That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Freedom!!!

Miejsce dla miłośników szaleństw i abstrakcji

Re: Freedom!!!

Postprzez Shad0546 » Pn paź 03, 2011 1:09 pm

Kolmyr napisał(a):Krzesło

Wiadro
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Freedom!!!

Postprzez Gaido » Pn paź 03, 2011 1:15 pm

W kwestii wiadra, miałem kosz na śmieci i miałem spory problem z jego transportem. Sęk w tym, że głupio było je spakowac w torbę z drugiej zaś strony, trochę popelina tak się pokazywać wśród ludzi. Ostatecznie zabrałem je z sobą ostatnim transportem, gdy już było ciemno i nikt nie widział...

...

Twarzy też nikt nie zapamietał 8-)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez ichabod » Pn paź 03, 2011 1:22 pm

Portfel
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Pn paź 03, 2011 2:09 pm

Pozwolę sobie powyjaśniać parę spraw.

Niestety nie udałoby mi się przyjechać do Łodzi, bo w piątek do wieczora i w poniedziałek od rana siedziałam na uczelni, a z Gdyni do Łodzi jedzie się caaały dzień. Nie udało się też paru innym osobom. Siedzieliśmy na forum, było nam strasznie samotno i smutno. Wtedy rzuciłam hasło - nie ma adminów, pospamujmy. Gaido podchwycił i stworzył temat do ogólnej radości z powodu tymczasowej "wolności" od adminów. Jako że temat był jeden, byłam pewna, że nie zostanie skasowany, a Wy będziecie mieli z nas jaja po powrocie z Łodzi. Temat został zablokowany, czego w ogóle nie byłam w stanie zrozumieć i najpierw myślałam, że ktoś to zrobił dla jaj i zaraz go odblokuje. W końcu jednak nie wytrzymałam i stworzyłam nowy temat, niestety w tym samym czasie na ten sam "genialny" pomysł wpadło jeszcze kilka osób i tematów namnożyło się więcej. Sama uważam, że tematów było za dużo, wolałabym żebyśmy zostali przy tym pierwszym. Myślałam, że pewnie admini przeniosą naszą radosną twórczość w jakiś osobny dział i zamkną dla potomnych. Nikogo w postach nie obrażaliśmy (chyba, że kogoś obraża czysta radość i kreatywność), nie przeklinaliśmy i wcale nie byliśmy pijani (ja nie byłam). Bardzo mnie raziło, gdy ktoś zamieścił zdjęcie cyców - oczywiście same cyce mnie nie rażą, inaczej nie mogłabym znieść widoku samej siebie pod prysznicem, jednak wrzucanie czegoś takiego na to konkretne forum nie podobało mi się. Był to jednak tylko jeden taki post, wszystkie inne były jedynie zabawne i pomysłowe. Poszłam spać długo po północy i nie mogłam zasnąć ze śmiechu, jak to wszystko wspominałam. Gaido, Srat, Boniek i kto tam jeszcze był, to MEGA świetni ludzie. Gaido zresztą zgodził się na moją prośbę, że zrobi z tego kolejny odcinek "Random Stuffa", prawda Gaido, że się zgadzasz?

Chodziło nam tylko o tę jednorazową sytuację, kiedy nie ma adminów. Nie chodziło nam o żadną akcję w stylu "chcemy spamu" i nie mieliśmy na celu zmusić adminów do założenia osobnego działu, nie wiem czy jest w tym większy sens (chociaż kto wie, jak już taki dział powstał to może się do czegoś kiedyś przyda, choć jak dla mnie tak na codzień do luźnych rozmów wystarczy tylko chat). Na codzień jesteśmy zwolennikami porządku na forum, z tego co zdążyłam zauważyć. Zależy nam na tym forum, po części sami je tworzymy.

Dziękuję za zdjęcie bana, bo nie wyobrażam sobie, co przez tydzień robiłabym bez tego forum. Kiedy dostałam bana zdziwiłam się, bo nie wiedziałam, że na tym forum są tacy sztywni ludzie, którzy tak ostro przestrzegają zasad, nie mają poczucia humoru, miałam nadzieję że tu są ludzie kreatywni i zdrowo stuknięci (jak ekipa tgwtg.com) i zaczęłam zastanawiać się, co ja w takim razie na tym forum robię.

Ale co ma poczucie humoru do idiotyzmów wypisywanych przez nudzących się nastolatków?
Puty, czy ktoś Cię w czasie tego sobotniego wieczoru obraził? Nikt. Wszyscy byli dla siebie mili. Kiedy skasowałeś wszystkie nasze fajne rozmowy i dałeś nam bana na tydzień, przymknęłam na to oko. Jednak teraz po prostu mnie obraziłeś. Nie nudziłam się, wręcz przeciwnie, bardzo sympatycznie bawiłam się z bardzo sympatycznymi ludźmi. Natomiast dziękuję, że odjąłeś mi lat, nie wiedziałam że jestem jeszcze nastolatką (mam dwadzieścia dwa lata), tak samo nie posądzam o bycie nastolatkiem Gaido; nie znam wieku innych. Natomiast mam wrażenie, że Ty już musisz mieć z kilkadziesiąt lat, przypomnij sobie jak to było, kiedy sam byłeś młody. (Nie chcę nikogo atakować, ja się tylko bronię, przepraszam jeśli użyłam za mocnych słów.)

Btw, wcześniej nazwałeś nas dziećmi neo.

Znaczy mi sie podobał pierwszy założony tamtego dnia temat i tak naprawdę, gdyby nie został przedwcześnie zamknięty, to by nie było na forum eskalacji spamu. Na pewno nie podobały mi się nieocenzurowane klnięcia, bo to faktycznie jest poniżej pewnego poziomu
Racja, racja. Natomiast jedyne przekleństwa, jakie zauważyłam, były ocenzurowane gwiazdką "je****em", no chyba że liczyć jedno, ale tylko jedno nieocenzurowane przekleństwo, które - przyznaję się - sama zamieściłam, choć tylko na czacie, a nie w żadnym temacie, przepraszam, na codzień nie przeklinam (btw zamieściłam to akurat w formie żartu, bez użycia tego słowa żart by nie wyszedł). W temacie bym nie przeklnęła i nie zauważyłam, by inni to robili.

Te tematy to była żenada, dno dna.
A bardzo dziękuję.

Z innej beczki, nazwa działu sprawia, że czuje się jakbym był jego patronatem
No i bardzo dobrze i prawidłowo :D

Pozwól, że zmodyfikuję: Forum jest dla użytkowników stosujących się do regulaminu...
Także macie co chcecie - dział do którego nie będę musiał zaglądać. Amen.
FORUM JEST DLA LUDZI. Forum = ludzie. Bez ludzi nie ma forum.
Dlaczego nie będziesz tutaj zaglądał? Serio aż tak Cię rażą offtopy? Dostajesz zawału i duszności na sam widok luźnych rozmów beztroskich i cieszących się swoją obecnością ludzi? Dostajesz zawału i duszności na NASZ widok?

Krzesło
Dobry argument. Pozwól, że się nad tym głębiej zastanowię i dam odpowiedź po dłuższej refleksji. ;)

Jeszcze więcej radości miałem jadąc autobsuem gdzie wiekszośc ludzi musiała stać, a zajmowałem miejsce na zabranym z sobą siedlisku prezesa.
Bardzo bym to chciała zobaczyć XDD XD Gaido jak zwykle mistrz.

EDIT: sorry za długi post. Nie przypuszczałam, że będę musiała tak poważnie podchodzić do tematu naszej radosnej zabawy, nie przypuszczałam że to się tak poważnie skończy (siedmiodniowym banem) i że trzeba będzie cokolwiek tłumaczyć. Nie mam do nikogo żalu i żadnych pretensji, po prostu nie wszystko w tej sytuacji rozumiem.

Okno.
Ostatnio edytowano Pn paź 03, 2011 2:23 pm przez Kajanka, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Srat » Pn paź 03, 2011 2:13 pm

A ja ciągle przypominam, że mi smutno wtedy było. I za bukiet róż bym się nie obraził :3

Najważniejsza zasada tego działu :

Obrazek
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Pn paź 03, 2011 2:16 pm

Srat, zmień avatara :P

...

Banan.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Srat » Pn paź 03, 2011 2:18 pm

Oh, come on, Kajanka. Masz coś przeciwko wykrzywionej facjanie Tima Curry'ego z lat 70?

-----

Zegarek.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Gaido » Pn paź 03, 2011 2:22 pm

Podpisuję się rączkoma swoimi pod postem Kajanki. Równiez pijany nie byłem, z resztą kto by chciał dźwigać cokolwiek na kacu? :p

Z innej beczki, w kwestii okna. Mam u siebie dwa i w końcu mam rolety! :D Yeeey. Wcześniej koło 6 - 7 godziny słońce dawało mi po gałach :]

Kajanka napisał(a): Gaido zresztą zgodził się na moją prośbę, że zrobi z tego Random Staffa, prawda Gaido, że się zgadzasz?


Mam kupe czasu zanim będzie u mnie internet, więc zdążyłbym nagrać nawet pełnometrażówkę xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Freedom!!!

Postprzez Kajanka » Pn paź 03, 2011 2:28 pm

Też od niedawna mam roletę w pokoju i fajnie mi tu z nią :D

To ja czekam na tę pełnometrażówkę. Musi być w niej Snejp, ziemniaki, dużo różowego koloru, nasze zbiorowe samobójstwo, stypa po Sracie, nasze piosenki i poezje... Ooo matko bosko (żartobliwo), tego to się chyba uzbiera na trzyczęściowy film kinowy.

EDIT: Sorry za ponowne przejście na poważny ton, ale jeszcze jedno. Mimo wszystko dzięki za ten sobotni wieczór, teraz to forum już nigdy nie będzie takie samo i po tej j*bniętej akcji lubię je jeszcze bardziej :P
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Freedom!!!

Postprzez Srat » Pn paź 03, 2011 2:37 pm

Kajanka napisał(a):stypa po Sracie


I mój wspaniały powrót, gdy Spamberianci zaczęli tracić nadzieje ;)
Tych, których to ominęło, pozwólcie skrócić w jednym zdaniu - Gaido jako Mona Lisa.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Random Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron