That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Kolmyr » Pn sie 29, 2011 6:33 pm

No i następny filmik. Zapraszam do oglądania ;)

http://www.youtube.com/watch?v=gt7meFbdDz0
o zablokowali xD
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Akane » Pn sie 29, 2011 6:38 pm

"Ten film wideo zawiera treść od partnera FOX, który zablokował go na mocy praw autorskich" - napisz do YT, że to recenzja i prosisz o przywrócenie z uwagi na fakt, że w tym przypadku prawa autorskie nie są naruszane. My tak robimy, gdy nam YT coś ubije i w większości przypadków filmy powracają niemal od ręki.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez ichabod » Pn sie 29, 2011 6:47 pm

To jest minus przy okazji recenzowania względnie nowych i popularnych filmów ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Kolmyr » Pn sie 29, 2011 6:49 pm

Matko 10 minut materiału i to jeszcze z zachęceniem do obejrzenia a jak złodzieja człowieka traktują xD Wysłałem prośbę o przywrócenie zobaczymy co zrobią ;)

ichabod napisał(a):To jest minus przy okazji recenzowania względnie nowych i popularnych filmów ;)


Chyba zacznę trzymać się starego kina. :cry:

Wygląda na to że działa. 8-)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Akane » Pn sie 29, 2011 8:28 pm

Uśmiałam się porządnie :D Jest coraz lepiej, grasz coraz naturalniej i widać, że dobrze bawisz się w trakcie nagrywania. Scenariusz i żarty bardzo fajne, a z oceną filmu zgadzam się w zasadzie w 100% ;) Zabrakło mi tylko jednego - byłam pewna, że w scenach, w których bawisz się nożem, pojawi się w drzwiach jakieś dziewczę, poprawiające Ci humor obietnicą... no... ;) Nawiązywałoby to do omawianej sceny. A tak trochę zabrakło dopełnienia całości. Ale reszta super.

Aha, gdzie można kupić banany Człowieka Wiadro? :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Kolmyr » Pn sie 29, 2011 8:34 pm

Akane napisał(a):Zabrakło mi tylko jednego - byłam pewna, że w scenach, w których bawisz się nożem, pojawi się w drzwiach jakieś dziewczę, poprawiające Ci humor obietnicą... no... ;)


To nie ja się bawię nożem tylko ten Pan co mnie młotkiem na końcu atakuje ;) no i niestety nie miałem żadnej dziewczyny pod ręką do obiecywania xD

Akane napisał(a):Aha, gdzie można kupić banany Człowieka Wiadro? :D


Mrówexy , Banany , Kuracjusz Kolmyra... jeszcze kilka recenzji i chyba faktycznie sklep jakiś założę ;]
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Akane » Pn sie 29, 2011 8:40 pm

Kolmyr napisał(a):To nie ja się bawię nożem tylko ten Pan co mnie młotkiem na końcu atakuje ;) no i niestety nie miałem żadnej dziewczyny pod ręką do obiecywania xD

Ach, nie poznałam od tyłu! To trzeba było wparadować do pokoju tego pana, w kiecce i peruce ;) Pewnie by mu nóż od razu z ręki wypadł :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Kolmyr » Pn sie 29, 2011 8:52 pm

Akane napisał(a):Ach, nie poznałam od tyłu! To trzeba było wparadować do pokoju tego pana, w kiecce i peruce ;) Pewnie by mu nóż od razu z ręki wypadł :D


No to się zdziwisz ;)

http://imageshack.us/photo/my-images/153/65672b5302.jpg/
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez ichabod » Pn sie 29, 2011 10:28 pm

Podobało mi się, znacznie poprawiłeś jakość komentarza, brzmi o niebo lepiej - jak jeszcze popracujesz nad naturalnością (a to niełatwe, sam dobrze o tym wiem :P) , to będzie idealnie. Poza tym widać ogromny postęp, oby tak dalej.

Sam film wspominam ok, w tym kontekście uświadomiłem sobie tez jak bardzo nienawidzę tego żałosnego serialu Walking Dead... Natomiast 28 Days Later to bardzo solidna pozycja, także zgadzam się jak najbardziej z recenzją ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - 28 dni później

Postprzez Gaido » Wt sie 30, 2011 5:51 pm

"28 Dni Później" jest dla mnie filmem "pierwszej połowy". Właściwie po momencie gdy bohaterowie trafiają do bazy film bardzo zmienia klimat, ale jednak na niekorzyść. Postacie tracą swój urok i wszystko się znacznie spłyca. Więc gdy oglądałem ten film po raz kolejny, po pierwszej połowie go wyłączałem. Bo najciekawsze już widziałem :p

Recka fajna, powoli się rozkręcasz. Tekst "umarli na samobójstwo" wpisałem w swój pamiętniczek aforyzmów na pierwszą randkę :-} Co prawda muzyka z Omenu wydała mi się bezcelowa, ale tez ją lubię, więc plusik :p

Idę wcinać kabanosa! Kabanosy zabiją głód, ale wskrzeszą pragnienie!
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Następna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron