That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Freedom!!!

Miejsce dla miłośników szaleństw i abstrakcji

Re: Freedom!!!

Postprzez Akane » Pn paź 03, 2011 3:53 pm

To i ja się znowu wtrącę ;) Znam Was już na tyle, by wiedzieć że jesteście rewelacyjnymi ludźmi, do szczeniackich wygłupów Wam daleko etc. Wydaje mi się, że gdybym była na forum w czasie tego typu akcji, to pewnie też bym coś głupiego napisała - a w przypadku wrażenia, że ktoś posuwa się za daleko, zwyczajnie poprosiłabym, by przestał. Puty Was nie zna tak długo, dołączył do grona tłumaczy stosunkowo niedawno (i przy tej okazji pozwolę sobie na wtrącenie, że jego napisy wymagają często mniej poprawek od moich ;P), atmosfery luźnego wariowania mógł jeszcze nie poczuć. Zresztą i my "z dystansu" nie mieliśmy możliwości odgadnięcia co też Wam przyświecało przy okazji tworzenia kolejnych "jeb***ęć" i słowo honoru, że byłam przekonana że musicie być na niezłej bani (wywołanej rozpaczą, że nie dotarliście na zlot) ;) Ogólnie jednak podeszłam do całej sytuacji z przymrużeniem oka, stąd stworzenie nowego podforum i zdjęcie banów. Osobiście nie mam nic przeciw szaleństwom, rzecz jasna do pewnych granic. Zapewne obecność na forum w czasie powstawania kolejnych szalonych postów, była niezbędna do załapania wszystkich żartów (wiadomo jak to jest, gdy widzi się coś wyrwanego z kontekstu). Ja w każdym razie nie poczułam się jakoś szalenie oburzona, no może kompletnie "out of place" był ten temat o lizaniu, ale jak mówię - ciężko takie coś oceniać bez uczestniczenia w wygłupach. Żalu do nikogo nie mam i też uważam, że forum jest dla ludzi, a regulamin służy przede wszystkim bezpieczeństwu forumowiczów i ma zapewniać im komfort, a nie być kamieniem u szyi.

I kończąc - może część postów uda się odzyskać, bo też uważam że niektóre z nich mogą spokojnie trafić tutaj, do Random Stuffu (GaidoLiza była obłędna i słowo daję, że co najwyżej Leonardo mógł się o nią obrazić i przewrócić w grobie ;P).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez amek » Pn paź 03, 2011 4:12 pm

Ja jako iż byłem krótko, nie mogłem ujrzeć całości Dnia Spamu (w którym też brałem udział, jednakże śladowy jak ilość orzeszków ziemnych w ziemniakach). Z tego co pamiętam to była Kajanka, Gaido, Shad, Srat, Boniek, und ja :)
Pozdrawiam
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Kronk » Pn paź 03, 2011 4:37 pm

amek napisał(a):Ja jako iż byłem krótko, nie mogłem ujrzeć całości Dnia Spamu (w którym też brałem udział, jednakże śladowy jak ilość orzeszków ziemnych w ziemniakach). Z tego co pamiętam to była Kajanka, Gaido, Shad, Srat, Boniek, und ja :)
Pozdrawiam


Ja też coś napisałem ;c
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Boniek » Pn paź 03, 2011 4:54 pm

Hmm, teraz wiem po czym poznać, że Spam Time był udany. Po tym, że budzę się rano, chcę wbić na forum, a tu okazuję się, że dostałem bana...

Kajanka napisał(a):Siedzieliśmy na forum, było nam strasznie samotno i smutno. Wtedy rzuciłam hasło - nie ma adminów, pospamujmy. Gaido podchwycił i stworzył temat do ogólnej radości z powodu tymczasowej "wolności" od adminów.


Tak jak mówi Kajanka było nam smutno, samotnie, źle, byliśmy przygnębieni... A nie, to ja. Tym bardziej się cieszyłem, że można się trochę wyszaleć nie wychodząc z domu i że człowiek może być chociaż trochę bardziej zadowolony ^^

Sama uważam, że tematów było za dużo, wolałabym żebyśmy zostali przy tym pierwszym. Myślałam, że pewnie admini przeniosą naszą radosną twórczość w jakiś osobny dział i zamkną dla potomnych.


Jak Spam Time to na całego! Zwłaszcza cieszę się, że mój temat cieszył się popularnością. ^^

Nikogo w postach nie obrażaliśmy (chyba, że kogoś obraża czysta radość i kreatywność), nie przeklinaliśmy i wcale nie byliśmy pijani (ja nie byłam).


Właśnie, jeśli kogokolwiek w jakiś sposób uraziłem to najmocniej przepraszam. Po prostu chcieliśmy się trochę wyluzować, pośmiać, nic więcej. Czasami do uporządkowanego życia trzeba wpuścić trochę anarchii ^^


Bardzo mnie raziło, gdy ktoś zamieścił zdjęcie cyców - oczywiście same cyce mnie nie rażą, inaczej nie mogłabym znieść widoku samej siebie pod prysznicem, jednak wrzucanie czegoś takiego na to konkretne forum nie podobało mi się. Był to jednak tylko jeden taki post, wszystkie inne były jedynie zabawne i pomysłowe.


Jeśli chodzi o temat o cyckach... Wtedy już całkowicie poszliśmy na całość. I tak, to był tylko jeden taki temat ^^

Poszłam spać długo po północy i nie mogłam zasnąć ze śmiechu, jak to wszystko wspominałam.


Ja po prostu po tej akcji nie mogłem zasnąć, nie mogąc uwierzyć w to, co zrobiliśmy. I ze śmiechu też płakałem ^^

Gaido, Srat, Boniek i kto tam jeszcze był, to MEGA świetni ludzie.


8-) I ty też, Kajanko! ^^

Gaido zresztą zgodził się na moją prośbę, że zrobi z tego kolejny odcinek "Random Stuffa", prawda Gaido, że się zgadzasz?


Gaido, nie masz wymówki. MUSISZ zrobić randoma o naszym spamowaniu! ^^

Chodziło nam tylko o tę jednorazową sytuację, kiedy nie ma adminów. Nie chodziło nam o żadną akcję w stylu "chcemy spamu" i nie mieliśmy na celu zmusić adminów do założenia osobnego działu, nie wiem czy jest w tym większy sens (chociaż kto wie, jak już taki dział powstał to może się do czegoś kiedyś przyda, choć jak dla mnie tak na codzień do luźnych rozmów wystarczy tylko chat). Na codzień jesteśmy zwolennikami porządku na forum, z tego co zdążyłam zauważyć. Zależy nam na tym forum, po części sami je tworzymy.


To prawda, nie mieliśmy na celu żadnego wymuszenia nowego działu. Po prostu... się nam nudziło.

Dziękuję za zdjęcie bana, bo nie wyobrażam sobie, co przez tydzień robiłabym bez tego forum. Kiedy dostałam bana zdziwiłam się, bo nie wiedziałam, że na tym forum są tacy sztywni ludzie, którzy tak ostro przestrzegają zasad, nie mają poczucia humoru, miałam nadzieję że tu są ludzie kreatywni i zdrowo stuknięci (jak ekipa tgwtg.com) i zaczęłam zastanawiać się, co ja w takim razie na tym forum robię.


Ja również dziękuje za zdjęcie bana, bo uwielbiam to forum. I dowiedziałem się, że niektórzy są tak walnięci i nienormalni, jak ja. Wcześniej myślałem, że taka akcja nie wypali, a tu... ^^

Puty, czy ktoś Cię w czasie tego sobotniego wieczoru obraził? Nikt. Wszyscy byli dla siebie mili. Kiedy skasowałeś wszystkie nasze fajne rozmowy i dałeś nam bana na tydzień, przymknęłam na to oko. Jednak teraz po prostu mnie obraziłeś. Nie nudziłam się, wręcz przeciwnie, bardzo sympatycznie bawiłam się z bardzo sympatycznymi ludźmi. Natomiast dziękuję, że odjąłeś mi lat, nie wiedziałam że jestem jeszcze nastolatką (mam dwadzieścia dwa lata), tak samo nie posądzam o bycie nastolatkiem Gaido; nie znam wieku innych. Natomiast mam wrażenie, że Ty już musisz mieć z kilkadziesiąt lat, przypomnij sobie jak to było, kiedy sam byłeś młody. (Nie chcę nikogo atakować, ja się tylko bronię, przepraszam jeśli użyłam za mocnych słów.

Btw, wcześniej nazwałeś nas dziećmi neo.


Hmmm, nie, nie nudziłem się. Ale tak, to, co napisałem było mocno schizowe.

Puty, czy ktokolwiek cię obraził? Czy ktokolwiek z nas w jakiś sposób źle cię potraktował? Może byliśmy trochę złośliwi, ale, well, that's all.

Sympatycznie... Ba, cudownie miło spędziłem czas z fajnymi, miłymi i serdecznymi ludźmi.

Aha, jakby co mam 17 lat ^^

Te tematy to była żenada, dno dna.


Dziękuję! Naprawdę się starałem, aby wyszły tak dennie i beznadziejnie, jak się tylko da. Cieszy mnie to ^^

Z innej beczki, nazwa działu sprawia, że czuje się jakbym był jego patronatem


Hail to the Gaido! ^^

FORUM JEST DLA LUDZI. Forum = ludzie. Bez ludzi nie ma forum.


AMEN

Dlaczego nie będziesz tutaj zaglądał? Serio aż tak Cię rażą offtopy? Dostajesz zawału i duszności na sam widok luźnych rozmów beztroskich i cieszących się swoją obecnością ludzi? Dostajesz zawału i duszności na NASZ widok?


Wiem, że nie jestem piękny... Ale żeby dostawać zawału i duszności na mój widok? ^^

Krzesło

Ziemniaczki
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Freedom!!!

Postprzez Akane » Pn paź 03, 2011 5:01 pm

Boniek napisał(a):Wiem, że nie jestem piękny... Ale żeby dostawać zawału i duszności na mój widok? ^^

Nie czuję się przynajmniej osamotniona w tym względzie :D Jak wiadomo porażam wzrokiem, miło odnaleźć towarzyszy niedoli ;) Ale tak całkiem serio, to Puty imo nie miał na myśli oglądania WAS, ale abstrakcyjnych postów, które po prostu jego nie bawią.

Aha, dział w żadnym razie nie jest wymuszony, powstał w celu umieszczania tu co bardziej szalonych rzeczy, sama chętnie będę się tu wygłupiać. Czasem trzeba odreagować i świetnie to rozumiem.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Pn paź 03, 2011 5:08 pm

http://www.youtube.com/watch?v=wdN9Mwfv-xs



Hmm, teraz wiem po czym poznać, że Spam Time był udany. Po tym, że budzę się rano, chcę wbić na forum, a tu okazuję się, że dostałem bana...
hahaha to będzie motto mojego życia X'D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Shad0546 » Pn paź 03, 2011 5:47 pm

Gaido, Srat, Boniek i kto tam jeszcze był, to MEGA świetni ludzie.

JESTEM MEGA ŚWIETNY :3
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Freedom!!!

Postprzez ichabod » Pn paź 03, 2011 6:29 pm

oczywiście same cyce mnie nie rażą, inaczej nie mogłabym znieść widoku samej siebie pod prysznicem

To zdanie made my day, stoi za nim taka niesamowicie oczywista logika xD
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Freedom!!!

Postprzez Nibi no Nekomata » Pn paź 03, 2011 6:46 pm

ichabod napisał(a):
oczywiście same cyce mnie nie rażą, inaczej nie mogłabym znieść widoku samej siebie pod prysznicem

To zdanie made my day, stoi za nim taka niesamowicie oczywista logika xD

a mi pozostaje się wyłącznie podpisać, pod jednym i pod drugim cytatem xD
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Freedom!!!

Postprzez speiderman » Pn paź 03, 2011 6:50 pm

Gaido napisał(a):Z innej beczki, nazwa działu sprawia, że czuje się jakbym był jego patronatem :lol:

Fun fact: jedną z zaproponowanych nazw była "Gaidownia".

Siedzieliśmy sobie spokojnie na spotkaniu i dostajemy tajemniczego sms-a od Gaido "Lepiej nie wchodźcie na forum". Pomyśleliśmy, że zrobił filmik, że go nie ma, ale to był tylko zwykły spam ("Spamuj na forum w sobotni wieczór - forever alone :lol: ). Widzę, że wszyscy ostro sobie pojechali i mi by to w sumie nie przeszkadzało (choć wolałbym jeden temat temu poświęcony). Póki co, bawcie się dzieci, bo macie własny dział, tylko bez brzydkich słów i obrazków ;) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Random Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron