That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gaido Q&A

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Gaido Q&A

Postprzez Gaido » Cz sie 04, 2011 11:29 am

Skoro wszystkim zakładam taki temat, to czemu też nie sobie? :P
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Gaido Q&A

Postprzez ichabod » Cz sie 04, 2011 11:31 am

Moje pytania:

Jakie masz plany na najbliższą przyszłość? :)

Skąd wybór Mario do konkursowej recenzji? I czy zdajesz sobie sprawę, że od drugiej części Mario już potrafił chodzić w lewo? (ba, nawet były takie poziomy w SMB 3, że właśnie w tym kierunku szło się po mapce) :P

jaki masz model kamery? :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gaido Q&A

Postprzez Gaido » Cz sie 04, 2011 11:48 am

ichabod napisał(a):Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?


Pracuję nad dwoma filmikami. Jeden w konwencji opowieści, tym razem o Szymonie żyjącym w 1691 roku. Nie wspomniał bym o tym, ale myślę, że twórcy nie bez powody fabułę umieścili w roku 1 69 1... To się źle kojarzy. I tak. Działy się wtedy bardzo złe rzeczy :D

Druga zaś produkcja będzie w formie tego filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=917AfvHf5Yo

W którym będę mówił o pewnym polsatowskim programie :-}

ichabod napisał(a):Skąd wybór Mario


Wiesz? Chyba było tak, że sobie szedłem do pracy i przyszło mi nagle do głowy, że nie przypominam sobie, by w którymś "Marianie" pokazywali ojca Peach, a jedynym królem jakiego spotykamy jest Bowser. Więc zacząłem się śmiać do siebie, że w takim razie musi być jej ojcem. Przyszła mi więc do głowy scena, gdy Mario ubija Koopę, idzie do komnaty z księżniczką, ta zaś zamiast się z nim przywitać, wyciąga shotguna i krzyczy

"Alo! My name is Inigo Montoya! You killed my father, prepare to die!" I zestrzeliwuje Mariana.

Zrezygnowałem ze sceny bo po prostu nie udało mi się podczas nagrania ukończyć gry, a nie chciałem korzystać z nagrań z jutuba :p Ale mniej więcej jakoś tak to wyszło...

ichabod napisał(a):I czy zdajesz sobie sprawę, że od drugiej części Mario już potrafił chodzić w lewo? (ba, nawet były takie poziomy w SMB 3, że właśnie w tym kierunku szło się po mapce)


Później w erpegach na SNESa i DSa nawet pozwolili mu chodzić gdzie chce i jak chce. No jak tak można? Herezja!!

ichabod napisał(a):jaki masz model kamery?


Już zapomniałem jak się nazywa, a jestem teraz w pracy i nie mam jak tego sprawdzić. Jakieś badziewie nagrywające w SD. Szału nie ma, ale jak się nie ma co się lubi, to się nie ma co się lubi xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Gaido Q&A

Postprzez yahoo » Cz sie 04, 2011 3:35 pm

Dobra, ja jednak nie przychodzę tu z pytaniami o twórczość ;).


Studiujesz coś czy pracujesz? A może i jedno i drugie?

NES czy Xbox 360?

;)
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Gaido Q&A

Postprzez amek » Cz sie 04, 2011 3:59 pm

Gaido napisał(a):myślę, że twórcy nie bez powody fabułę umieścili w roku 1 69 1... To się źle kojarzy. I tak. Działy się wtedy bardzo złe rzeczy :D

To pewne, wtedy szachem Iranu był Safi II. A to zły człowiek był, chyba.

Gaido napisał(a):W którym będę mówił o pewnym polsatowskim programie :-}


"By trudne sprawy, zniknęły gdzieś, niech twoje serce, rozwiąże je."
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Gaido Q&A

Postprzez Gaido » Cz sie 04, 2011 4:14 pm

yahoo napisał(a):Studiujesz coś czy pracujesz? A może i jedno i drugie?


Pracuję oraz studiowałem. Uprzedzając pytania - pracuję jako spec od kredytów (i szukam okazji by się przebranżowić, bo mimo kilkuletniego stażu, ta robota naprawdę nie jest moim marzeniem) a studiowałem informatykę. Ale naukę póki co zarzuciłem. Wolę pogłębiać się w zainteresowaniach :-}

yahoo napisał(a):NES czy Xbox 360?


Pewno, że nes :D Aczkolwiek jak kto ma zbędnego XKlocka, to darowizną nie pogardzę :D

amek napisał(a):"By trudne sprawy, zniknęły gdzieś, niech twoje serce, rozwiąże je."


Why... WHY ME!!!! WHYYYYYYYYYYY!!!!!
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Gaido Q&A

Postprzez amek » Cz sie 04, 2011 4:40 pm

Trzeba przyznać iż DJ i TS to ten sam program, ale o innej czołówce i logu/logo w rogu ekranu
*edit*
Czy szanowny pan Stach... znaczy Gaido, mógłby zreuplaudować "Babcię która jest kreską" ?
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Gaido Q&A

Postprzez UncleMroowa » Pn sie 08, 2011 4:47 pm

Napisałeś, że jesteś fanem Castlevanii, więc zapytam - Podoba Ci się Lords Of Shadow jako taka, czy odczuwasz pewną wtórność po God Of War i Shadow Of Collosus? (najczęściej powtarzany zarzut). Jak się w ogóle zapatrujesz na reboot całej serii? :)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Gaido Q&A

Postprzez Gaido » Pn sie 08, 2011 5:31 pm

UncleMroowa napisał(a):Napisałeś, że jesteś fanem Castlevanii, więc zapytam - Podoba Ci się Lords Of Shadow jako taka, czy odczuwasz pewną wtórność po God Of War i Shadow Of Collosus?


Nie lubię odpowiadać linkami, choć te 30 sekund najlepiej odpowie na to pytanie

Główny problem z Castlevanią polegał na tym, że były to okropne gry w 3D (nie grałem w Curse of Darkness, więc tu się nie wypowiem) a w częściach po SotN wtórność i recycling powoli pozostawiały co raz to większe znamię na serii. Z resztą na Wii powstała nawet multiplayerowa platformówka która używa TYLKO I WYŁĄCZNIE grafiki z części na DSa. Zaczęły się więc dziać bardzo złe rzeczy.

Na początku co prawda dosyć sceptycznie podchodziłem do LoS bo obawiałem się, że Castlevania stanie się Castlevanią wyłącznie z nazwy, ale tak serio - To samo zrobił Koji Igarashi gdy z "zwykłej" platformówki stworzył metroidowe RPG. I efekt był niesamowity.

Aczkolwiek szczerze mówiąc - nie mam ani PS3 ani XBOXa więc jeszcze w LoS nie grałem :-}
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Gaido Q&A

Postprzez amek » Pn sie 15, 2011 6:44 pm

Ciekawi mnie kiedy zrobisz opowieść o wynalazku sowieckich naukowców i programistów - Tetrisie
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Następna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron