ale ogólnie rzecz biorąc na yt i tsw zdecydowana przewaga komentarzy i ocen jest pozytywna, więc nie biegnę jeszcze do sklepu po żyletki :> Zastanawia mnie tylko kto jest AngryJoe fanem i czemu nie pokusił się o komentarz na forum tylko specjalnie zakładał konto na yt ;>?

Wiemy, że nie "Yyyyreek" i wiemy, że nie robi żadnej pobocznej serii, więc jest trop .


Myślę, że wszyscy będą pozytywnie zaskoczeni ;)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez ichabod » Śr maja 23, 2012 11:57 pm

Man, nigdy nie dostaleś wiadomości, żebyś usunął kanał bo wyglądasz jak justin bieber, wiec co Ty wiesz o życiu :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez mietczynski » Cz maja 24, 2012 12:04 am

Man, nigdy nie dostaleś wiadomości, żebyś usunął kanał bo wyglądasz jak justin bieber, wiec co Ty wiesz o życiu

Na to przynajmniej można wyrywać 16stki ;d
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez ichabod » Cz maja 24, 2012 12:18 am

Yeah, to by jeszcze uszło, czasami młodsze pisały xD
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez Weil Deshalb » So wrz 08, 2012 9:00 pm

Odgrzebuję stary temat, bo teraz mi się coś przypomniało: w obu częściach recenzji ani razu nie wspominasz o Big Brotherze, gdzie zarówno Gulczas jak i sporo obsady zdobyło... no, powiedzmy, że sławę. Czy zrobiłeś to celowo, czy po prostu zapomniałeś o tym programie?
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Poprzednia strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron