That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Slender. Taka gra.

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Slender. Taka gra.

Postprzez Gaido » Śr lip 18, 2012 5:57 pm

Wiem, że już raczej większość widziała, ale by z formalności stała się zadość:

http://www.youtube.com/watch?v=Wh0PF5EUaqQ

Slenderman to jedna z moich ulubionych creepypast. "Smukły człowiek" nie tylko sprawia, że po naszych plecach przechodzą ciarki, ale też inspiruje. Inspiruje rysowników, filmowców i jak widać na załączonym obrazku, twórców gier. Gdy tylko "Slender" pozbędzie się problemów z płynnością, będzie to na prawdę zacna gra i dobry horror. Chciałbym by takie "the Path" poszło podobną ścieżką. Może podróże po lesie by wtedy tam tak nie nudziły :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Slender. Taka gra.

Postprzez Gracjan » Cz sie 09, 2012 9:15 pm

No masz, a ja nie widziałem dopóki nie dałeś linka tutaj. No to przynajmniej masz teraz świadomość, że dzięki temu chociaż jedna duszyczka dowiedziała się o twoim występie ze Slenderem. Hmm w ogóle dla mnie to nowość, bo o ile Let's play'e znam, oglądam i lubię to o tyle u was są one czymś raczej nietypowym i szczerze nawet nie zastanawiałem się jakby coś takiego wyglądało w wykonaniu niektórych z was. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, fajnie ci to wyszło.

Jako, że nie jest to recenzja ani nic w tym stylu, to sam nie wiem o czym miałbym mówić z aspektów technicznych więc powiem po prostu krótko. Lubię cię słuchać człowieku, masz taki głos...hm nie wiem czy go ćwiczysz czy co, ale naprawdę słuchanie ciebie to sama przyjemność dla uszu. A tutaj? Jest to jeszcze przyjemniejsze, to jak stopniowo coraz bardziej potęgowało się napięcie, twoje reakcje etc. tak mnie bawiło, że zapomniałem o tym, że przy innych Let's playach ze slenderem czy SCP srałem w gacie. Tja...człowiek którego nie ruszały Residenty, Silent Hille, Condemned etc. boi się jakiś pieprzonych minigierek, nieźle co ?:P Tak czy inaczej jak już mówiłem na sb, twoja reakcja w 10:40 "Jezuuu" była po prostu piękna. Omal nie padłem ze śmiechu i mógłbym jej słuchać godzinami, po prostu uwielbiam to hehe. Najlepszy moment twojego Let's playa zdecydowanie. Innymi słowy dziękuje, za ciekawy filmik o tym jak to Gaido boi się Slendera i jak fajnie jest słyszeć jego "Jezu":P.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy


Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron