That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Miejsce dla miłośników szaleństw i abstrakcji

[Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez VerseR » N lip 29, 2012 10:14 pm

Na pewno znajdą się gdzieś zapaleni gracze, nieposiadający jeszcze Battlefielda 3, a którym nie chce się iść do sklepu.
Otóż, dzięki jednemu znajomemu z EA dostałem nowego, pudełkowego BF3, fabrycznie zafoliowanego i zamierzam go sprzedać by uzbierać na kontynuacje mojego życia (dobra, zbieram na Snowboard :lol:). Dlaczego warto kupić go ode mnie? Przecież można kupić w sklepie internetowym i mieć pewność że przesyłka dojdzie, choćby czekało się na nią miesiąc. Otóż od razu po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe, przesyłkę pakuje i idę na pocztę. Wysyłając jako przesyłkę piorytetową dojdzie ona w dzień, dwa. Dodatkowo jakby cena nie była zadowolająca, zawsze można się targować - by dojść do kompromisu. Dla osób nieufnych mogę dodatkowo wystawić aukcję na allegro i przesłać zdjęcie potwierdzenia po wysłaniu.

Cena wywoławcza - 120zł. z wliczoną przesyłką piorytetową (Przypominam że można się targować.)
Dla porównania ceny:
Dystrybucja internetowa Origin: 134,90zł (Link)
Ceneo (najtańsza cena + na promocji): -129,00zł- 109zł+10zł za przesyłkę [najtańszą] (Link)

Jak widać nie jest to wygórowana cena dodając że wliczona jest przesyłka piorytetowa. Chętnych proszę o kontakt w tym temacie albo przez PW, Pozdro.
VerseR
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 29, 2012 7:26 pm

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez Tremirenes » Pt sie 24, 2012 3:02 pm

Zapłacę 4 grosze. Tyle są warte dla mnie strzelaki.
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez ichabod » Pt sie 24, 2012 3:07 pm

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez VerseR » Pt sie 24, 2012 3:20 pm

Tremirenes napisał(a):Zapłacę 4 grosze. Tyle są warte dla mnie strzelaki.

Wiesz, jak twoje jedyne strzelanki to Wilczy szaniec i CS to się nie dziwię ;0
VerseR
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 29, 2012 7:26 pm

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez DoubleFace » Pt sie 24, 2012 3:45 pm

SA Nandreas to też szczelanka, więc to nie są wcale takie tanie rzeczy.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez VerseR » Pt sie 24, 2012 4:45 pm

DoubleFace napisał(a):SA Nandreas to też szczelanka, więc to nie są wcale takie tanie rzeczy.

A co to za gra?
VerseR
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 29, 2012 7:26 pm

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez edson » Pt sie 24, 2012 5:05 pm

Tremirenes napisał(a):Zapłacę 4 grosze. Tyle są warte dla mnie strzelaki.

Racja, Half-Life był słaby.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez VerseR » Pt sie 24, 2012 6:09 pm

edson napisał(a):
Tremirenes napisał(a):Zapłacę 4 grosze. Tyle są warte dla mnie strzelaki.

Racja, Half-Life był słaby.

Mam nadzieje że to ironia.

PS: Ładny mi tu offtop robicie.
VerseR
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 29, 2012 7:26 pm

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez Tremirenes » So sie 25, 2012 8:51 am

Half-lifea nie miałem(niektórzy twierdzą, że to nie strzelanka a "gra akcji"), ale grałem w CoD-y i MoH-y i tylko w jednej grze coś mi się podobało(lądowanie w Normandii). Za Half-lifea może i bym tyle dał (w naszym empiku nie idzie go dostać), ale Battlefielda, czy inne MoHy sobie podaruję (a czego się spodziewać po kimś, kto pierwszą styczność z grami miał grając w Baldur's Gate i Jagged Aliance 2).
Btw. Nie sądzicie, że to niezły interes? Jak nikt mnie nie przebije będę miał grę za 4 grosze.
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: [Sprzedam] Nowy Battlefield 3 na PC

Postprzez VerseR » So sie 25, 2012 9:43 am

Tremirenes napisał(a):Half-lifea nie miałem(niektórzy twierdzą, że to nie strzelanka a "gra akcji"), ale grałem w CoD-y i MoH-y i tylko w jednej grze coś mi się podobało(lądowanie w Normandii). Za Half-lifea może i bym tyle dał (w naszym empiku nie idzie go dostać), ale Battlefielda, czy inne MoHy sobie podaruję (a czego się spodziewać po kimś, kto pierwszą styczność z grami miał grając w Baldur's Gate i Jagged Aliance 2).
Btw. Nie sądzicie, że to niezły interes? Jak nikt mnie nie przebije będę miał grę za 4 grosze.


Moje pierwsze gry to też Baldur's Gate i Neverwinter Nights. (nie licząc Mario.) ale pomimo tego nie odrzuciłem strzelanek.
Początkowo zaczynałem od takich kulfonów które mnie zniechęcały (CS, CF) a potem dobrałem cię do perełek (Crysis - Moja ulubiona seria strzelanek, choć na dwójce się zawiodłem i Half-Life - również ulubiona.). Część pierwszą już ciężko znaleźć ale nadal można pobrać (chociaż piractwa nie popieram). Ta seria zmieniła moje podejście do strzelanin. Teraz niestety ciężko znaleźć gry fajne. Poszukaj 1 część H:L. Straszy lepiej niż ostatnio popularny Slender.
VerseR
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 29, 2012 7:26 pm

Następna strona

Powrót do Random Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron