That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[recenzja] Dlaczego Ja

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

[recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Pn sie 15, 2011 10:34 pm

http://www.youtube.com/watch?v=48QV0rS6zSc

Jak powiedziałem tak zrobiłem. Tym razem me lico zajęło większość czasu ekranowego :p Muszę przyznać, że sam po sobie nie spodziewałem się, że potrafię odgrywać taką wściekłość jaka jest widoczna na filmiku, gdyż na co dzień jestem straszliwie łagodny :P Zobaczymy jak się przyjmie...
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Kolmyr » Pn sie 15, 2011 11:04 pm

No uśmiałem się przy tej recenzji dość mocno szkoda tylko ze taka krótka . Ale szczerze powiem ze ja uwielbiam na swój sposób to całe "Dlaczego ja" . Traktuje ten serial/program jako swego rodzaju polskie Birdemic albo The Room (tak złe ż aż dobre).
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Pn sie 15, 2011 11:13 pm

Kolmyr napisał(a): Ale szczerze powiem ze ja uwielbiam na swój sposób to całe "Dlaczego ja" .


Podczas kręcenia myślałem właśnie by powiedzieć, że popularność programu polega na tym jaki jest kiepski i przez tą kiepskość ludzie go oglądają i nakręcają w ten sposób twórców na tworzenie nowych epizodów (bo dla nich to bez znaczenia czy coś jest dobre czy złe. Ludzie oglądają, to znaczy, że jest okej). Ale stwierdziłem, że będzie to brzmieć jakby ten serial był przez to fajny, więc pi^%$%&*ę niech ludzie łażą zbierać truskawki :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Akane » Pn sie 15, 2011 11:34 pm

Czy masz w planach jechanie po innych tego typu programach? ;) Bo to jakaś moda teraz na zatrudnianie amatorów i coraz mniej nowych produkcji bazuje na aktorach, którzy nie są ściągnięci z ulicy. Jak czasem trafię na zeznania składane przed Anną Marią, to mi się chce tłuc głową w telewizor ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Pn sie 15, 2011 11:37 pm

Szczerze niczego więcej w tym gatunku nie oglądałem (link do "Dlaczego Ja" zarzucił mi kumpel z innego forum), więc i w planach niczego więcej nie miałem. Jednak coś myślę, że będę musiał dla własnej rozrywki przyglądnąć się innym podobnym tytułom.

Nędzocie trzeba powiedzieć wyraźne NIE! :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez ichabod » Wt sie 16, 2011 9:45 am

Wow, musiałeś być naprawdę zirytowany, bo nigdy tak nie dmuchałeś w mikrofon :D I weź recenzuj bez okularów, zawsze się bardziej wiarygodnie wygląda z widocznymi oczami ;)

Ogólnie oglądało mi się fajnie, pierwszy raz się zetknąłem z tym czymś i tylko się cieszę, że nie mam telewizora, bo nigdy nie wpadnę przypadkiem na coś takiego. ;) Szczególnie moment gdy wszyscy krzyczą albo gdy ta Lydia z Beetlejuice czyta tekst z kartki sa epickie :D

Jedna rzecz mnie irytuje, ale to tylko taki moj mocno subiektywny punkt widzenia ;) Mianowicie te szybkie cięcia między scenami, jakoś mniej komfortowo się ogląda kiedy co linijkę jest cięcie, nie mógłbys się kiedyś nauczyć tego tekstu więcej niż jedno zdanie na raz? :mrgreen: Chyba, że to zamierzone, zdaje się, że Joe i Benzaie tak robią, ale ja osobiście tego nie cierpię, wole dłuższe ujęcia :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez speiderman » Wt sie 16, 2011 9:49 am

Nieźle. Widać, że program Cię wkurzył i postanowiłeś działać :) . Akurat tego typu programów nie oglądam, bo zwyczajnie nie mam ochoty, ale może zrobię mały eksperyment na YT. Aż żal mi się robi Okiła po tych fragmentach.

Przy okazji, może dodasz do tagów Niekryty Krytyk? Tysiące wyświetleń i morze hejtu gwarantowane :lol: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Wt sie 16, 2011 9:57 am

speiderman napisał(a):Przy okazji, może dodasz do tagów Niekryty Krytyk? Tysiące wyświetleń i morze hejtu gwarantowane :lol:


Dobry trolling nie jest zły. W razie czego powiem, że jutub mi sam zasugerował xD

ichabod napisał(a):I weź recenzuj bez okularów, zawsze się bardziej wiarygodnie wygląda z widocznymi oczami


Przeciwsłoneczne niedługo zginą śmiercią naturalną, gdyż będę musiał nosić normalne :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez yahoo » Wt sie 16, 2011 10:54 am

Kurde, ja prawie codziennie oglądam sobie do snu trudne sprawy/dlaczego ja. Jestem nienormalny? :D
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez amek » Wt sie 16, 2011 11:34 am

A moja siora jest fanką TS i DJ... Ja też...
Kwalifikuję się do kontrolnego odstrzału?
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Następna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron