That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Akane » N sty 22, 2012 2:18 pm

Ja osobiście lubię słuchać Twojego nawijania, także recenzji absolutnie nie uważam za "przegadaną" - wiadomo, każdemu podchodzi co innego ;) Poza tym greenscreen poszedł w ruch i jak dla mnie wyraźnie widać, że się rozkręcasz. Potrzebę wyrzucenia z siebie złości rozumiem znakomicie, także niecierpliwie czekam na część drugą :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kolmyr » N lut 05, 2012 9:55 pm

Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez DoubleFace » N lut 05, 2012 10:09 pm

Fuck yea! Obejrzę i napiszę opinię o całości. Powiem tylko że po obejrzeniu pierwszej części cholernie nie mogłem się doczekać kontynuacji!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kubas988 » Pn lut 06, 2012 8:30 am

Bardzo duży postęp w porównaniu do pozostałych recenzji, wcale nie nudziłeś jak w pierwszych recenzjach. Jest dobrze i czekam na więcej
Avatar użytkownika
Kubas988
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 6:16 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Akane » Pn lut 06, 2012 8:00 pm

Kolmyr napisał(a):No i jest druga część :)
http://www.youtube.com/watch?v=a5sDPeASqcU

Czekałam na to od piątku, co jakiś czas zaglądając na Twój kanał :D

Podobało mi się bardzo, w sumie tylko jedna rzecz mi trochę zgrzytnęła - w podsumowaniu wspominałeś o najlepszych scenach pokazując jednocześnie te, które uznałeś za najgorsze ;) Może gdyby leciały jakieś totalne randomy to nie zwróciłoby to mojej uwagi, ale superlatywy w zestawieniu z nauczycielem smaganym po dupsku (a scenę tę, całkiem słusznie imo, uznałeś za idiotyczną) były dla mnie nieco zbijające z tropu ;) Wiedziałam o co chodzi, ale jakoś mi tak to po prostu nie zagrało.

Ach, no i pomiziaj ode mnie straaaaszną mysz! Od mojego straaaaaasznego kota zresztą też :twisted:
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez ichabod » Wt lut 07, 2012 1:07 am

Obejrzałem całość i nie wiem czemu, ale wydało mi się o wieeeele krótsze od pierwszej części, czułem spory niedosyt ;) Właściwie mignął mi ten filmik przed oczami błyskawicznie, więc nawet nie mam do czego się przyczepić ;P

MOAR
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kolmyr » Wt lut 07, 2012 1:38 pm

Dzięki wszystkim za pozytywny odbiór. Ja najbardziej cieszę się że wreszcie z tym filmem skończyłem i mogę zabrać się za coś nowego.

Akane napisał(a):Podobało mi się bardzo, w sumie tylko jedna rzecz mi trochę zgrzytnęła - w podsumowaniu wspominałeś o najlepszych scenach pokazując jednocześnie te, które uznałeś za najgorsze ;)


W sumie racja, na przyszłość postaram się lepiej dopasowywać scenki do tego co mówię w podsumowaniu. :)

ichabod napisał(a):Obejrzałem całość i nie wiem czemu, ale wydało mi się o wieeeele krótsze od pierwszej części, czułem spory niedosyt ;) Właściwie mignął mi ten filmik przed oczami błyskawicznie, więc nawet nie mam do czego się przyczepić ;P

MOAR


To bardzo dobrze że nie masz się do czego przyczepić :D
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez DoubleFace » N mar 11, 2012 1:08 am

Podobnie jak Ichabod, trochę, ale tylko trochę zawiodłem się na drugiej części. Początek był nieco suchy, ale dalej już tylko lepiej.

No, to co dalej z tym Freddym? Jakiś inny sequel wkurzył Cię bardziej od dwójki czy bierzesz się za kolejny niszowy horror pokroju zabójczych mrówek?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kolmyr » N mar 11, 2012 11:08 pm

Mam zamiar przerobić wszystkie części koszmaru ale nie w tej chwili (muszę troszkę odpocząć po druzgoczącym sequelu ;) ). Ogólnie dwójka była w moim odczuciu najsłabsza (nie licząc remaku) . W planach mam recenzje dobrego horroru dla odmiany a potem porywam się na dziadowskie remaki (w tym właśnie Koszmar z Ulicy Wiązów).
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Poprzednia strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron