That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Freedom!!!

Miejsce dla miłośników szaleństw i abstrakcji

Re: Freedom!!!

Postprzez Boniek » Pn paź 03, 2011 7:11 pm

Akane napisał(a):Nie czuję się przynajmniej osamotniona w tym względzie :D Jak wiadomo porażam wzrokiem, miło odnaleźć towarzyszy niedoli ;)


Mam tak niskie mniemanie o sobie, że nieważne jak ktoś by mnie pozytywnie ocenił przez wygląd czy przez psychikę, to i tak wiem swoje ;) Ale Akane, przecież ty nie masz na co narzekać! ^^

Aha, dział w żadnym razie nie jest wymuszony, powstał w celu umieszczania tu co bardziej szalonych rzeczy, sama chętnie będę się tu wygłupiać. Czasem trzeba odreagować i świetnie to rozumiem.


Zgadza się, czasami po prostu trzeba przestać żyć rutyną i się wyszaleć. Jak my w sobotę ^^

@Kajanka

8-)

Kochani, wpadłem na szalony pomysł. To jednocześnie prośba do administracji. Może zrobić naszej zacnej spam - ekipie grupę na forum? Kolor do uzgodnienia ;3

(Wiem, to szalone, ale zapytać nie zawadzi ^^)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Pn paź 03, 2011 7:19 pm

jedyny możliwy kolor to różowy
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Puty » Pn paź 03, 2011 10:57 pm

Kajanko - pierwsze 3 fragmenty:
- cool story, nee-chan x). Spam jest spamem, nieważne jakie pobudki mu przyświecają. Zrobiłem to co do mnie należało.
Nie nudziłam się, wręcz przeciwnie, bardzo sympatycznie bawiłam się z bardzo sympatycznymi ludźmi.

To następnym razem umówcie się na video czat WP ;]. A nie, teraz także i tutaj jest już miejsce przeznaczone na takie rzeczy. Co ja mogę, jeśli się nie nudziłaś, to gratuluję, sam zwykłem robić co innego, troszkę bardziej kreatywnego podczas 5 godzin wolnego czasu. Ostatnią rzeczą, która przyszłaby mi do głowy to spamowanie z okrzykiem "zomg, jestem w internecie!" x). Nazwa tego tematu zresztą również jest wymowna x).
FORUM JEST DLA LUDZI. Forum = ludzie. Bez ludzi nie ma forum.

Jakoś nie wyklucza to tego, że dla ludzi przestrzegających zasad, regulaminu, netykiety itp ;].
Dostajesz zawału i duszności na sam widok luźnych rozmów beztroskich i cieszących się swoją obecnością ludzi?
Dziewczyno, wyluzuj xD. Przy okazji też polecam trochę życia ;]("cieszący się swoją obecnością ludzie" mnie zabiło x).
Plis, nie dorabiaj do tego żadnej ideologii - zablokowałem spam, ukarałem sprawców, którzy zignorowali zamknięcie jednego topicu, bo taka była moja rola i tyle x).
Dostajesz zawału i duszności na NASZ widok?

...
Chociaż nie, żeby było bardziej dramatycznie odpowiem: Tak, duszę się, kiedy sam nie mam dla kogo przytulać monitora, zazdroszczę Wam oraz milionom ludzi z czatów i stronek o zabarwieniu społecznościowym x).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Freedom!!!

Postprzez scarlet » Wt paź 04, 2011 1:21 am

kalafiory stepujące w kościele.

Nie pytajcie dlaczego.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Wt paź 04, 2011 1:31 pm

Nie uwierzycie. Dzisiaj wykładowca z filozofii tłumaczył nam różne poglądy filozoficzne na przykładzie KRZESŁA. Jak można dojść do wniosku, że krzesło jest. Że jest poznawalne zmysłowo. Jak uchwycić istotę krzesła. Co będzie klasyczną definicją krzesła. Mówiąc, że krzesło jest meblem, określamy jego rodzaj czyli genus proximum. I tak przez 1,5h... Krzesło krzesło krzesło.

Marchewka.

Puty - urzekła mnie Twoja historia.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Wt paź 04, 2011 1:49 pm

Obrazek

Marchewka raz jeszcze.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Puty » Wt paź 04, 2011 1:50 pm

Puty - urzekła mnie Twoja historia.

xD, czego ja się właściwie spodziewałem ;].
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Freedom!!!

Postprzez Gaido » Wt paź 04, 2011 2:35 pm

Puty, ja też jestem moderatorem na innym forum z dość długim stażem i w przeciwieństwie od Ciebie zanim cokolwiek zrobię to rozmawiam z ludźmi. Jesli widze, że spam się rozszerza, to najpierw piszę "Proszę o pohamowanie swych niecnych zapędów" (czy coś w tym guście), tematów nigdy profilaktycznie nie zamykam "bo coś MOŻE się stać". Podobnie jak nie karze się ludzi za to, że WyGlĄdAjĄ jakby mieli mi przyłoić z butelki. Nikt z nas nie wie jak dyskusja może się potoczyć, więc nie ma co zakładąć "EEeee spam będzie zamykam". Pokaż mi certyfikowany przez Wróżbitę Macieja dyplom jasnowidzenia, to może bym się zastanowił czy ma to sens...

Ale w wróżby nie wierzę :twisted:

Znaczy zabrzmiało, jakbyś to Ty zamknął temat "Co słychać?", ale niekoniecznie tak musiało być, więc słowa te kieruję do wszystkich :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Wt paź 04, 2011 2:50 pm

Lubię naleśniki z bananami.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Puty » Wt paź 04, 2011 2:55 pm

Gaido napisał(a):Puty, ja też jestem moderatorem na innym forum z dość długim stażem i w przeciwieństwie od Ciebie zanim cokolwiek zrobię to rozmawiam z ludźmi.

Nie wiedziałem, że w większości dorosłym ludziom mam pogrozić paluchem. Argument, że "byliśmy smutni" do mnie nie trafia. Zablokowanie tematu było chyba jasnym komunikatem, lecz fakt, zapomniałem dać dopiska w ostatnim poście.
Nikt z nas nie wie jak dyskusja może się potoczyć, więc nie ma co zakładąć "EEeee spam będzie zamykam".

To byłby dobry argument gdyby nie Wasze dalsze postępowanie owej nocy. Niepokoją mnie tylko te silne emocje odnośnie ostatnich postów Kajanki x), nic do Was nie mam, prawie nikogo z Was nie kojarzę(musiałem potem wynotować Wasze nicki) a widzę, że ja jakimś wrogiem publicznym się staję x). Ile razy mam powtarzać, że nie zrobiłem nic wbrew regulaminowi? x)
PS. Nie, nie mam nic wspólnego z zablokowaniem tego nowego tematu.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Random Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron