That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Recenzje Mietczyńskiego

Mieciuuu, a jak myślisz?

Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez mietczynski » N mar 25, 2012 2:39 am

Jeśli nie macie nic przeciwko, to będę bezczelny i założę tu swój własny temat. Był już "Gulczas...", a teraz zrobiłem recenzję "Hakera". Pozostałe produkcje będę również wklejał w tym temacie, jeśli ktoś będzie chciał podzielić się swoją opinią ; )

link do recenzji "Hakera":
http://www.youtube.com/watch?v=kizh4Rt2 ... HxSLhvG8Y=
recenzja podzielona na dwie części
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez ichabod » N mar 25, 2012 4:10 am

Bardzo dobra robota, w porównaniu do Gulczasa jest o wiele konkretniej, bardziej dynamicznie, zabawniej, no ogólnie wypas - tak trzymać i dorzucam kanał do polecanych u siebie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Gaido » N mar 25, 2012 10:02 am

Ulubione momenty - "Gaz Pieprzowy", "Kalambury" oraz "Widziałam to w kinie" xD To jedna z tych recenzji do których będę wracał gdy będę miał ochotę się pochichrać :p To znaczy często :D

Uważaj tylko na ścianę. Jak będziesz tak często w nią walił głową, to w końcu dziurę zrobisz :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Katrin » N mar 25, 2012 10:09 am

"The sound of progress, my friend." :D

Obejrzałam obie recenzje i widać znaczną poprawę- jest na pewno bardziej zabawnie.
Dobrze, że zastąpiłeś szarą ścianę, czerwoną i ładnym kominkiem- od razu jest na czym oko zawiesić. ^^
Natomiast jeśli chodzi o samą recenzję, to zgadzam się z opinią Ichabod'a i doczucę coś od siebie:
podoba mi się to, że recenzujesz polskie filmy, bo jeżeli o mnie chodzi to niewiele znam z naszej rodzimej kinematografii (z 2000-2008 r.)- "Cudze krytykujecie, a swego nie znacie", ;) tylko jedna mała sugestia- staraj się ograniczać memy do minimum, no chyba, że Twoim głównym celem jest dotarcie do publiczności wychowanej na kwejku, demotach i innych "pierdołach". Nie mam nic przeciwko temu, ale osobiście nie chciałabym być tym bombardowana z każdej strony...

Podsumowując: oby tak dalej, Mieciu!

(A ja lecę zasubskrybować Twój kanał XD)
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez mietczynski » N mar 25, 2012 7:21 pm

Dzięki wielkie za opinie ; ) Uprzedzam tylko, że nie deklaruje się na 100%, że kiedyś nie zrecenzuje czegoś zagranicznego, bo jest masa filmów, która się aż prosi. Póki co jednak zostaje w klimatach naszych, krajowych i przez jakiś czas się to nie zmieni raczej ; )
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez DoubleFace » N mar 25, 2012 9:50 pm

Było super! Obejrzałem recenzję już drugi raz (i przynajmniej jeszcze raz dzisiaj). Ichabod spokojnie może się zajmować swoimi projektami, natomiast Ty dla mnie zostajesz ekspertem od polskich filmów! To co lubię, to optymalne połączenie opinii i humoru, czego brakuję w "najczęściej subskrybowanym kanale YouTube w Polsce".

No i dokończ tą recenzję Gulczasa. Moi koledzy wytrzymali połowę filmu, a ja muszę wiedzieć co dalej ten pajac wyczynia ;) .
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Shad0546 » So mar 31, 2012 1:39 am

Śmiechłem, fajne :3
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Magrat » So mar 31, 2012 9:48 pm

Panie Mietczyński, właśnie zyskał pan nową fankę. Pan i pana recenzje :D
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez mietczynski » Pt kwi 06, 2012 8:19 pm

Trzeci odcinek :] - http://www.youtube.com/watch?v=fnLAF9C-R4U

@DoubleFace - druga część Gulczasa będzie chyba w piątym odcinku ;)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Recenzje Mietczyńskiego

Postprzez Gaido » Pt kwi 06, 2012 9:25 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

By.trzymać.klimat.thrilleru.będę.pisał.powoli.i.wyraźnie.

Wydaje mi się, że taki thriller wyjątkowo łatwo nakręcić. Nie trzeba się silić na emocje, scenariusz też z dupy wzięty, byle by twist na zakończeniu był. Napisze się scenariusz w tydzień, nakręci w 2 dni, zmontuje w 3 godziny i mamy materiał na rocznicowy filmik xD

Rozkręcasz się co raz bardziej i chce się Ciebie oglądać. Obawiaj się skoku subskrybentów do co najmniej pięciocyfrowej liczby :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron