That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

RoyZa Blade - Platoon

Niezapomniany Bum, jeden z laureatów drugiego konkursu tgwtg.pl

RoyZa Blade - Platoon

Postprzez RoyZa_Blade » Cz mar 22, 2012 12:55 pm

Ta gra po prostu nie chce być zrecenzowana. Tygodnie walki z brakiem weny twórczej oraz z programem do montażu.
No, ale w końcu jest:
http://www.youtube.com/watch?v=tRboDUsv ... AAAAAAAAAA
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: RoyZa Blade - Platoon

Postprzez ichabod » Cz mar 22, 2012 1:51 pm

Bardzo dobra robota, wszystko wygląda cholernie pro, jedyny minus to fakt, że jak mówisz o czymś (np. o tych skokach albo granatach), to wypadałoby, by gameplay to w tym czasie ilustrował ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: RoyZa Blade - Platoon

Postprzez UncleMroowa » N mar 25, 2012 12:47 am

Generalnie ok, bardzo podobały mi się scenki (mi nigdy nie chce się ich kręcić :P)

Jednak kilka rzeczy mnie irytuje:
- "show, don't tell" - jak mówisz o czymś: proszę, daj cięcie na to. Na pada, kiedy mówisz o sterowaniu, zrób 5 sekundową przerwę na muzykę z Blaster Master etc.
- Man, ta Twoja hiperpoprawna artykulacja potwornie odstrasza :P Spokojnie, czytaj skrypt naturalnie, trochę na luzie, nie bój się, że przez przypadek zabrzmisz niewyraźnie. To jakby osobista sugestia, bo sam przez jakiś czas robiłem podobny błąd.

Jakby nie to wyżej - jak najbardziej na plus :)

PS. Użycie broni w ten sam sposób jak w Castlevanii, wcale by nie pomogło wiele, biorąc pod uwagę fakt, że krzyżakiem poruszasz się po ścieżkach :P
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: RoyZa Blade - Platoon

Postprzez mietczynski » N mar 25, 2012 11:58 pm

Bardzo fajnie napisana recka, tzn dobrze się słucha, z tym że przez większość czasu to co widzimy na ekranie nie przykuwa uwagi. (czyli w zasadzie powtarzam to co zostało już napisane wcześniej ;P) Ale i tak świetnie się tego słucha
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am


Powrót do RoyZa Blade

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron