That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeniu

Miejsce dla miłośników szaleństw i abstrakcji

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez Gaido » N wrz 30, 2012 7:51 pm

Nie jadłem nigdy nachos. To się jakos przyrządza or something?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez Hevio » N wrz 30, 2012 7:58 pm

używając podstawowego urządzenia kawalera - Mikrofala i wcinamy z sosikiem
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez vikuserro » N wrz 30, 2012 9:00 pm

Ja lubię 2 sosy do nachosów:
Salsę serową oraz salsę paprykową.
Serowa na zimno jest dobra, ale jej superowość się potraja po zmikrofalowaniu przez 30 sekund.
paprykowej nie trzeba ^^
z paprykowej to polecam tą od chio, casa fiesta oraz kuchne.
z serowej to obojętne, wszystkie dobrze smakują.
vikuserro
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lip 08, 2012 7:06 pm

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez Roy_v_beck » Pn paź 01, 2012 10:50 pm

Takie trochę ruchanie na ściemę te nachosy. Bo bez sosu to tego się jeść nie da. Normalnie jakby się siano wcinało, na całe szczęście w multikinie zawsze dają dużo sosu.
A i tego nawet podgrzewać nie trzeba. U mnie w sklepie sprzedają w identycznym opakowaniu co chipsy.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez Gaido » Pn lis 19, 2012 3:30 pm

Dobrze, to teraz ja was naucze gotować. Albo smażyć. Dlaczego w sumie mówi się "Hej? Umiesz gotować? Pewnie jesteś niesamowitym kucharzem!" zupełnie pomijając mającą już dziesiątki (jak nie setki) wieków sztukę smażenia? Jeszcze zanim wynaleziono garnek ludzie smażyli jaja dinozaurów na kamieniach, co aż nadto dowodzi przewagę smażenia nad gotowaniem.

No więc będziemy smażyć. Ziemniaki smażyć.

Proces smażenia rozpoczyna się od zdobycia kartofli. Jeśli macie własne pole, to możecie je sami nawieźć, przeorać, zasadzić, poczekać pół roku i wpierniczyć. Sądząc jednak, że chcecie obiad zjeść jeszcze dziś, prościej będzie je pożyczyć od sąsiada. Nie musicie o tym mu nawet mówić.

Pamiętajcie, kartofle nie są waszymi przyjaciółmi. Dlatego powinniście się z nimi obchodzić jak z wietnamskimi uchodźcami. Właściwie to by wszystko tłumaczyło i tak jak wietnamskich uchodźców najpierw obieracie, myjecie, wkładacie do gara i gotujecie w solonej wodzie dopóki woda się nie zagotuje, analogicznie postępujemy z ziemniakami. Odcedzamy, przy okazji oglądając nowy odcinek Trudnych Spraw, gdy wyschną traktujemy je największym nożem w kuchni. Pamiętajcie, że jest to ten moment który powinien wam dawać najwięcej satysfakcji. Krojenie jest super. Wcześniej możecie narysować sobie buźkę na kartoflu i w trakcie krojenia go w plasterki wydawać z siebie dźwięki "O Dżon, nie, prosze, nie rób tego, aaaaaaaaa, nieeeeeee bluewqurjhsdhahhhhh... ".

Jeśli lubicie być trendy możecie też mówić "Dżon? Co robisz? Dżon? Przestań!". pełna dowolność, choć przy pierwszej wersji ziemniaki lepiej smakują.

Gdy już pokroicie tak wszystkich wietnamskich uchodźców, możecie sobie pozwolić na to, by wrzucić ich na szatańsko rozgrzaną patelnię. Przyda się do tego równiez masło pożyczone od sąsiada. Ale też nie musicie o tym mu wspominać. Tak samo jak o przyprawach o pieprzu. Z masła możecie spróbować wyrzeźbić "Titanca", położyć na patelni i patrzeć jak tonie. Czasem widac nawet malutkie, maślane race ratunkowe wysyłane przez malutkich, maślanych marynarzyków :-> Gdy już prom z masła zatonie, wrzucacie wietnamskich uchodźców i smażycie dopóki nie zmienią się w afroamerykańskich przyjaciół, którymi bardzo chętnie zainteresowali by się wesołe duchy z KKK. Jeśli dostaniecie kopertę z 5 pestkami pomarańczy, znaczy to, że wasz posiłek jest gotowy.

Smacznego!
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez ichabod » Pn lis 19, 2012 3:49 pm

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez amek » Pn lis 19, 2012 4:14 pm

Ale ziemniak też ma marzenia. Patrz jaki smutny Obrazek
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez Gaido » Pn lis 19, 2012 4:18 pm

Jak go obrócisz do góry nogami to wygląda nawet jak gwiżdżący gumiś. No może nie gumiś. Ale gwiżdże.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez amek » Pn lis 19, 2012 4:23 pm

Widzisz jaki utalentowany i sympatyczny ziemniaczek? A ty go chcesz maltretować. Wstydziłbyś się. Nie wolno znęcać się nad ziemniakami. No może jeśli chodzi o frytki i czypsy. Lubię frytki i czypsy. Trzeba je poświęcić dla dobra ogółu (twojego żołądka).
Ale według dietetyków, wegan, wegetarian i innych żyraf zdrowiej jest jeść kaszę lub ryż.
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: 300 temat - jestem głodny - porozmawiajmy więc o jedzeni

Postprzez Gaido » Pn lis 19, 2012 4:47 pm

Mówisz? Hmm... No tak. Ziemniaki przecież też czują, myślą, są tak samo inteligentnymi istotami jak my! Masz rację! A wyjdź tylko z domu (najlepiej na pole) i zobacz ten globalny holocaust jaki odbywa się na całym świecie! To łamie prawa ziemniaka i konwencje genewskie! Nie można tego tak zostawić...
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Random Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron