That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Kajanka » Pn paź 24, 2011 9:11 pm

AMazON napisał(a):Świetną minę zrobiłeś kiedy ichabod się na ciebie gapił :lol:
A no właśnie XD

DoubleFace napisał(a):wyślij na nich Człowieka Wiadro!
Myślałam, że Człowiek Wiadro jest pokojowo nastawiony do życia. Spójrz w jego oczy, czy one mogą kłamać? Człowiek Wiadro muchy by nie skrzywdził.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Kolmyr » Pn paź 24, 2011 9:37 pm

Gaido napisał(a):Nie oglądne recenzji póki nie zobaczę filmu, bo to jedna z tych pozycji którą bardzo chcę zobaczyć, ale jakoś nigdy nie było okazji :p


Nie warto moim zdaniem straaasznie przereklamowana ta stonoga xD

Kajanka napisał(a):Świetna recenzja :D Co do tytułu - myślę, że "stonoga" to po prostu bardziej chwytliwa nazwa. Gdyby film nosił tytuł Ludzki par...cośtam (parecznik? nie pamiętam :P) to nie wiem czy ktoś by skojarzył. Mimo to cameo Ichaboda było super ;] A Człowiek-Miska... brak mi słów XDDD


Ogólnie to sam na to nawet jakoś nie zwróciłem uwagi, ale w rozmowie na gg Ichabod oświecił mnie że to parecznik i że w ogóle stonogi nie są wcale podłużne tak jak to zwykle ludzie myślą. Taki durnyfakt że aż stwierdziłem, że przeniosę to do tej recenzji i muszę powiedzieć, iż była to słuszna decyzja bo wszystkim się to cameo podoba (btw. jeszcze raz wielkie dzięki Ichabod :) ).

Emperor_Gustaf napisał(a):tylko ten krzyk na samym końcu jakiś taki... hm... oszczędny i mało przekonujący


W sumie racja następnym razem krzyknę lepiej :D

DoubleFace napisał(a):Może teraz jak już masz swój theme song, zmotasz może jakąś czołówkę?


Całkiem możliwe tylko musze trochę wolnego czasu znaleźć na to xD

DoubleFace napisał(a):Za to jedno małe wspomnienie w recenzji atakują Cię teraz fanboje My Little Pony. Biedny Kolmyr, wyślij na nich Człowieka Wiadro!


Oj tam raptem dwóch takich się znalazło ;] Póki co Człowiek Wiadro zostaje w domu :lol:

Wszystkim dziękuję za pozytywny odbiór :) Super wiedzieć że komuś się te moje filmiki podobają :)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez GarudoHS » Pn paź 24, 2011 11:56 pm

Pozwól, że będę trzeci (: Że niby MLP nie jest szokujące? Oglądnij sobie te cztery odcinki drugiej serii, które już wyszły. TO jest dopiero crazy mindfuck D:


Wracając do recenzji. Uratowałeś mnie przed ściągnięciem tego filmu. W przeciwieństwie od 'Kodu Leonarda da Vinci', książki, film wydaje się nie ciekawy. I długi, jak Armageddon. Tyle, że ten ostatni miał Bruce'a Willisa i Liv Tyler, więc poza fabułą było na co popatrzeć (:.
Wstęp do recenzji i cameo mnie rozwaliło, zwłaszcza ta niezręczna cisza na koniec :lol:
Taste the rainbow, motherfucker!
Avatar użytkownika
GarudoHS
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 12:29 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez speiderman » Pt paź 28, 2011 9:49 pm

GarudoHS napisał(a):Pozwól, że będę trzeci (: Że niby MLP nie jest szokujące? Oglądnij sobie te cztery odcinki drugiej serii, które już wyszły. TO jest dopiero crazy mindfuck D:

Tia, ten fragment mógłby się znaleźć w recenzji Zemsty niedźwiedzicy :lol: :
http://www.youtube.com/watch?v=81uLTl0y5YM
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Szysz » Pt lis 11, 2011 3:32 pm

Zrobiłem animację. Doktor Heiter (po lewej) tworzy ludzką stonogę, ale źle mu to wyszło i stonoga kopie go. A w następnej scenie rządni zemsty ludzie robią z doktora ludzkiego żółwia 8-)

Obrazek
Nie bij mnie. Szyszki są pod ochroną.
Avatar użytkownika
Szysz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 7:05 pm
Lokalizacja: mój pokój ;)

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez ichabod » So lis 12, 2011 1:47 am

Get a life
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Yonish » So lis 12, 2011 9:31 am

Seriously. Or, at least, better models for Pivot.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron