That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[recenzja] Dlaczego Ja

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez AMazON » Śr sie 24, 2011 1:24 pm

Jak byłem na obozie, zdawałem patent na żeglarza jachtowego, trzy dni pod rząd lało. Nie mieliśmy co robić, przerobiliśmy całą teorię i jedyne co nam zostało to oglądać tv. Jedyny kanał jaki działał to był Polsat... a na nim trudne sprawy i dlaczego ja... Ale kumple jechali po tych aktorach :lol:

btw. co jest gorsze trudne sprawy czy dlaczego ja?
Avatar użytkownika
AMazON
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 03, 2011 4:52 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gaido » Śr sie 24, 2011 2:21 pm

Oba reprezentują ten sam poziom, choć tak naprawdę to mi ciężko dostrzec pomiędzy nimi różnicę xD Pewnie wynika to z tego, że "Trudnych Spraw" oglądałem z 1 - 2 odcinki, a z "Dlaczego Ja" miałem kilkudniowy romans (choć oczywiście nie non stop, bo bym był teraz żelkiem)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez MisterWhisk » Śr sie 31, 2011 10:01 pm

Nie wiedzieć czemu, ale dopiero teraz zauważyłem ten filmik.

Cóż mogę napisać? Świetna sprawa. Dużo śmiechu, kilka ciekawych spostrzeżeń, no i Ty jako reżyser - to naprawdę pasowało, zwłaszcza z Twoim luźnym podejściem i lektorskim głosem.

No i dowiedziałem się, że takie programy, jak "Dlaczego ja?" istnieją.
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: [recenzja] Dlaczego Ja

Postprzez Gracjan » Wt kwi 24, 2012 11:11 pm

Kolejny filmik z którym miałem do czynienia i również, bardzo udany. To co, jako pierwsze rzuca się w oczy podczas oglądania twoich vidów to głos. Jest on na tyle specyficzny i ciekawy, że słucha się ciebie z wielką przyjemnością. Do tego stopnia, że kilka razy złapałem się na tym, że zapomniałem o oglądaniu ekranu i po prostu w 100% skupiałem się na tym co mówisz. Sama recenzja, a raczej czysty hate na serie "Dlaczego Ja" w moim mniemaniu wypadł naprawdę dobrze i był bardzo udany. Zjechałaś to wszystko w naprawdę zabawny, a jednocześnie dający do myślenia sposób, za co należy ci się plus. Szkoda tylko, że użyłeś tak mało scen z samego serialu. W twoim wypadku nie odgrywa to jednak aż tak istotnej roli, jaką mogłoby grać u innych bo i tak widz będzie się bardziej skupiał na tym co mówisz niż na tym co jest akurat na ekranie. Ogólnie jak już mówiłem filmik bardzo udany, zabawny i szkoda, że taki krótki. Jest jednak pewna rzecz która mi nie do końca się podobała. Moim zdaniem mówisz odrobinkę za szybko nie psuje to jednak przyjemności z oglądania, ale na wszystko trzeba zwrócić uwagę prawda? Ogólnie wszystko na plus, kawał dobrej roboty i na pewno obejrzę inne twoje filmy.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Poprzednia strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron