That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Recenzje Mietczyńskiego

Mieciuuu, a jak myślisz?

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Akane » So kwi 21, 2012 8:47 pm

Właśnie Mietku, gdzieś Ty był, jak organizowaliśmy poprzednie konkursy? ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez mietczynski » So kwi 21, 2012 9:23 pm

W Polsce, czyli rzadko w domu. Teraz na emigracji mam duuużo czasu więc stąd to wszystko przyszło ;)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Kaczor » Pn maja 07, 2012 10:05 pm

Ech, muszę tu częściej zaglądać :) Dawno tak się nie śmiałem na recenzjach, gratuluję debiutu. Mam nadzieję że bedziesz kontynuował produkcję recenzji żałosnych polskich filmów ("Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja", "Wirus", "Szamanka", "Operacja koza" itp.)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Tremirenes » Pn wrz 03, 2012 9:00 pm

Dobra to teraz napiszę hejterskiego posta o najnowszych recenzjach, czytacie na własną odpowiedzialność:
Tak więc zacznijmy od tego co mnie baaaardzo irytuje(na przykładzie najnowszych recenzji):
1. Zbyt często przeklinasz: dla mnie przekleństwa są podkreśleniem szczególnej irytacji. Używane zbyt często tracą na swojej mocy w ustach tego, kto je wypowiada. Choć ty używasz je kilka razy na recenzję uważam, że to i tak za dużo.
2. Remiksy, czy jak to się nazywa: chodzi o momenty takie, jak te przy cytacie (który był moim zdaniem troszeczkę bezużyteczny) "Barwy gówna". Są one niepotrzebne, niezbyt śmieszą, a i zostały wyświechtane w filach typu "YouTube poop". Przez co mi się ciężko ogląda niektóre fragmenty ogląda.
3. Dowcipy-dłużyzny: Praktycznie szczytem było, gdy przez dość długi czas ciągnąłeś, jakby na jednym oddechu, dowcip o doktorze-mścicielu. Cały czas kiedy o tym mówiłeś myślałem "Tak, wiem to już, ale co z filmem".
4. Za mało samego filmu: podczas całej recenzji nie słyszałem ani jednego całego dialogu między postaciami, tylko strzępki, które wykorzystane były w ramach dowcipów i to prowadzi do kolejnego punktu...
5. Przerost formy nad treścią: Najpoważniejsza wada. Masz za dużo dowcipów, które po części są jakby nieco wg. mnie wymuszone, przez co tylko co 10-ty wywołuje u mnie jakieś reakcje.
Tyle z marudzenia, co mi się podoba napiszę potem.
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Poprzednia strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron