That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Regulamin konkursu Gaido

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Regulamin konkursu Gaido

Postprzez Gaido » Śr paź 19, 2011 9:52 am

- Na początku chciałem powiedzieć, że do wygrania są nagrody.
- Nagrody są i będzie ich więcej.
- Teraz do puli nagród doszedł słoik po fasolce (była dobra, ale mogli dorzucić kiełbaskę)
- By wygrać trzeba grać
- Zanim opiszę jakie warunki trzeba spełnić, chciałem coś powiedzieć. Wszystko zaczęło się pewnego średniosłonecznego dnia, gdy wstałem z łóżka. Rozglądnąłem się wtedy do pokoju i pomyślałem "ja pi&^%%$^$^%dole jak mi się nie chce". Bo mi sie nie chciało. Poszedłem do łazienki bo lubię zalać się ciepłą wodą od rana. Tym bardziej, że temperatury u mnie z tropikami się nie kojarzą, to chciałem oblać się czymś przy czym mógłbym skrzętnie zachichotać. Co też zrobiłem. Wyszedłem więc z łazienki, która znajduje się w kuchni i wróciłem do pokoju. Stwierdziłem kilkakrotnie o braku sensu w ludzkim życiu różnymi, niekoniecznie niekolokwialnymi zwrotami, założyłem płaszcz i wyszedłem do pracy. Spacerkiem sobie szedłem i doszłem. Gdy już byłem w pracy, nadal smęciłęm o sensie ludzkiego zycia i po ośmiu godzinach wróciłem do domu. Tam zjadłem obiad i wróciłem do pokoju. Włączyłem jednostkę centralną mojego komputera, a także połączoną z nią monitor oraz głośniki. Po chwilach przydługich paru uruchomił mi się ekran logowania, przez który przebiłem się bez komplikacji i gdy już zobaczyłem pulpit, zauważyłem, że znajduje się na nim sporo od dawna nieużywanych ikonek. Np. ikonka do Worda. Od trzech lat nie uzywam Microsoft Worda, a Open Office, więc nie mam zielonego pojęcia czemu ta ikonka u mnie się znajduje. Usunąłem więc ją i komputer wyłączyłem. Zasiadłem na kanapie i pomyślałem, że warto było by zrobić coś z swoim życiem. Poszedłem więc do ubikacji i zrobiłem, to co w ubikacji zwykło się czynić. Gdy wróciłem nadeszła już pora kolacyjna. Zajrzałem w lodówkę co mi przypomniało, że znajduje się ona w kuchni, a nie w moim pokoju, więc raz jeszcze go opuściłem. Jej zawartośc nie wróżyła zbyt dobrze mojemu ostatniemu tego dnia posiłkowi, jednakże będąc nieprzesądną osobą, postanowiłem zaryzykować. Parę godzin później już spałem i śniłem o zyciu jakiego zapewne nigdy mieć nie będę, ale to nie znaczy, że o lepszym.
- Nagrodzony filmik zostanie ten, który otrzyma od kogokolwiek komentarz brzmiący "hahaha ale to było zabawne o ja, nie moge" (pisany dokładnie w ten sposób w jaki został przedstawiony).
- Nagrodzony filmik weźmie udział w losowaniu nagród które odbędzie się gdy klucz czarnych gęsi przeleci nad podwójną tęczą.
- Niebieski długopis nie jest czarny, ale można zmienić jego wkład.
- Dziękuję.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Regulamin konkursu Gaido

Postprzez Kajanka » Śr paź 19, 2011 10:15 am

Myślałeś kiedyś o założeniu bloga ze swoimi przemyśleniami? ;]
</offtop>
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Regulamin konkursu Gaido

Postprzez Gaido » Śr paź 19, 2011 10:16 am

Nie, blogi to nie dla mnie :P
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm


Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron