That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Random Stuff: Krytyk Song

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez Akane » Cz wrz 22, 2011 11:44 pm

Kolmyr napisał(a):Hmmm a ma to uderzać w niekrytego czy raczej tak ogólnie do tematu recenzji i krytyki podeszliście ?

To ma nie uderzać w nikogo. To żart i sarkazm, ale gdyby zależało nam na narobieniu koło nogi konkretnej osoby, to i tekst byłby inny i wokalista inaczej przyodziany. Traktujcie to zatem jako parodię jakich wiele - wszelkie zbieżności z konkretnymi osobami uznajcie za całkowicie przypadkowe. Całość ma bawić, a nie skłaniać do hejtu, który by się zapewne rozpętał w innych okolicznościach (inny tekst i Gaido w innych ciuchach i innej scenerii).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez Srat » Pt wrz 23, 2011 7:17 am

Obrazek

Tego kompletnie się nie spodziewałem. Chyba najlepszy ze wszystkich (dotychczas) random stuffów. Gaido świetnie kręcisz się na scenie, a Akane masz bardzo przyjemny wokal.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez speiderman » Pt wrz 23, 2011 10:12 am

Cóż, czuć pewną inspirację, ale w słowach nie uderza w kogoś konkretnie, a i tekst nie jest jakoś specjalnie obraźliwy. Takie coś jest znacznie lepsze niż filmy typu "Najbardziej żałosne konta YouTuba", czy kolesie, którzy zapowiadają, że zrobią filmik jak bluzgają na NK (?). Póki co, bardzo fajnie zaśpiewane, a i Gaido wypadł nie najgorzej :) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez Gaido » Pt wrz 23, 2011 11:37 am

Mi ta piosenka podoba się na tyle, że dziwie się, że nie ma jeszcze 10000 wyświetleń xD Co by można tu zrobić.... ?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez ichabod » Pt wrz 23, 2011 11:48 am

Może gdybyście wymyślili coś na melodię czegoś bardziej słuchalnego, niż Łzy... :>
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez Boniek » Pt wrz 23, 2011 1:54 pm

O mój Boże, to było genialne!

Świetny, satyryczny tekst, pląsający Gaido... No i dowiedziałem się, że Akane ma świetny wokal ;)

(Bije im brawa)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez Nibi no Nekomata » Pt wrz 23, 2011 2:44 pm

Akane, prześlicznie wymawiasz słowo będące wybitnie pejoratywnym określeniem kobiety lekkiego prowadzenia się :D
i mam nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy owoce waszej współpracy ;)
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez Akane » Pt wrz 23, 2011 3:07 pm

Dzięki za wszystkie ciepłe słowa - w imieniu własnym i Gaido. Przyznam, że gdyby nie on to piosenka dalej by mi porastała kurzem na dysku, wśród całej reszty nagranych "do szuflady" utworów ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez amek » Pt wrz 23, 2011 6:18 pm

Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Random Stuff: Krytyk Song

Postprzez Olagfigh » Cz wrz 29, 2011 10:53 pm

Obejrzałem wszystkie Random Stuffy... za mało ich. Rób więcej Gaido zarówno w pojedynkę jak i współpracując z Akane. To rozkaz.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron