That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Random stuff: Zielona Mila

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Gaido » Cz wrz 15, 2011 5:49 pm

DoubleFace napisał(a):Mała szansa, by ktoś spoza środowiska TGWTG.pl zrozumiał ten klip.


No właśnie nie miałem okazji popatrzeć na reakcję ludzi którzy nie kojarzą serwisu. Znajomi co prawda się śmieją "bo to znajomi" i się leją ze wszystkiego co zrobię. Wasi znajomi też tak mają pewnie :p

DoubleFace napisał(a):Ale przyznam, że dodanie angielskich napisów do filmu było genialnym pomysłem.


Akane atakuje tym filmikiem na Twitterze. Ja dodałem temat na oryginalnym tgwtg.com, ale póki co utonął w morzu innych wątków (po niecałej dobie temat ma zaledwie 10 wyświetleń :]). Gdzie by to jeszcze umieścić?

DoubleFace napisał(a):BTW2: Na czym polega niesprawność Twojego PS2?


Padł laser. Ale mam drugą, działająca konsolkę ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Yonish » Cz wrz 15, 2011 6:08 pm

Cóż, mój kumpel mnie zszokował, i przyjął ten filmik nad wyraz poważnie, i zaczął po nim jechać. Nie mogłem z niego xD
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez amek » Cz wrz 15, 2011 7:04 pm

Yonish napisał(a):Cóż, mój kumpel mnie zszokował, i przyjął ten filmik nad wyraz poważnie, i zaczął po nim jechać. Nie mogłem z niego xD

Bezczelny..
Tak w ogóle, (poprawcie, jeśli się mylę) nie powiedziałeś magicznego "Twa bezczelność jest bezczelna". Czasami miałem wrażenie, że mówisz do owego bezczelnego chlebka.
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez DoubleFace » So wrz 17, 2011 8:28 pm

Planujesz napisać jakieś objaśnienia do swojego filmiku? Bo jak ktoś spoza TGWTG.pl to obejrzy to zbyt wiele nie zrozumie.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Gaido » So wrz 17, 2011 8:43 pm

Nieeeeeee :p

Niech każdy interpretuje ten filmik jak chce. To mi właśnie daje największą radochę ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Luklaser » N wrz 18, 2011 10:18 am

Gaido napisał(a):Nieeeeeee :p

Niech każdy interpretuje ten filmik jak chce. To mi właśnie daje największą radochę ;)


Robisz się na poetę. Wykorzystałeś nawiązania do ówczesnej kultury i konteksty historyczne, ale chcesz aby każdy interpretował Twoje dzieła jak chce.
A jak powinniśmy zinterpretować Twoją niewidoczność w kamerze na początku filmu?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Akane » N wrz 18, 2011 10:22 am

Jako bezczelność ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Gaido » N wrz 18, 2011 10:29 am

Luklaser napisał(a):A jak powinniśmy zinterpretować Twoją niewidoczność w kamerze na początku filmu?


Jako bezczelny atak z zaskoczenia!
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez GarudoHS » N wrz 18, 2011 11:58 am

DoubleFace napisał(a):Planujesz napisać jakieś objaśnienia do swojego filmiku? Bo jak ktoś spoza TGWTG.pl to obejrzy to zbyt wiele nie zrozumie.


No cóż. Ja nie jestem spoza TGWTG.pl. Przynajmniej mi się tak wydaje : D Ale za czorta nie mogę zrozumieć w którym miejscu ten filmik ma być odpowiedzią na LP Douga. Może to przez to, że jest dla mnie zbyt inteligentny? o:
Taste the rainbow, motherfucker!
Avatar użytkownika
GarudoHS
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 12:29 pm

Poprzednia strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron