That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Snuff - Filmy Ostatniego Tchnienia

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Snuff - Filmy Ostatniego Tchnienia

Postprzez Gaido » N lip 15, 2012 9:00 pm

http://www.youtube.com/watch?v=yVnwo0_-aZg

Tak serio to filmik wyszedł bardzo spontanicznie. Pisałem tekst pod podcast gdzie (normalnym głosem, a nie Evil Mana) chciałem pogadać o różnych ciekawych rzeczach którymi obecnie się zajmuję. I tak pisałem o snuffie i stwierdziłem, że kurde, fajny filmik z tego by wyszedł. Pozmieniałem więc trochę tekst, nagrałem. Problem był z montażem, ponieważ chciałem wrzucić fragmenty Snuff 102, a importując film do premiera wchodziła tylko ścieżka dźwiękowa. Sam program nie chciał widzieć tego co się na tym filmie dzieje ha ha :D

Krótki filmik, ale mocny. Trochę sam mam poczucie, że mogłem troszkę więcej opowiedzieć, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że po pierwsze i tak mało kto dotrwa do końca tego filmiku, a po drugie, zaraz ktoś go zgłosi i zostanie zbanowany przez youtuba ;)

Acha: Doskonale zrozumiem, jeśli nie polecicie tego filmiku w ramach biuletynu ha ha :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Snuff - Filmy Ostatniego Tchnienia

Postprzez Luklaser » Wt lip 17, 2012 9:04 pm

Gaido, obawiam się, że możliwość zgorszenia się z własnej winy została nam odebrana przez siłę wyższą.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Snuff - Filmy Ostatniego Tchnienia

Postprzez Gaido » Śr lip 18, 2012 6:54 am

No niestety :P

Ale wiecie. ten filmik dał mi kilku nowych widzów i o ile wyraźnie podzielił widownie, to opinie były głównie pozytywne :)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm


Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron