That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Opowieść o Super Mario Bros

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Re: Super Mario Bros

Postprzez speiderman » Pn sie 01, 2011 11:37 am

Taka forma przedstawienia początków bohaterów gier jest całkiem fajna. Problem w tym, że może znudzić się po jakimś czasie, dlatego warto może zadbać o różnorodność stylów?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Super Mario Bros

Postprzez Masters » Wt sie 02, 2011 7:32 pm

Ech, Stachursky, Stachursky! Błysnąłeś. Najlepszy z Twoich filmików. Nie zgadzam się z "zarzutem" że powinieneś częściej pojawiać się na ekranie. Przy takiej konwencji jaką wybrałeś, pokazanie się we wstępie miało najwięcej sensu i nadało charakter całości. Opowiedziałeś historię w bardzo dobry sposób, może momentami nazbyt mocno akcentując pewne słowa i zbyt wyraźnie wymawiając "ą" czy "ę", ale to akurat robi masa ludzi i zdaje się, że większości odbiorców przesadnie to nie razi. Docelowo można by nad artykulacją popracować, ale to już taki przytyk ewidentny z mojej strony, a nie jakiś błąd, od którego miałbym ochotę wyłączyć filmik i zmienić kanał na YT. Nic z tych rzeczy, kanału nie zmieniam i z zainteresowaniem czekam na kolejne i kolejne i kolejne produkcje. Zwłaszcza, że od strony technicznej recenzja prezentuje się naprawdę dobrze.
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Super Mario Bros

Postprzez AMazON » Wt sie 02, 2011 7:46 pm

Fajnie, nie stresowałeś się. Czekam na następne odcinki
Avatar użytkownika
AMazON
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 03, 2011 4:52 pm

Re: Super Mario Bros

Postprzez Boniek » Pt sie 05, 2011 6:53 pm

Powiem tak, to co zobaczyłem było jedną z najoryginalniejszych recenzji, jakie widziałem. Zupełne odejście od schematu w kierunku własnego pomysłu. Zwłaszcza koncepcja, że ojcem Peach był Bowser była ciekawa ;)

Keep up the good work!
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Opowieść o Super Mario Bros

Postprzez MacG » So paź 22, 2011 7:39 am

Na pewno plus za to, że nie starasz się być na siłę zabawny, nie rzucasz bezmyślnie przekleństwami czy jakimiś sucharami. Innymi słowy - pełna kultura. Niestety, sama recenzja mi się niespecjalnie podobała. Nie wiem za bardzo do kogo ona była adresowana. Do osób, które grają w "SMB" od maleńkości? Chyba nie, bo nie powiedziałeś nic odkrywczego odnośnie historii gry (choć, jak powiedziałem przy okazji recenzji by Niekryty, uważam, że naprawdę ciężko powiedzieć o "SMB" coś, czego by się nie wiedziało). Dla osób, które o "SMB" nie mają zielonego pojęcia? Trochę zbyt ogólnikowo, no i raz mówisz "Bowser", potem "Koopa" - przydałoby się wyjaśnić, że to jedna i ta sama postać i dlaczego ma dwa różne imiona, bo tak to ktoś nieobeznany stwierdzi, że wkurzyłeś się, bo "princess is in another castle" i wyzywasz Bowsera od kup. Konwencja "bajki na dobranoc" - sprawdza się, bo faktycznie lekko mi się przysypiało, ale nie jestem pewien czy taki właśnie miał być efekt. Choć tutaj wina może leżeć po mojej stronie, bo po prostu lubię bardziej dynamiczne recenzje.

Innymi słowy od strony realizacji bardzo mi się podobało, jeśli chodzi o zawartość - już mniej, jednak chętnie zapoznam się z innymi Twoimi dokonaniami.
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Poprzednia strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron