That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Dla miłośników improwizacji rodem z Whose Line Is It Anyway

Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez Gaido » Cz gru 08, 2011 1:12 pm

Jak w temacie! Pisać co lubicie i dlaczego pomimo nie tak znowu małej ilości grup improwizacyjnych, impro w polsce właściwie nie ejst jakoś super znane i popularne. Przecie to co nam serwują obecne polskie kabarety, za nielicznymi wyjątkami, to dla mnie poziom teatrzyków w podstawówce. Ja chcę improwizację i porządny stand-up :]

Jeśli ktos lubi impro i chciałby się pobawić, to proszę się zgłaszać! Coś wymyślimy, pogramy w konkurencje które najbardziej lubicie i będzie techniczna możliwośc je zorganizowac ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez Shad0546 » Cz gru 08, 2011 1:57 pm

Co do impro najlepszy wychodzą podczas odpowiedzi w szkole z przedmiotów humanistycznych ;)
A tak serio to rzeczywiście w Polsce biednie z takimi rzeczami kiedyś na Comedy Central leciał program ze stand-up'ami i większość to poprostu chyba nieślubne dzieci Strasburgera. Sam czasem wymyślałem jakieś improwizacje z kumplami na skype było całkiem wesoło, ale materiały przepadły, a wrzuciłbym w Internet. Może uda się coś zrobić.
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez Emperor_Gustaf » Cz gru 08, 2011 2:43 pm

ja bym z chęcią się na taką imprezę pisał, ale niestety nie mam technicznych możliwości. Szkoda, naprawdę chciałbym spróbować, najwyżej byście stwierdzili,żę się nie nadaję, ale spróbować bym spróbowałbym z chęcią :) Kurczę, jak będzie lepiej u mnie z finansami to muszę sprawić sobie zew. kartę dzwiękową (czy jak to tam się nazywa) i mikrofon do kompa, bo już kilka razy były mi potrzebne a okazje różne wciąż keep coming :P
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez Gaido » Cz gru 08, 2011 2:43 pm

Shad0546 napisał(a):Co do impro najlepszy wychodzą podczas odpowiedzi w szkole z przedmiotów humanistycznych


A w tym jest dużo do rzeczy. Im cżłowiek jest mlodszy, tym lepiej zmyśla. Wynika to z tego, że dzieciaki lubią się bawić i nie boją sie korzystać z wyobraźni. Gdyby jednak ktoś mnie dziś zobaczył bawiącego się samolocikiem, to by mnie wzięli za debila, co zabija naszą kreatywność i zdolność do improwizacji. Nie ma to jak wspaniały wpływ Świata w którym żyjemy :]

W sumie moglibyśmy raz spróbować zrobić własne "Whose Line" na jakimś wlasnym kanale chatu. Przełamało by to barierę "dźwiękową" oraz strach przed kamerą, oraz w ogole i w ogóle... Z tego co wiem na forum WLiiA w ten sposób sie bawią :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez ichabod » Cz gru 08, 2011 3:19 pm

Znaczy bawisz się samolocikami, kiedy nikt nie patrzy? :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez Gaido » Cz gru 08, 2011 3:20 pm

Zzzziu... O Ichabod! Nie zauważylem Cię xD Ja samolocikami? Gdzieeee...
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez amek » Cz gru 08, 2011 5:10 pm

YAY. To kiedy będzie taki Whose Line'owy dzień na czacie? (Bez DW i innych takich :) )
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez Gaido » Cz gru 08, 2011 5:36 pm

A znacie jakieś programy IRCowe albo cóś? Bo jednak nie chcę blokować "normalnego" czata :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez migelito » Cz gru 08, 2011 11:06 pm

Gaido napisał(a):
Shad0546 napisał(a): Z tego co wiem na forum WLiiA w ten sposób sie bawią :p


Niestety, od jakiegoś czasu zabawa czatowa w improwizację na forum Whoseline.pl zamarła z chwilą odpływu wielu wspaniałych graczy i brakiem narybku, ale potwierdzam! Tak się bawimy/liśmy! A na dowód przedstawiam cały topic z odcinkami: http://www.whoseline.pl/forum/viewforum ... 03f1c1f825

(222 - wspaniała liczba jak na trzy lata aktywności :)

Jestem jak najbardziej za pomysłem takiego czatowego odcinka, bardzo chętnie w nim zagram, a jesli Gaido nie ma nic przeciwko, mogę nawet taki odcinek poprowadzić (ew. pomóc w organizacji odcinka grami stworzonymi przez środowisko whoseline.pl) :) Zwykle odcinki rozgrywano o godzinie 20, w obecności gospodarza (czerwony kolor nicku na czacie Iceq), 4 graczy (niebieski) i publiczności - mniej lub bardziej licznej. Razem z Gaido czekam na zgłoszenia i ustalenie terminu Odcinka Zero :)

BTW, jeśli kierownictwo forum nie będzie miało nic przeciwko, można rozegrać odcinek na kanale czatowym whoseline.pl na Polchacie (polecam, jak wspomniałem, Iceq do komfortowego korzystania z tego czata) :)

BTW 2, do tej pory na Huzlajnie.pl rozegrano tylko 1 odcinek z wykorzystaniem kamer i mikrofonów, lecz nie jest on wspominany szczególnie dobrze. Dlatego na poczatek proponowałbym li tylko tekstową formę rozgrywki. Na innowacje przyjdzie czas :)
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Impro, Whose Line is it Anyway, Stand-Up i takie tam

Postprzez Gaido » Cz gru 08, 2011 11:15 pm

Ja mogę spokojnie działać jako gracz :-> Żebramy więc o chętnych!

I TY MOŻESZ BYĆ RYANEM STILESEM! Choć dwóch metrów mieć nie będziesz ;p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Następna strona

Powrót do Improwizacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron