That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Creepypasta: O czym myślisz?

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Creepypasta: O czym myślisz?

Postprzez Gaido » N paź 21, 2012 2:34 pm

Pobuszujmy razem po złej stronie internetu po raz juz trzeci!

http://www.youtube.com/watch?v=iOw3cOx6reU
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Creepypasta: O czym myślisz?

Postprzez mietczynski » N paź 21, 2012 3:38 pm

Rób tego więcej !!
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Creepypasta: O czym myślisz?

Postprzez Gracjan » Pt lis 30, 2012 9:14 am

Gaido, wczoraj obejrzałem twój filmik. Generalnie bardzo mi się podobał. Muszę przyznać, że wywołał on we mnie pewną dozę niepokoju. Może nie tyle strachu, co raczej niepewności i można by rzec, że byłem w czymś pokroju "Stanu gotowości bojowej". Wywołanie czegoś takiego, wcale nie jest zadaniem prostym, więc należy ci się ogromny plus. To o czym mówisz, również jest ciekawe i bardzo przyjemnie się tego słucha. Pomaga temu bardzo fakt, że (nie wiem czy już ci to mówiłem), ale naprawdę masz świetny głos. Twoja dykcja, sposób wymowy etc. sprawiają, że naprawdę przyjemnie się ciebie słucha i jest to przyjemnością. W sumie muszę przyznać, że spodziewałem się w filmie jakiejś jumpscenki i ciesze się, że takowa się nie pojawiła. Bo to znaczy tyle, że potrafisz mocno oddziaływać na umysł, bez tanich chwytów.

Bardzo przyjemny filmik i oby tak dalej:).
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy


Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron