That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Opowieść o Super Mario Bros

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Opowieść o Super Mario Bros

Postprzez Gaido » N lip 31, 2011 7:05 pm

http://www.youtube.com/watch?v=tqPzOXDxgKQ

Co było dobrze? Co było źle? Obecnie montuję już nową recenzję w podobnym gatunku. Spodobało mi się opowiadanie opowieści, a stare gry są na tyle niedopowiedziane, że można sobie snuć ile się żywnie podoba :) Myślę, że w połowie tygodnia powinien już być na kanale.
Ostatnio edytowano N sie 07, 2011 9:25 pm przez Gaido, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Super Mario Bross

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 7:10 pm

Mi się podobało nawet bardzo, ale chyba jesli już miałbym się przyczepić do czegokolwiek, to myslę, że można by tę recenzje troszkę skrócić i skondensować ;) Ale szczerze, to oglądało mi się bardzo przyjemnie. Zacytuję jeszcze znajomego, który chciał obejrzeć inne recenzje konkursowe:

fajne
ale wstęp trochę za długi
no i ogólnie można by było zrobić to krócej a wyraziściej
ale ogólnie bomba
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Super Mario Bros

Postprzez Akane » N lip 31, 2011 7:39 pm

Długość recenzji akurat mi odpowiadała, nie nudziłam się w czasie oglądania. Mało natomiast było samego recenzenta :P Nie wiem czy spłoszyło Cię porównanie do Stachurskiego czy też z jakiegoś innego powodu postanowiłeś nie prezentować swego oblicza... ;) W każdym razie w kolejnych materiałach nie skupiaj się tylko na audio (taka skromna prośba z mojej strony), bo fajnie jest popatrzeć na człowieka opowiadającego historię. Mroowy zresztą też było za mało, co Wy tacy skromni panowie? :P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Super Mario Bros

Postprzez Gaido » N lip 31, 2011 7:50 pm

Akane napisał(a):Nie wiem czy spłoszyło Cię porównanie do Stachurskiego czy też z jakiegoś innego powodu postanowiłeś nie prezentować swego oblicza..


Szczerze? Nie byłem u fryzjera, a bardzo mi się nie podobało moje afro na głowie xD Z tym fryzem nie wyglądałem tak wiarygodnie jakbym chciał, więc stwierdziłem, że by nie niszczyć poczucia estetyki u widzów, za dużo tym razem się nie pokazywać :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Super Mario Bros

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 7:56 pm

Słusznie, ja to aż monitor wyłączyłem jak Cie zobaczyłem :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Super Mario Bros

Postprzez UncleMroowa » N lip 31, 2011 7:56 pm

Mroowy zresztą też było za mało, co Wy tacy skromni panowie?

Nie chcę odpowiadać za Gaido, ale u mnie to była raczej obawa, że moja facjata przysłoni właściwego bohatera filmiku, tj. tego, któremu oddawałem hołd ;)

A co do filmiku o Mario: Moim zdaniem to jeden z najbardziej udanych filmików ;) *
Prosty pomysł, solidne wykonanie, naprawdę przywiało potężny powiew nostalgii. Wcale nie nudne, z humorem, dobrze powiedziane. Po za tym, zdaje się, że każdy z innych (wliczając w to mnie) miał jakiś odgórny wzór (nie plagiat; *wzór*) z oryginalnego tgwt, podczas gdy Ty okazałeś się być najbardziej oryginalny, brawo :)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Super Mario Bros

Postprzez Srat » N lip 31, 2011 8:20 pm

Świetna recenzja. Dobry pomysł, zabawne żarty, i masz naprawdę miły głos do słuchania :) Czekam na więcej, może w innym stylu, żeby się nie się nie przejadło.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Super Mario Bros

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 9:12 pm

To jedna z tych recenzji, które można oglądać (właściwie słuchać) w nieskończoność. Forma przedstawiania gry w postaci opowiadania jest kreatywna i bardzo mi odpowiada. Za jakie gry masz zamiar się potem zabrać? Co powiesz na Czołgi (Battle City chyba się ta gra nazywa), Legend of Zelda, Contra, Metroid (ktoś poza mną kojarzy tą grę?) no i Duck Hunt. A zabierzesz też się za trochę nowsze gry, powiedzmy pierwszy Resident Evil, GTA, Wormsy?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Super Mario Bros

Postprzez Gaido » N lip 31, 2011 9:28 pm

Zaspoileruję, że robię teraz filmik o Szymonie z długim... pejczem :D

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jakby to wyglądało z nowszymi grami i czy by się sprawdziło, ale myślę, że jeśli miałbym pomysł, to bym się w żadnym przypadku nie wahał :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Super Mario Bros

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 11:33 am

Tylko nie rób tego za dużo, żeby się nam nie przejadło ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron