That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odc. 4 - "Złoty Środek"

Mieciuuu, a jak myślisz?

Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez mietczynski » So kwi 21, 2012 1:41 pm

Dzień dobry!

Link do nowego odcinka:

http://www.youtube.com/watch?v=zQ6vXzel ... AAAAAAAAAA

I życzę miłego weekendu ;)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez MrKubuś » So kwi 21, 2012 2:13 pm

No nareszcie! Bardzo przyjemny odcinek, brak tylu cięć w stylu NK i troche dobrych żartów, jednak zdecydowanie lepiej
ogląda mi się twoje rezenzje filmów z gatunku- "tak złe, że aż dobre". Na twoich innych recenzjach śmiałem się jak na najlepszych odcinkach NC, a tutaj tylko miałem banana na twarzy przez całą recke, no ale i tak przyjemnie się oglądało, czekam na więcej.
,,Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"
A.Sapkowski
MrKubuś
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 8:00 pm

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez Tuśka » So kwi 21, 2012 2:17 pm

Fascynująca jest ta podróż przez polskie dzieUa - nie muszę ich oglądać, by mieć dowód, że nie warto było oglądać :P. Top 5 sucharów (miejsce pierwsze skojarzyło mi się z tym) było świetne, a żartówki o kaktusie i typowo opciowy wątek miłosny dopełnił całości.

PS: A właściwie dlaczego ona musiała się przebierać za faceta? Minister poglądami był jeszcze w XIX wieku?
Analizatornia blogasków Szalikowe Bajanie poleca: Bartosz Kurek i najlepsze opko świata, cz.1
Avatar użytkownika
Tuśka
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz paź 20, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Łask/Wrocław

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez mietczynski » So kwi 21, 2012 2:19 pm

@Tuśka - nieee, kancelaria miała taką zasadę, że nie przyjmuje kobiet ^^

@Kubuś - no ja sobie zdaje sprawę, że ten odcinek nie jest aż tak śmieszny jak "RH+" i "Haker". To chyba dlatego, że ten film mnie bardziej rozdrażnił niż tamte, bo to poprzednie wiadomo od początku do końca, że są słabe (właśnie aż tak słabe że aż śmieszne). Za to "Złoty Środek" zwyczajnie traktuje widza jak idiotę. Mało tego - reżyser mógł się po tym filmie panoszyć i chodzić z podniesioną głową, bo dostał on chyba ze cztery złote kaczki (chyba po znajmościach...)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez Jeremosky » So kwi 21, 2012 2:31 pm

Kolejny świetny odcinek :D
Najbardziej podobała mi się lista Pięciu najbardziej suchy żartów i karaoke na końcu. :lol:
Jedynie do czego mogę się przyczepić to brak napisów we fragmentach obcojęzycznych.
Ale i tak przyjemnie się oglądało i czekam z niecierpliwością na kolejne recenzję. :D
Dlaczego? Bo jesteś MAJOR ASSAGE
Ostatnio edytowano So kwi 21, 2012 6:22 pm przez Jeremosky, łącznie edytowano 1 raz
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez MrKubuś » So kwi 21, 2012 2:59 pm

mietczynski napisał(a):@Tuśka - nieee, kancelaria miała taką zasadę, że nie przyjmuje kobiet ^^

@Kubuś - no ja sobie zdaje sprawę, że ten odcinek nie jest aż tak śmieszny jak "RH+" i "Haker". To chyba dlatego, że ten film mnie bardziej rozdrażnił niż tamte, bo to poprzednie wiadomo od początku do końca, że są słabe (właśnie aż tak słabe że aż śmieszne). Za to "Złoty Środek" zwyczajnie traktuje widza jak idiotę. Mało tego - reżyser mógł się po tym filmie panoszyć i chodzić z podniesioną głową, bo dostał on chyba ze cztery złote kaczki (chyba po znajmościach...)

O to mi właśnie chodziło. Lepiej mi się oglądało tamte recenzje bo filmy były, jak mówiłem "tak złe, że aż dobre" a ten film był poprostu idiotyczny.

ps: W odcinku 5 będzie 2cz. recki gulczasa? Kiedy możemy się go spodziewać?
,,Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"
A.Sapkowski
MrKubuś
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 8:00 pm

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez Gaido » So kwi 21, 2012 3:07 pm

Podobało mi się i podpisuje się pod postami wyżej :)

Mówiąc o fikcyjnym CV przypomniał mi się film "I love You Philip Morris" gdzie również był wykorzystany motyw fałszywego curriculum vitae, jednak w odróżnieniu od Złotego Środka, tam przynajmniej twórcy postarali się uargumentować czemu Stevenowi się udało (Przykłądowo pokazali jak rozmawia przez telefon i udając swojego byłego pracodawcę sam sobie robił mowę rekomendacyjną).

A teraz idę na karaoke xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez speiderman » So kwi 21, 2012 3:22 pm

Porządna recenzja. Przyznam, że mniej śmieszna, niż poprzednie, ale zwalam to na sam film :P . W każdym razie dobrze jest.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez mietczynski » So kwi 21, 2012 9:24 pm

ps: W odcinku 5 będzie 2cz. recki gulczasa? Kiedy możemy się go spodziewać?


Zgadza się. Zejdzie mi z tym pewnie ze 2-3 tygodnie jak zwykle ;)

btw. Gaido Philip Morris mi się bardzo podobał i tam w odróżnieniu od "Złotego Środka" tego typu akcje bohaterowi na dobre nie wyszły ;]
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez Magrat » So kwi 21, 2012 10:05 pm

Jakie ja mam szczęście, że jednak nie obejrzałam tego filmu. Czasami tak człowieka przeczucie najdzie :mrgreen: Szczerzyłam się przez całą recenzję, chociaż muszę przyznać w połowie na chwilę zastopowałam, ale to dlatego, że James McAvoy był w trakcie dziesiątkowania armii bandziorów za pomocą różnych odmian broni palnych i oddziału szczurów-samobójców, więc chyba rozumiesz :D Nie zmienia to jednak faktu, iż jako recenzent jesteś waćpan prawdziwym mistrzem i zawsze z niecierpliwością czekam na twój nowy filmik.
A co do Anny Przybylskiej przebranej za faceta, to tak złej charakteryzacji nie widziałam dawno. Wyglądała jak "kobieta z brodą" :shock:
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron