That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co w planach?

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » Pt sie 19, 2011 11:01 am

A ichabod, mógłbyś jakoś bardziej wytłumaczyć co ten Ash umie takiego super, ja nie oglądałem jak mówiłem, ale z tego co wiem to on nie jest jakims koksem.

Obejrzyj sobie Martwe Zło 2, a potem Armię Ciemności, ciężko to opisać słowami ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez Ichigoable96 » Pt sie 19, 2011 12:11 pm

Ok, 2 prawie mam za sobą, cały czas nie mogę odkryć fenomenu Ash'a. No bije się nie najgorzej. A 3 oglądałem dawno temu, nawet przez trochę miałem ją na kompie. Nie najgorsza, ale cały czas nie ogarniam. No zapewne jego, "boomstick" by mu pomógł, lecz nadal twierdzę, że szans to on by nie miał, w szczególności biorąc pod uwagę to, że Freedy i Jason są nieśmiertelni. (a i chyba jest taki komiks, Jason, vs Freedy vs Ash)
Good, bad, i'm the guy with a magic gun!
Avatar użytkownika
Ichigoable96
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt sie 16, 2011 3:58 pm

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » Pt sie 19, 2011 12:17 pm

No w 2 z Asha dopiero pod koniec robi się badass, ale w Armii Ciemności ocieka testosteronem już od początku ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez Akane » Pt sie 19, 2011 12:18 pm

Rzecz w tym (imo), że na Asha nie można patrzeć przez pryzmat rozsądku ;) Facet jest bohaterem filmu, który trudno porównać do "Koszmaru" czy "Piątku" - to zupełnie inna bajka. Ash potrafił wybrnąć z tak absurdalnych sytuacji ("Armia ciemności" absurdem wszak ocieka), że rozprawienie się z Jasonem czy Freddym też pewnie byłoby dla niego bułką z masłem.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Ichigoable96 » Pt sie 19, 2011 12:25 pm

Jakby ktoś chciał ten komiks, "Freedy vs Jason vs Ash" to pisać do mnie na PW (za jakieś 15 -30 min sciągne, a spakuje i wrzucę jak wrócę bo teraz mnie nie będzie).
Good, bad, i'm the guy with a magic gun!
Avatar użytkownika
Ichigoable96
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt sie 16, 2011 3:58 pm

Re: Aktualności

Postprzez Ichigoable96 » Pt sie 19, 2011 12:38 pm

Kurde, ile tekstów Duke'a Ash użył w trójce to jest niewiarygodne, w ostatniej scenie (która, jest tak epicka, że bardziej się nie da) wyłapałem bez trudu dwie. "Come get some" i "Hail to the king, baby".
Good, bad, i'm the guy with a magic gun!
Avatar użytkownika
Ichigoable96
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt sie 16, 2011 3:58 pm

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » Pt sie 19, 2011 12:47 pm

Rzecz w tym (imo), że na Asha nie można patrzeć przez pryzmat rozsądku

Tym bardziej, że Ash rozsądkiem to akurat nie grzeszy, kto widział oryginalne zakończenie do Army of Darkness, ten wie :D

Ichigoable96 napisał(a):Jakby ktoś chciał ten komiks, "Freedy vs Jason vs Ash" to pisać do mnie na PW (za jakieś 15 -30 min sciągne, a spakuje i wrzucę jak wrócę bo teraz mnie nie będzie).

Nie no dzięki, ale siłą rzeczy jeśli piszemy na tym forum, to mamy też internet :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » Pt sie 19, 2011 12:51 pm

Ichigoable96 napisał(a):Kurde, ile tekstów Duke'a Ash użył w trójce to jest niewiarygodne, w ostatniej scenie (która, jest tak epicka, że bardziej się nie da) wyłapałem bez trudu dwie. "Come get some" i "Hail to the king, baby".


Raczej było odwrotnie ;) To Duke używał tekstów Asha, który gdyby się o tym dowiedział, to spuściłby Duke'owi niezły łomot ;)
Zresztą Duke "ukradł" teksty nie tylko Ashowi, ale i bohaterom Oni Żyją (fajny film Carpentera, Spoony ma często plakat za plecami :D), Szczęki, Brudny Harry, Pulp Fiction czy Obcy II

(czy ktoś z moderatorów byłby tak uprzejmy i przeniósł te posty od odpowiedniego... no, bardziej odpowiedniego tematu?) ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez Akane » Pt sie 19, 2011 1:26 pm

ichabod napisał(a):(czy ktoś z moderatorów byłby tak uprzejmy i przeniósł te posty od odpowiedniego... no, bardziej odpowiedniego tematu?) ;)

Byłby ;) Zastanawiam się w ogóle nad utworzeniem odrębnego wątku do tej dyskusji, ale jak znam życie to po jego powstaniu dyskusja od razu ucichnie (oto magiczna siła offtopów ;>).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Kolmyr » Pt sie 19, 2011 1:36 pm

A to ja na temat zgodny z"tematem" wątku pochwale się że odświeżam sobie właśnie pamięć odnośnie "Koszmarów" i za kilka odcinków opowiem o dwójce choć kocham całą sagę to dodam że będzie to recenzja negatywna raczej bo uważam że sp!@#$%^&*( ten film dość mocno ;) Ktoś jeszcze oglądał sagę Koszmaru ? Macie jakieś ulubione typy z całej serii lub najbardziej znienawidzone ?
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron