That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Random stuff: Sala Samobójców

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: Random stuff: Sala Samobójców

Postprzez Akane » Cz wrz 22, 2011 5:17 pm

I w tym momencie uderzam się w pierś w geście oznaczającym "Przepraszam, zwracam honor!", bo zabrałam się za oglądanie randomu bez wcześniejszego obejrzenia "Sali Samobójców". Jeśli Gaido parodiuje nie osobę chorą, a bohaterkę tego filmu (używającą jakże "wygodnej" wymówki) to cały skecz nabiera dla mnie zupełnie nowych barw :)

@Gaido: masz bardzo sympatyczną buzię, zaś wzrok zranionej sarny chwyta za serce!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Sala Samobójców

Postprzez ichabod » Cz wrz 22, 2011 7:29 pm

@Gaido: masz bardzo sympatyczną buzię

Uuuuu :>

Filmik mi się w ogóle nie podobał, uważam, że jest zbyt dobry
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Random stuff: Sala Samobójców

Postprzez Olagfigh » Cz wrz 29, 2011 12:25 pm

Sylwia w "Sali samobójców" też jest taką właśnie osobą, która w kółko powtarza, że się tnie, że ma dosyć, że się zabije. Ale u niej to jest właśnie czysta głupota i zabawa, niepoważne podejście do tematu, o którym nie ma pojęcia.


Moim zdaniem Sylwia chrzani głupoty i dla niej ta cała "Sala Samobójców" jest jak odgrywanie postaci w RPG. Powtarza, że się tnie, że się zabije ale tak naprawdę nie mówi tego serio ;). Jeśli tak się ją zinterpretuję to film wygląda zupełnie inaczej.

Nie wiem czy ten filmik powinien być podpięty do "Sali Samobójców" ale być może to ja zbyt się namyślałem nad filmem.
Sam filmik jest jeden świetny. Rozwalały mnie Twoje miny z tekstem: "chciałbym kiedyś tu zrobić porządek... ale mam depresję :cry: ". Nieźle się przy nim uśmiałem :D
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Random stuff: Sala Samobójców

Postprzez scarlet » Pt wrz 30, 2011 8:24 am

Chciałabym napisać coś sensownego ale mam depresję.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron