That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[recenzja] Dlaczego Ja

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Wt sie 16, 2011 12:40 pm

yahoo napisał(a):Kurde, ja prawie codziennie oglądam sobie do snu trudne sprawy/dlaczego ja. Jestem nienormalny?


amek napisał(a):A moja siora jest fanką TS i DJ... Ja też... Kwalifikuję się do kontrolnego odstrzału?


Wiecie, jest znacząca różnica pomiędzy "lubię to" a "to jest dobre". Żarcie w Macu jest kaloryczne i niezdrowe, ale jednak ludzie tam jedzą i im to smakuje :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez yahoo » Wt sie 16, 2011 7:29 pm

Nie no spoko, się nie obrażam przecież, bo akurat wiadome, że dzieło jakim jest dlaczego ja to naprawdę gówno :D.

Zastanawia mnie fakt czemu ludzie idą tam występować. Za rolę dostaną jakieś kilkaset złotych, a wszyscy uważają, że ich gra jest do upy, że ich twarze - także do dupy.

Poza tym samej gry aktorskiej nie mozna aż tak straszliwie krytykować, ja doszedłem do wniosku, że ten serial jest kręcony w taki sposób, że naprawdę cięzko o to aby zagrać lepiej. Jak oglądam seriale z aktorami z prawdziwego zdarzenia, takie Miodowe Lata na przykład. Gdyby Barciś, albo Żak wystąpił w dlaczego ja, tudzież trudnych sprawach to przez pracę kamery, brak oświetlenie itd. też wyglądałoby jakby zagrali poniżej swoich mozliwości. Na ten przykład podam, że aktorzy w W11 wydają sie grać lepiej, bo tam maja lepsze zaplecze filmowe.

Taki mój mały wywód :P
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Wt sie 16, 2011 8:06 pm

Wiecie jaki jest największy sekret tego serialu?

Kim jest osoba z za kamery do której mówią wszyscy bohaterowie serialu? :D Nagle mnie to naszło trzymając szklankę soku, więc się zakrztusiłem i oblałem klawiaturę xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez ichabod » Wt sie 16, 2011 8:22 pm

Zastanawia mnie fakt czemu ludzie idą tam występować. Za rolę dostaną jakieś kilkaset złotych, a wszyscy uważają, że ich gra jest do upy, że ich twarze - także do dupy.

Ludzie robią różne rzeczy za pieniądze, o wiele gorsze też ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Wt sie 16, 2011 8:28 pm

Gdy miałem szkolenie w Jaworznie była z nami dziewczyna która pracowała jako dokumentalistka w "Rozmowach w Toku". Mówiła, że osoby zapraszane do programu dostają 300zł (dla VIPów można dodać jeszcze jedno zero, ale cena była do uzgodnienia). Teraz sobie pomyślcie kogo tam widzieliście i co ci ludzie mówili tylko dla tych trzech stów. Nie wiem czy dojazd był wliczany w cenę...
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez speiderman » Wt sie 16, 2011 8:51 pm

A czy z niektórymi castingami nie jest tak, że za wstęp płaci się kilkadziesiąt złotych?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Wt sie 16, 2011 8:59 pm

Casting do Dlaczego Ja oraz Trudnych Spraw jest bezpłatny ;)

http://www.grapevinejobs.pl/oferty/4327 ... z_o_o.html

Ktoś idzie? :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Kronk » Wt sie 16, 2011 9:18 pm

Ja bym może poszedł na postać drugoplanową, ale Ja mieszkam na drugim miejscu Polski :?
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Kajanka » Śr sie 17, 2011 3:47 pm

Omg... Mój brat właśnie to ogląda w TV x_x Rzeczywiście tam się tylko kłócą i wrzeszczą na siebie XD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez speiderman » Wt sie 23, 2011 12:15 pm

867 wyświetleń - no i faktycznie całkiem niezły wynik, a i porównania się znalazły. Ale i tak oglądalność mniejsza niż to :P : http://www.youtube.com/watch?v=0zCeRROk ... re=related
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron