That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Random stuff: Zielona Mila

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Kolmyr » Śr wrz 14, 2011 1:22 pm

Mi się w miarę podobało nie wiem czy to Twoja najlepsza produkcja ale w moim odczuciu po prostu dobre to było ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez scarlet » Śr wrz 14, 2011 2:08 pm

Gaido napisał(a):- "Jesteś bezczelny" jakkolwiek różnie można to interpretować w rzeczywistości jest parodią mojej Pani Kiero, która mnie niedawno zjechała za dżołka w którym podczas tworzenia planu urlopowego napisałem (w dużym skrócie), że "dni te chce poświęcić na wielką libację alkoholową z udziałem skąpo ubranych dzierlatek i mechanicznym bykiem umeiszczonego w baseniku pełnego ciepłego kisielu w którym niewiasty te będą mogły się pobrodzić. Niestety jednak nie jestem w stanie stwierdzić kiedy ta impreza się odbędzie". Wtedy właśnie usłyszałem te epickie "Twa bezczelnośc przekroczyła wszelkie granice". Miało być poważnie, ale nie mogłem ze śmiechu :D


W tym momencie zakładam sektę pod wyznaniem Spleśniałego Chleba Gaido.
MISTRZ.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez amek » Śr wrz 14, 2011 3:51 pm

Ten bezczelny chlebek zżarł dziurę w dywanie... BEZCZELNY!
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Akane » Śr wrz 14, 2011 3:55 pm

A smok jest zły i niedobry ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Kajanka » Śr wrz 14, 2011 4:59 pm

Nawet gdyby to nagranie nie nawiązywało do niczego konkretnego, to i tak jest genialne. Niewiele siedziałam w temacie o Let's playu i nie bardzo się orientuję, o co chodzi (chociaż sam Let's play oglądałam i po dwóch minutach wysiadłam), ale to zupełnie nie przeszkadza mi w odbiorze tego DZIEŁA. Może potrzeba nieco abstrakcyjnego poczucia humoru do odbioru takich rzeczy, nie wiem. Jak dla mnie dobry film to absurdalny film (tak samo książka/muzyka/łotewer). (To tak na temat tego, co Roofix napisał.)
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Gaido » Śr wrz 14, 2011 9:19 pm

http://www.youtube.com/watch?v=JveMShAAI_g

Dokładnie to samo, ale z angielskimi podpisami. Jeszcze raz bardzo dziękuję Akane. Dawno nikt nie sprawił, że czulem się tak doceniony :)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez scarlet » Śr wrz 14, 2011 9:23 pm

Gaido napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=JveMShAAI_g

Dokładnie to samo, ale z angielskimi podpisami. Jeszcze raz bardzo dziękuję Akane. Dawno nikt nie sprawił, że czulem się tak doceniony :)


Wrzucaj na tgwtg.com i podbijaj stany :D
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Akane » Śr wrz 14, 2011 9:37 pm

Gaido napisał(a):Dokładnie to samo, ale z angielskimi podpisami. Jeszcze raz bardzo dziękuję Akane. Dawno nikt nie sprawił, że czulem się tak doceniony :)

Sama frajda - mam tylko nadzieję, że nie przepuściliśmy tam zbyt wiele błędów :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez DoubleFace » Cz wrz 15, 2011 5:17 pm

Dziwię się, że jeszcze nie napisałem opinii na temat tego filmiku.

Spodziewałem się zupełnie czego innego, ale to co zobaczyłem... przeszło moje oczekiwania. To jak na razie Twój najśmieszniejszy filmik. Szydziłeś chyba z wszystkiego, co działo się ostatnio na tym forum i wyszło Ci świetnie. I tu pojawia się problem. Mała szansa, by ktoś spoza środowiska TGWTG.pl zrozumiał ten klip. Ale przyznam, że dodanie angielskich napisów do filmu było genialnym pomysłem.

Ja chcę więcej filmików z serii "Random Stuff"

BTW: najwięcej czasu tworzenia filmu pochłonęło chyba czekanie, aż chleb solidnie spleśnieje :D .

BTW2: Na czym polega niesprawność Twojego PS2?

BTW3: Bezczelne jest to, jak po 15 razie ten filmik jeszcze mi się nie nudzi!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Random stuff: Zielona Mila

Postprzez Boniek » Cz wrz 15, 2011 5:42 pm

GAIDO, JESTEŚ BEZCZELNY!

STWORZYŁEŚ TAK BEZCZELNY FILMIK, ŻE PRZEZ CIEBIE CAŁY CZAS BEZCZELNIE SIĘ ŚMIEJE! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron