That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Po prostu odpowiedzi

O recenzjach Gaido (nie mylić ze Stachurskym, pomimo rzekomego podobieństwa)

Po prostu odpowiedzi

Postprzez Gaido » Pt sty 04, 2013 12:32 pm

Więc jest:

http://www.youtube.com/watch?v=NKUcaogZYQA

O ile samo tworzenie tego filmiku było dla mnie wielką radochą, o tyle humory Premiera Adobe potrafiły wyprowadzić nie z równowagi. Kwestia komputera na ktorym pracuję, że przy większych projektach program zaczyna grymasić. Najbardziej mnie rozłożyło, gdy po litanii różnorakich błędów wyrzucał mi na ekran tabliczkę "Error - unknow error" xD Między innymi z tego powodu filmik jest jednak krótszy niż przewidywałem. Czas mnie może nie ograniczał, ale doba ma tylko 24 godziny, więc gdybym chciał na wszystkie pytania odpowiedzieć rzeczywiście tak jak chciałem, to byście filmik ten zobaczyli w styczniu... 2014 :p Ale i tak mam sporą satysfakcję.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Po prostu odpowiedzi

Postprzez Energytoran » Pt sty 04, 2013 3:09 pm

Oglądając ten filmik zastanawiałem się cały czas które z tych pytań było moje, gdyż zapomniałem już o co ja pytałem dwa miesiące temu. Niemniej filmik zacny, prawisz ciekawie, od razu się wciągnąłem i bez trudu zdecydowałem się na poświęcenie tych dwudziestu minut. Nawet gdybym Cię zapytał, dlaczego niebo jest niebieskie (choć tak naprawdę wiem dlaczego), byś pewnie znalazł bardzo ciekawą odpowiedź i zrobiłbyś z tego mądrą lekcję. :D
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Po prostu odpowiedzi

Postprzez Gaido » Pt sty 04, 2013 4:57 pm

Spytałeś się "Naprawdę sądzisz, że się przede mną ukyjesz?" na co odpowiedź znajduje się aż w dwóch miejscach! 18:07 oraz 18:16 :p

Najgorsze pytania były z fizyki, albo zupełnie niszowych dziedzin (jak kultura luboszańska, o main god), często w ich przypadku po prostu kopiowałem tekst z wikipedii. Tak, wiem, na łatwiznę poszedłem, plagiat, blablabla ;D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Po prostu odpowiedzi

Postprzez Energytoran » Pt sty 04, 2013 10:58 pm

Hura, poświęciłeś swój czas na dwa słowa w tym filmiku, żeby mi odpowiedzieć, w dodatku w czołówce przewija się mój nick! :D
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm


Powrót do Gaido

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron