That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Druga część recenzji Gulczasa

Mieciuuu, a jak myślisz?

Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez mietczynski » N maja 20, 2012 3:27 pm

Tak jak w temacie, nareszcie się z nim uporałem!

http://www.youtube.com/watch?v=zfWqTh362lM
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez Kaczor » N maja 20, 2012 10:01 pm

Wreszcie :) Nie mogę się doczekać Yyyyyyyrka :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez DoubleFace » N maja 20, 2012 11:02 pm

Dobrze jest widzieć starego Mietczyńskiego po małym spadku formy :D .

Nie mogłem wytrzymać i sam obejrzałem całego Gulczasa, więc już nie było tej niespodzianki jak w pierwszej części. Przede wszystkim fajnie, że używasz nowych bajerów (wstęp z wynurzającym się gulczasem rządzi, nie wspomną o remixie Macierewicza). Ale najgłośniej się śmiałem przy scenie z Januszem Dzięciołem. Wydawało mi się tylko że za dużo jest scen z filmu, ale to tylko narzekanie osoby która ma za sobą film ;).

I gratuluję rozkminy o reżyserze, mało kto by na to wpadł.

BTW, zapomniałeś wspomnieć kto bym Rzeźnikiem.

Plus jeszcze za użyte utwory muzyczne. Oby tak dalej.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez ichabod » N maja 20, 2012 11:30 pm

Szczerze mówiąc, mi się nie podobało tak jak przy Hakerze czy RH+ na przykład, imo taki solidny filmik, kilka dowcipów było awesome (Mortal Kombat - 10/10, wypas montaż tak btw), a kilka jakoś mi nie podeszło (np. to z cofaniem taśmy było pointless), albo jak w przypadku Macierewicza, i jedno, i drugie ;P - dłużył się ten cutaway i dłużył, ale finał był satysfakcjonujący.

W każdym razie good job, ale stać Cię na więcej, ziom. ;) Żebyś nam się tylko w Niekrytego nie zamienił :cry:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez Gaido » Pn maja 21, 2012 6:46 am

ichabod napisał(a): a kilka jakoś mi nie podeszło (np. to z cofaniem taśmy było pointless)


Widac, że Mieciu stara się eksperymentować z innymi dżołkami, stworzyć coś nowego. Dlatego nie wszystko udało się w 100% (scena z sejmem jest za długa. Zdążyłem zasnąć, jak przy prawdziwych obradach xD), ale generalnie jest bardzo kreatywnie, wesoło, kumpelsko, i ponownie punktowanie wad filmu jest celne i bardzo atrakcyjne dla widza.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez speiderman » Pn maja 21, 2012 9:38 am

DoubleFace napisał(a):BTW, zapomniałeś wspomnieć kto bym Rzeźnikiem.

Nie tyle grał, co dał głos (ale fakt, "daje do myślenia").

Obejrzałem i... bardzo dobrze, uśmiałem się zarówno z Twoich komentarzy, jak i głupoty samego filmu. Jedyne zastrzeżenia, to ciągłość niektórych żartów. Ale w porównaniu do innych, to bardziej niż Macierewicza wydawało mi się powtarzanie tej samej sceny z "Stawki" tylko po to, by usłyszeć to, czego i tak się spodziewałem ("tajnych" haseł agentów). Przewijanie nie było złym pomysłem, ale też trochę się ciągnął. No i może stężenie tekstów z innych produkcji/filmików/itp. było trochę zbyt duże, ale nie żeby jakoś przeszkadzało mi to w słuchaniu. W każdym razie dobra robota, choć po przecieku spodziewałem się, że szykujesz coś naprawdę dużego (ale to najwidoczniej moje przesadne oczekiwania :oops: ). Czekam na "Yyyrka", ból będzie większy.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez mietczynski » Wt maja 22, 2012 1:07 am

Dzięki za opinie, postaram się ustosunkować ;)

Kaczor napisał(a):Wreszcie :) Nie mogę się doczekać Yyyyyyyrka :D


Od razu mówię, że raczej nie będzie to w następnym odcinku (muszę się odGruzować)

DoubleFace napisał(a):Dobrze jest widzieć starego Mietczyńskiego po małym spadku formy :D .

Oj tam spadku od razu ;D

DoubleFace napisał(a):Nie mogłem wytrzymać i sam obejrzałem całego Gulczasa

Ale... dlaczego?? :O

DoubleFace napisał(a): Przede wszystkim fajnie, że używasz nowych bajerów (wstęp z wynurzającym się gulczasem rządzi, nie wspomną o remixie Macierewicza). Ale najgłośniej się śmiałem przy scenie z Januszem Dzięciołem. Wydawało mi się tylko że za dużo jest scen z filmu, ale to tylko narzekanie osoby która ma za sobą film .


No wiesz, jedni powiedzą, że za dużo. Inni, że za mało. Staram się cały czas eksperymentować, żeby znaleźć ten jako złoty środek (tfu!). W każdym razie cieszę się, że nie krytykujesz za próbowanie nowych rzeczy ;)

DoubleFace napisał(a): BTW, zapomniałeś wspomnieć kto bym Rzeźnikiem.

No zapomniałem jeszcze wielu innych rzeczy, a filmik trwa i tak ponad 20 min. Zastanawiałem się czy to jest naprawdę tak istotne (pewnie gdybym pisał drugi raz scenariusz to poskracałbym żarty i dodał jeszcze coś o tym)


Ichabod napisał(a):Szczerze mówiąc, mi się nie podobało tak jak przy Hakerze czy RH+ na przykład, imo taki solidny filmik, kilka dowcipów było awesome (Mortal Kombat - 10/10, wypas montaż tak btw), a kilka jakoś mi nie podeszło (np. to z cofaniem taśmy było pointless), albo jak w przypadku Macierewicza, i jedno, i drugie ;P - dłużył się ten cutaway i dłużył, ale finał był satysfakcjonujący.


Mi też się tamte poprzednie recki bardziej podobają, no ale tak jak pisałem wcześniej staram się eksperymentować, żeby uniknąć oskarżeń o powtarzalność ;P Cofanie taśmy nie wyszło w ogóle tak jak to planowałem podczas pisania scenariusza. Chyba przez ten długi czas tworzenia jednej recki jakoś zgubiłem podczas montażu już ten wcześniejszy zamysł, dlatego zgadzam się, że ten fragment trochę nie pasuje. Nie zdecydowałem się jednak go usunąć, bo... tak jakoś.

Ichabod napisał(a):W każdym razie good job, ale stać Cię na więcej, ziom. Żebyś nam się tylko w Niekrytego nie zamienił


No nie zamierzam oceniać programów telewizyjnych, czy filmików z yt tylko raczej do końca będą to normalne filmy, tak więc obawy chyba niesłuszne ;)


Ichabod napisał(a):Widac, że Mieciu stara się eksperymentować z innymi dżołkami, stworzyć coś nowego. Dlatego nie wszystko udało się w 100% (scena z sejmem jest za długa. Zdążyłem zasnąć, jak przy prawdziwych obradach xD), ale generalnie jest bardzo kreatywnie, wesoło, kumpelsko, i ponownie punktowanie wad filmu jest celne i bardzo atrakcyjne dla widza.

Macierewicz Cię uśpił :<? No to wybacz :> No i dokładnie tak jak piszesz z eksperymentowaniem, w następnych odcinkach chyba będę mniej kombinował ;)

speiderman napisał(a): Ale w porównaniu do innych, to bardziej niż Macierewicza wydawało mi się powtarzanie tej samej sceny z "Stawki" tylko po to, by usłyszeć to, czego i tak się spodziewałem ("tajnych" haseł agentów).

Błędem chyba było nie przeciąganie, tylko wstawienie mnie mówiącego co się za chwilę wydarzy - tak mi się teraz wydaje.

speiderman napisał(a): W każdym razie dobra robota, choć po przecieku spodziewałem się, że szykujesz coś naprawdę dużego

W przecieku chodziło o to, że miała być nowa kamera (dlatego czekałem z recką). No ale wyszło jak wyszło...

speiderman napisał(a): Czekam na "Yyyrka", ból będzie większy.


Oj... Żebyście się wszyscy nie zdziwili... :?
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez ichabod » Wt maja 22, 2012 1:35 am

No nie zamierzam oceniać programów telewizyjnych, czy filmików z yt tylko raczej do końca będą to normalne filmy, tak więc obawy chyba niesłuszne

Nie no wiesz, do tego jest daaaaleko i mógłbyś mi kiedyś dać w mordę gdybym Cię tak nazwał, ale po prostu mam nadzieje, że nie przeholujesz z tymi dowcipami ;)

Btw, co planujesz w najbliższym czasie? :>
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez mietczynski » Wt maja 22, 2012 2:41 pm

Btw, co planujesz w najbliższym czasie? :>


Recenzję ;D
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Druga część recenzji Gulczasa

Postprzez ichabod » Wt maja 22, 2012 2:51 pm

O, to tak oryginalnie :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron