That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez ichabod » So wrz 17, 2011 12:51 pm

Nie było cameo Człowieka Wiadro!


Akane, nie można go za bardzo eksploatować, bo co jeśli nam się znudzi :D

Kolega szagol dał radę, może przygotuje własną serię? ;) Więcej utalentowanych ludzi, więcej oglądania!
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez roofix » N wrz 18, 2011 1:43 pm

Bardzo dobra recenzja. A pomysł, by nie kończyć opisu fabuły wg mnie jest trafiony - jak będzie leciał w telewizji, np kaszankowym paśmie TVP 2, to na pewno obejrzę :)
Film beznadziejnie dobry, klasyczny przykład kręcenia filmu w stylu domorosły reżyser, nieduża grupka znajomych, taki sobie budżet i jazda. Autor musiał to pewnie w dzień-dwa nakręcić. A styl recenzji świetnie pasował do filmu (małpy, hehe).
No i bez obrazu Kolmyr, ale sposób recenzowania kolegi bardziej mi się podobał ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez Kolmyr » N wrz 18, 2011 2:13 pm

Cieszę się że się podobało i podziwiam za chęć obejrzenia tego cuda kinematografii w całości ja tam nigdy iecej nie chcę nawet minuty jeżdżenia czy biegania w tym filmie oglądać ;)

roofix napisał(a):No i bez obrazu Kolmyr, ale sposób recenzowania kolegi bardziej mi się podobał ;)


Nie no nie obrażam się a skądże znowu. :) Jeśli chodzi o sposób mówienia czy jako takie aktorstwo (o ile można tu użyć tego określenia) to się nie dziwię bo wiem jaką mam dykcję , rotacyzm i jak stawiam przecinki między niemal każdym słowem. Staram się z tym walczyć dla poprawienia jakości filmików ale wychodzi jak wychodzi , w końcu nie od razu Rzym zbudowano ;) Jeśli zaś chodzi o scenariusz a wiec o styl wypowiedzi to układaliśmy go wspólnie więc jest to po cześci również moja zasługa ;)

Tak czy inaczej dopóki Szagol nie zechce swojej serii robić (o co mam zamiar go męczyć sukcesywnie) jesteście skazani na mnie bo mojego Świata Koszmarów mu niestety nie oddam hehe :D Ale możecie liczyć na gościnne występy jako że nad kolejnymi odcinkami zdecydowanie będziemy pracować razem :)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez Gaido » N wrz 18, 2011 2:22 pm

Szagol mógłby pomyśleć nad wzięciem udziału w następnym konkursie. Choć nie wiem czy rodzina obecnie nagrodzonych będzie mogła wziąść udział. My na pewno nie, choć pewnie wszyscy sobie pluliśmy w brodę gdy usłyszeliśmy co teraz będzie do wygrania :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez Akane » N wrz 18, 2011 2:23 pm

Kolmyr napisał(a):Jeśli chodzi o sposób mówienia czy jako takie aktorstwo (o ile można tu użyć tego określenia) to się nie dziwię bo wiem jaką mam dykcję , rotacyzm i jak stawiam przecinki między niemal każdym słowem. Staram się z tym walczyć dla poprawienia jakości filmików ale wychodzi jak wychodzi , w końcu nie od razu Rzym zbudowano ;)

Dla mnie osobiście liczą się przede wszystkim postępy, jakie zrobiłeś od pierwszej recenzji. Poza tym - masz coś takiego w głosie, czego mi się strasznie fajnie słucha. Zwykle jestem wyczulona na wszelkie niepotrzebne pauzy, na przesadne akcentowanie "ą" i "ę", ale brzmienie Twojego głosu ma w sobie coś fajnego, co te niedociągnięcia rekompensuje ;) I wiem, że będzie tylko lepiej.

Gaido: a kto powiedział, że najbliższy konkurs też będzie na recenzję, hm? ;>
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez Gaido » N wrz 18, 2011 2:26 pm

Akane napisał(a):Gaido: a kto powiedział, że najbliższy konkurs też będzie na recenzję, hm? ;>


Common sens, aczkolwiek teraz jestem zaskoczony :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez ichabod » Śr lut 08, 2012 12:04 am

Kolmyr, jest koszulka dla Ciebie na othertees ;P http://www.othertees.pl/
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmara Kalmara - Zemsta Niedźwiedzicy

Postprzez Kolmyr » Śr lut 08, 2012 10:08 pm

Nie chcę miec z tym filmem nic wspólnego, nawet koszulka odpada ;p
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Poprzednia strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron