That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Random stuff: Incepcja

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Random stuff: Incepcja

Postprzez Gaido » N wrz 25, 2011 9:43 pm

O matko, który to już odcinek? Czwarty?

http://www.youtube.com/watch?v=ErUTOInOnqU

Jednak ilość jak wiemy, nie musi przekładać się na jakość. Pamiętajmy również, że wkrótce będę miał dłuższą przerwę w dostępie do świata internetu, więc chcę, by na czas gdy mnie nie będzie było co oglądać :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez speiderman » N wrz 25, 2011 10:03 pm

Gaido napisał(a):Jednak ilość jak wiemy, nie musi przekładać się na jakość. Pamiętajmy również, że wkrótce będę miał dłuższą przerwę w dostępie do świata internetu, więc chcę, by na czas gdy mnie nie będzie było co oglądać :p

Nie no, kurnasz, nie tak się umawialiśmy. Oddawaj koszulkę!

Żartuję :P. Jak zwykle powalone, ale chyba jeden z lepiej pomyślanych z serii (choć dużo ich nie było). Zwłaszcza cała "synchornizacja" snu (?). Swoją droga, ostatnio zacząłem myśleć, że te filmiki przypominają mi Forget About It Sad Pandy. Z tym, że ostatnim jego filmem jaki widziałem była... Incepcja. Czyli za brak oryginalności chyba Ci jednak zabierzemy koszulkę :P.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez Gaido » N wrz 25, 2011 10:06 pm

Wiesz, też o tym pomyślałem gdy już byłem w trakcie robienia tego randoma. Ale nagrałem go głównie dlatego, ponieważ wczoraj pisaliśmy na shoucie o recenzji recenzji i recenzji recenzji recenzji. Prychłem więc śmiechem i stwierdziłem "dobre, nagrywam :D"
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez Yonish » Pn wrz 26, 2011 7:08 am

Czyli teraz muszę to zrecenzować?
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez Gaido » Pn wrz 26, 2011 7:41 am

Tak, musisz ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez Akane » Pn wrz 26, 2011 8:06 am

Gaido napisał(a):Wiesz, też o tym pomyślałem gdy już byłem w trakcie robienia tego randoma. Ale nagrałem go głównie dlatego, ponieważ wczoraj pisaliśmy na shoucie o recenzji recenzji i recenzji recenzji recenzji. Prychłem więc śmiechem i stwierdziłem "dobre, nagrywam :D"

Niecierpliwa bestia ;) Podejrzewam, że gdybyś wstrzymał się te 24 godziny, to dostarczyłabym Ci dodatkowego materiału do robienia sobie jaj ;) Ale random udany, standardowo ten kompletny absurd do mnie trafił :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez BTM » Pn wrz 26, 2011 9:55 am

Ja chyba zbyt głupi jestem na recenzje Gaido ;)

I tak, zdecydowanie humor zmierza w stronę co raz większej abstrakcji - jeszcze trochę i zrobisz "Depressed Gaido Q&A" ;)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez Gaido » Pn wrz 26, 2011 10:22 am

Obecnie kupę frajdy daje mi patrzenie jak raz pojawia się łapka w górę, a potem łapka w dół i znów w górę i znów w dół :D

Może za wcześnie by o tym pisac, ale sądzę, że będzie to ten filmików który będzie bardzo lubiany przez jednych, a nienawidzony przez drugich ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez Yonish » Pn wrz 26, 2011 1:52 pm

Gaido napisał(a):Tak, musisz ;)

Uh, okej.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Random stuff: Incepcja

Postprzez Energytoran » So lis 19, 2011 10:41 pm

No, na temat "recenzji", to powiem, że niezła - filmik w filmiku w filmiku w filmiku :lol: No cóż, jakbym miał się ogólniej wypowiedzieć na temat wszystkich Twoich random stuffów: podobnie jak z filmami Monthy Pythona - trzeba być dość inteligentym, żeby śmieszyło (np. moi "koledzy" po prostu by powiedzieli "Ale żal", ale dla mnie serio śmieszne 8-) )
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm


Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron