That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Freedom!!!

Miejsce dla miłośników szaleństw i abstrakcji

Re: Freedom!!!

Postprzez Puty » N paź 02, 2011 10:33 pm

Ale co ma poczucie humoru do idiotyzmów wypisywanych przez nudzących się nastolatków?
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Freedom!!!

Postprzez Gaido » Pn paź 03, 2011 9:08 am

Jak odróżnisz głupotę od śmieszności? :p Jeśli coś cię rozbawia, to nie ważne, czy jest głupie, mądre, abstrakcyjne, bezpruderyjne, kontrowersyjne, cały czas jest zabawne - A ludzie się śmiali, wiec zabawne było ;)

Znaczy mi sie podobał pierwszy założony tamtego dnia temat i tak naprawdę, gdyby nie został przedwcześnie zamknięty, to by nie było na forum eskalacji spamu. Na pewno nie podobały mi się nieocenzurowane klnięcia, bo to faktycznie jest poniżej pewnego poziomu, ale niektóre motywy naprawdę były zacne ;)

A wszyscy tutaj jesteśmy kreatywnymi ludźmi, więc musimy gdzieś znaleźć w tym ujście ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Puty » Pn paź 03, 2011 9:58 am

Jeśli coś cię rozbawia, to nie ważne, czy jest głupie, mądre, abstrakcyjne, bezpruderyjne, kontrowersyjne, cały czas jest zabawne - A ludzie się śmiali, wiec zabawne było ;)

Sympatycznym motywem jest jednak mały szczególik - miło jest kiedy to śmieszy kogokolwiek poza autorem. Te tematy to była żenada, dno dna.
Znaczy mi sie podobał pierwszy założony tamtego dnia temat i tak naprawdę, gdyby nie został przedwcześnie zamknięty, to by nie było na forum eskalacji spamu.

No tak, nie żebym miał do czynienia z kimś kto zwykł się stosować do panujących ogólnie zasad. Nie sądziłem, że po zamknięciu jednego powinienem czekać na kolejne i sukcesywnie usuwać, by dopiero za którymś razem dotarło.
A wszyscy tutaj jesteśmy kreatywnymi ludźmi, więc musimy gdzieś znaleźć w tym ujście ;)

Wypisywanie przez 5 godzin takiego czegoś nie jest śmieszne, lecz smutne.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Freedom!!!

Postprzez Gaido » Pn paź 03, 2011 10:34 am

Sęk w tym, że temat ten (znaczy ten pierwszy, bo był najfajniejszy xD) bawił wszystkich obecnych na forum ;) Nic dziwnego, że po jego zamknięciu nikt zabawy kończyć nie chciał. Jak już wspominałem nie wszystko mi się podobało i nie wiem do jakiego stopnia sprawa się rozwinęła, bo byłem na forum zaledwie do północy, ale były motywy które mi się podobały i cieszę się, że mogłem się rozerwać po trzecim dniu intensywnego targania chląchrów do nowej lokacji :-> Ja to bym chciał nosić wszystko z taką lekkością jak to robią postacie z RPGów :p

Z innej beczki, nazwa działu sprawia, że czuje się jakbym był jego patronatem :lol:
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Akane » Pn paź 03, 2011 10:43 am

Gaido napisał(a):Z innej beczki, nazwa działu sprawia, że czuje się jakbym był jego patronatem :lol:

Wszak od Ciebie się zaczęło, a i nazwa pasuje do wygłupów i abstrakcji jak żadna inna ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Puty » Pn paź 03, 2011 10:53 am

Sęk w tym, że temat ten (znaczy ten pierwszy, bo był najfajniejszy xD) bawił wszystkich obecnych na forum ;)
Eee... no czyli autorów. Z tego co widziałem, w temacie administracyjnym nikt boków nie zrywał :roll: .
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Freedom!!!

Postprzez Gaido » Pn paź 03, 2011 12:17 pm

Forum jest dla użytkowników, nie dla administracji :p Nie chce mi się ciągnąć tego tematu, bo mam ochotę opowiedzieć przypowieść z własnego zycia.

Zawsze sądziłem, że pomiędzy żulami jest taka żulerska solidarność. Wiecie - żul żulowi żulem nie będzie i nigdy sobie krzywdy nie zrobią. A jednak! Idę sobie przez jedną z wiekszych poznańskich ulic i widze takich dwóch panów klasy takiej o której jest ta historIa i rozmawIają w tylko sobie znanym języku "Aśnaepe jk kfamidsz bszrszsz..." w takim stosunkowo agresywnym tonie. Przechodze dalej i nagle za sobą słysze takie "plask plask". Obracam się a te żulerstwo się z sobą bije O_O Było to południe, środek miasta, a dwoje żulków się okłada... O tyle komicznie to wyglądało, że nie byli w stanie nawet dobrze pięści zacisnąć, więc w takim trybie spowolnionej reakcji dawali sobie wzajemnie plaskacze. Coś jak te specjalnie robione pod 3D efektowne sceny walk...

Mój światopogląd legł w gruzach ponownie :-}
Ostatnio edytowano Pn paź 03, 2011 12:33 pm przez Gaido, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Puty » Pn paź 03, 2011 12:31 pm

Forum jest dla użytkowników, nie dla administracji :p

Pozwól, że zmodyfikuję: Forum jest dla użytkowników stosujących się do regulaminu...
Także macie co chcecie - dział do którego nie będę musiał zaglądać. Amen.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Freedom!!!

Postprzez Kolmyr » Pn paź 03, 2011 12:44 pm

Krzesło
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Gaido » Pn paź 03, 2011 12:53 pm

Co do krzesła.

Miałem kupę radości transportując je przez Poznań. Przetaśtałem sobie na przystanek i sobie na nim suiadłem. Fajne, wygodne, biurowe krzesło. Staruszki siedzące obok na twardej ławce na mnie zawistnie spoglądały. Jeszcze więcej radości miałem jadąc autobsuem gdzie wiekszośc ludzi musiała stać, a zajmowałem miejsce na zabranym z sobą siedlisku prezesa. Miałem bardzo nieprzyzwoitą satysfakcję z zaistniałej sytuacji :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Random Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron