That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odc. 4 - "Złoty Środek"

Mieciuuu, a jak myślisz?

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez mietczynski » Pt kwi 27, 2012 8:01 pm

takie nawet, ale dupy nie urywa ;]
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez Katrin » So kwi 28, 2012 1:36 pm

Widziałam ten film, na długo przed Twoją recenzją i dopiero Ty mi uzmysłowiłeś co było nie tak z tym "Złotym środkiem".
Słabo się znam na filmach, ale jedno mogę stwierdzić- większość nowych, polskich filmów wydaje mi się "sztuczna" w porównaniu do zachodnich produkcji, już nie wspominając tego, że stanowią rodzaj "odgrzewanego koletu", gdzie nie ma żadnego powiewu świeżości, nowych pomysłów od strony twórców. Wiem, że coraz trudniej o dobre pomysły, ale przykładowo jest wiele ciekawych książek na rynku, wartych zekranizowania... (i błagam, chrońcie nas przed kolejnymi polskimi odpowiednikami zagranicznych hitów).

Co do samej recenzji, jak zwykle przyjemnie się Ciebie słucha- widać to już po samym liczniku wyświetleń kanału. :D
A co do filmu, raz obejrzałam i po raz kolejny nie zamierzam, nigdy więcej! Nudny i nie mogę do tej pory zrozumieć, jak do tego doszło, że żadna postać kobieca w tym filmie nie rozpoznała od razu w Mirku kobiety. :?
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez mietczynski » N kwi 29, 2012 11:06 pm

A co do filmu, raz obejrzałam i po raz kolejny nie zamierzam, nigdy więcej! Nudny


Właśnie - NUDNY. Wiele można mówić o poprzednich filmach Lubaszenki. Jedni je kochają, drugim ten humor nie podchodzi, ale nikt o "Poranku Kojota" "Chłopaki nie płaczą" czy nawet "E=mc2" nie mógł powiedzieć, że były nudne. A tutaj nudaaaaaaaa. Nuda i czasami jeszcze do tego zażenowanie.
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez Cloud » Pn kwi 30, 2012 8:58 am

Dobry stuff, naprawdę wiesz co robisz stary i rób to jak najdłużej. Najlepiej widać po zainteresowaniu jakie wzbudzają twoje filmiki i po tempie, w jakim zyskujesz subskrybentów. Super robota, chcę więcej i czekam na więcej.
Cloud
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 8:23 am

Re: Odc. 4 - "Złoty Środek"

Postprzez Energytoran » Cz maja 24, 2012 2:19 pm

Wszystkie Twoje recenzje są cudowne, a dzięki tej poznałem fajną pisoenkę :D Dzięki.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Poprzednia strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron