That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Creepypasta: Zagrajmy w Grę

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez Gaido » N wrz 09, 2012 9:53 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Hh2JKtQdQOQ

Dalej, rzucać pomidorami. No już. I tak nie mam czym kanapek smarować xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez MrSniffles69 » Pn wrz 10, 2012 7:21 am

Mówiłem Ci kiedyś, że masz robić więcej filmików o creepypastach? Tak, chyba coś pod ostatnim mówiłem. Filmik dobry, bo trzyma w napięciu nadal, tylko przy "Lavender Town song" zacząłem kiwać się i dyrygować placami, bo za uwielbiam tą nutę :D Jezu... dawno nie pisałem nic związanego z ocenianiem filmików, więc sory za lekki nie ogar. Rób więcej takich filmów :P
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez Akane » Pn wrz 10, 2012 10:34 am

Dobra, wiem że to głupie, ale po słowach "Proszę, nie odwracaj się..." miałam cholernie silną potrzebę odwrócenia się i spojrzenia za siebie :D Powstrzymałam ten odruch z dużym trudem ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez Gaido » Pn wrz 10, 2012 5:35 pm

MrSniffles69 napisał(a): Filmik dobry, bo trzyma w napięciu nadal, tylko przy "Lavender Town song" zacząłem kiwać się i dyrygować placami, bo za uwielbiam tą nutę


Ona ma faktycznie cos hipnotycznego w sobie, bo też przez długi czas miałem okres gdzie słuchałem tego utworu nałogowo ( w sumie do teraz zawsze jakaś wersja znajdzie się na mptrójce, czy innym ustrojstwie do słuchania muzyki).

Co do samego "testu". Najlepiej wychodzi jeśli ktoś ma głośniki z subwooferem. U mnie w trakcie cały pokój zaczynał się trząść :D

"Proszę, nie odwracaj się..." miałam cholernie silną potrzebę odwrócenia się i spojrzenia za siebie


Najbardziej komicznie brzmi to dla ludzi, którzy siedzą przed komputerem plecami do ściany ;p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez mietczynski » Pn wrz 10, 2012 10:29 pm

Nie myślałeś o stworzeniu jakiejś serii o creepypastach ;>? Zajebiście się to ogląda ;]
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez Gaido » Wt wrz 11, 2012 8:28 pm

Prędzej czy później na pewno coś w podobnym klimacie powstanie. Creepypasty to wdzięczny temat. Szczególnie w kontekście polskiego youtuba, gdzie jest straszna bieda. W sumie szukając czegoś ciekawego znalazłem tylko parę kanałów na których panowie dzielnie walczyli z czytaniem różnych opowiastek. Z efektem raczej, tego no...

http://www.youtube.com/watch?v=0oykdHJfE_0&feature=fvst

xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez DoubleFace » Cz wrz 13, 2012 10:52 pm

Nie było źle, choć za krótko jak dla mnie. Następnym razem sięgnij może po trochę mniej znane pasty. Pierwszym filmikiem zachęciłeś mnie do czytania ich, i w sumie w tym filmiku nic nowego nie odkryłem. Fajnie by było gdybyś kontynował cykl o creepypastach, masz talent do opowiadania i dobry głos. Btw, masz w planach zrobić gameplay drugiej gry SCP?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez Gaido » Pt wrz 14, 2012 6:44 am

DoubleFace napisał(a):Btw, masz w planach zrobić gameplay drugiej gry SCP?


Mam :) Tak samo jak kolejnych gier ze Slenderem. Tylko chciałbym zrobić to w jakiś ciekawszy sposób, bo nie chcę by mój kanał był kojarzony głównie z Let's Playów do niszowych horrorków :)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Creepypasta: Zagrajmy w Grę

Postprzez Akane » Pt wrz 14, 2012 10:44 am

Gaido napisał(a):Tylko chciałbym zrobić to w jakiś ciekawszy sposób, bo nie chcę by mój kanał był kojarzony głównie z Let's Playów do niszowych horrorków :)

Zważywszy wybitną różnorodność wrzucanych przez Ciebie na kanał materiałów, takie skojarzenia raczej Ci nie grożą ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm


Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron