That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Random stuff: Zielona Mila

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez speiderman » Śr wrz 14, 2011 11:38 am

Trochę go widziałem, ale nie przeczytałem do końca. Bardziej mi się to kojarzyło z bezczelnością Ichaboda na temat Zielonej mili :P . Gaido mógłby zrobić ten odcinek po angielsku, ciekawe jak reszta świata by zareagowała.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Gaido » Śr wrz 14, 2011 11:45 am

Mój angielski jest bardzo bierny. Rozumiem co czytam i co ludzie mówią, ale jak przychodzi co do czego gdy sam mam coś sklecić, powiedzieć, napisać... Szkoda słów na to co powstaje :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Akane » Śr wrz 14, 2011 11:49 am

Można by się pokusić o dodanie angielskich napisów ;) Co prawda Amerykanie mają dziwną awersję do subów, ale 4 minuty by raczej wytrzymali. Inna rzecz, że napisy nie byłyby w stanie w 100% oddać epickości tego filmiku, ale... Chyba wiem, co będę robiła po pracy XD
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Gaido » Śr wrz 14, 2011 11:59 am

O matko :D Jakby powstało takie tłumaczenie, to nie wiem gdzie bym to porozsyłał :D Chyba bezpośrednio na forum oryginalnego TGWTG... Na początek xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr wrz 14, 2011 12:02 pm

Czy ja na razie jedyny nie rozumiem, co w tym jest śmiesznego? Z trudem dotrwałem do końca. Bez ładu, składu i sensu. Może taki był zamysł, ale mnie to nie przekonuje.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Akane » Śr wrz 14, 2011 12:07 pm

roofix napisał(a):Z trudem dotrwałem do końca. Bez ładu, składu i sensu.

Zupełnie jak dyskusja o tym, dlaczego NC za swojego "Let's Playa" powinien zostać odsądzony od czci i wiary.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr wrz 14, 2011 12:10 pm

Wybacz, ale akurat z tą dyskusją miałem niewiele wspólnego ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Akane » Śr wrz 14, 2011 12:15 pm

A czy ja napisałam, że roofix miał? :>
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr wrz 14, 2011 12:20 pm

No dobrze. Więc filmik powstał tylko po to, by "ośmieszyć" tamtą dyskusję?
To i wtedy przyznam, że niekoniecznie się to udało. Nie widzę związku między filmikiem, a dyskusją.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Gaido » Śr wrz 14, 2011 12:42 pm

W filmiku inspirowałem się wieloma rzeczami:

- Wątek z Zieloną Mila to oczywiście odpowiedź do listy najgorszych filmów Ichaboda.
- Let's play oczywiście został stworzony ze względu na znamienny na forum temat.
- Chlebek był spleśniały.
- "Jesteś bezczelny" jakkolwiek różnie można to interpretować w rzeczywistości jest parodią mojej Pani Kiero, która mnie niedawno zjechała za dżołka w którym podczas tworzenia planu urlopowego napisałem (w dużym skrócie), że "dni te chce poświęcić na wielką libację alkoholową z udziałem skąpo ubranych dzierlatek i mechanicznym bykiem umeiszczonego w baseniku pełnego ciepłego kisielu w którym niewiasty te będą mogły się pobrodzić. Niestety jednak nie jestem w stanie stwierdzić kiedy ta impreza się odbędzie". Wtedy właśnie usłyszałem te epickie "Twa bezczelnośc przekroczyła wszelkie granice". Miało być poważnie, ale nie mogłem ze śmiechu :D
- Playstation jest popsute. Ale poza tym jest całkiem użyteczne :)
- Nawet zgaszające się światło jest motywem który przyszedł mi do głowy, gdy faktycznie w chacie regularnie siadały korki (nadal to robią).

Oczywiście nie do każdego te poczucie humoru musi trafiać. Podobnie jak nie do każdego trafia Monthy Pyton czy Zielona Mila :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron