That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Opowieść o Creepypasta

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Opowieść o Creepypasta

Postprzez Gaido » So lis 19, 2011 10:13 pm

Trochę złamałem swoje zasady:

http://www.youtube.com/watch?v=f5SYNM2jwKs

Nie jest ani śmiesznie, ani randomowo. Przy okazji też popsułem kanon "Opowieści" w których omawiałem gry z Nesa. No ale cóż :p

Spread the word!
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez MrSniffles69 » So lis 19, 2011 10:48 pm

Po prostu ... wow. No nie powiem, niezły temat wybrałeś. Jak już ktoś napisał w komentarzach "Ten film pokazał, że jesteś mistrzem budowania napięcia." Zgodzę się z tym, w tym filmiku zbudowałeś niezłe napięcie, patrzałem w niego i chciałem więcej. Kiedyś czytałem creepypasty, zazwyczaj na forum "paranormalne.pl" i nie powiem czytanie tego wciąga, a niektóre wytwarzają takie mindfuck, że tak powiem w głowie. Filmik mi się podobał, oby więcej takich z "napięciem" i "strachem"

Co do moich ulubionych creepypast : "Lavender town", "Dead Bart", "princess.exe" (ta to mnie wciągnęła nawet teraz) (każdy exe jest fajny tak naprawdę xD). Jest tego więcej, ale te zapamiętałem ;P
Ostatnio edytowano So lis 19, 2011 11:16 pm przez MrSniffles69, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez speiderman » So lis 19, 2011 10:58 pm

Masz minusa, taki film trzeba było dać 31 października, razem z innymi na Halloween :D . Naprawdę tak świetnie mówiłeś, że się czułem trochę nieswojo i czekałem na koniec (to nie jest jakieś krytykowanie ;) ). Póki co wybaczam, że kolejne Opowieści nie dotyczą gry. Takie latanie po gatunkach to fajna idea.

Dodam, że wcześniej nie wiedziałem czym są Creepypasty, teraz dopiero się dowiedziałem. A co do Splendermana, to teraz zrozumiałem ten filmik :D : http://www.youtube.com/watch?v=4MXYC_jX2Wc

A w ogóle to nie wiem jak Ty to robisz. Wpierw robisz filmik, który się nie podoba, a potem nie mija dużo czasu i robisz jakiś, który to rekompensuje, to już drugi raz (bo o tym komentowaniu zwiastuna nawet nie zdążyłem się wypowiedzieć :P ). Dużo czasu Ci to zajmuje?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez Nibi no Nekomata » So lis 19, 2011 11:00 pm

czuj się winny, będę dziś miała problem z zaśnięciem :x
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez Gaido » So lis 19, 2011 11:06 pm

speiderman napisał(a):A w ogóle to nie wiem jak Ty to robisz. Wpierw robisz filmik, który się nie podoba, a potem nie mija dużo czasu i robisz jakiś, który to rekompensuje, to już drugi raz (bo o tym komentowaniu zwiastuna nawet nie zdążyłem się wypowiedzieć ). Dużo czasu Ci to zajmuje?


Komentarz do trailera zrobiłem w 5 minut na odstresowanie ;p Niektóre creepypasty bardzo mocno działają (przynajmniej na mnie) nawet w dzień ;) Ogólnie pomysł mi zabłysł już w wakacje i właśnie z planem na 31 października, ale ze względu na brak internetu wykonanie tego na czas było niemożliwe. Nadrobiłem teraz. W końcu to tylko 20 dni spóźnienia xD

Nibi no Nekomata napisał(a):czuj się winny, będę dziś miała problem z zaśnięciem


Dobrze, że twarzy nie pokazałem, to bym miał ofiary w ludziach :D

Edit:

Teraz obejrzałem tego Splendormana :D Ha ha ha ha, nie mogę xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez DoubleFace » N lis 20, 2011 12:03 am

Jezus... dzisiaj sobie obejrzę Koszmar z ulicy Wiązów 2 na rozweselenie. Już wolę by Freddy mi się przyśnił niż uśmiechający się pies.

Naprawdę mocny filmik. Przez 1/4 czasu miałem opuszczone okienko z filmikiem. Wyobraźnia działała, bałem się spojrzeć do tyłu. Może dlatego że jestem podatny na tego typu straszenie. Walić gore, to wywołuje prawdziwy niepokój!

No, rozpracowaliśmy Twój schemat. Następną Twoją twórczość można spokojnie ominąć :D .
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez ichabod » N lis 20, 2011 3:50 am

Omg, wreszcie nic "smiesznego" i "randomowego", świetnie! ;) Zdecydowanie idź tą drogą, oglądało się ok, choć mógłbyś zadbać o jakis twist czy np. wstawkę ze swoja facjatą na koniec, żeby trochę urozmaicić, bo pod koniec robi się trochę monotonnie ;)

Temat całkiem zabawny (utwór który zmusza do samobójstwa, lol), srsly ludzie się boja takich rzeczy? :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez amek » N lis 20, 2011 9:37 am

Jestem zbyt strachliwy. Ma ktoś stenogram?
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez Yonish » N lis 20, 2011 10:00 am

Moją ulubioną creepypastą jest chyba Pokemon Black. Creepy.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Opowieść o Creepypasta

Postprzez Akane » N lis 20, 2011 10:34 am

Dzięki Gaido! Wróciłeś! :D Bardzo lubię, jak opowiadasz - czy to o "Mario" czy o "Castlevanii" czy o sieciowych straszakach :) Oglądałam z prawdziwą przyjemnością i te 8 minut przeleciało mi znacznie szybciej, niż stosunkowo krótki komentarz do trailera. Tak trzymaj! :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Następna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron