That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co w planach?

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Co w planach?

Postprzez Akane » N lip 31, 2011 7:48 pm

Szalenie mnie intryguje, jakie horrory weźmiesz jeszcze na tapetę ;) Swego czasu maniacko oglądałam wszystko, co straszne (nie mylić z obrzydliwe! Lubię się bać, nie zaś szukać w panice papierowego worka :P), także ciekawość mnie zżera :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 7:51 pm

Ja liczę na jakąś współpracę, bo tez uwielbiam horrory i swego czasu prowadziłem nawet bloga (link w stopce). ;) Tym bardziej mam nadzieję, że zaskoczyś mnie czyms, czego jeszcze nie widziałem :) Może więcej rekapitulacji popularnych slasherów?
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez Kolmyr » N lip 31, 2011 8:00 pm

No cóż mam zamiar wziąć się za Martwe zło i Martwicę Mózgu te filmy ociekają epickością a zarazem absurdem niektórych scen (zwłaszcza martwica mózgu) choć nie koniecznie mocno straszą, bardziej chyba zapewniają dobra rozrywkę ;) Oba filmy uwielbiam i na pewno się za nie w pewnym momencie zabiorę. Do tego cała saga Koszmaru z ulicy Wiązów musi zostać przerobiona ale to za jakiś czas również. ;) Najbliższa recenzja to... niespodzianka :) Powiem tylko, że będzie to jeden z najgorszych (bynajmniej nie najstraszniejszych) horrorów jakie widziałem :shock:


Co do współpracy to oczywiście chętnie Może Fredy vs Jason kiedyś razem zrobimy ? ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Co w planach?

Postprzez speiderman » N lip 31, 2011 8:08 pm

"Martwica mózgu" jest świetna, ale poziom obrzydliwości osiąga tam szczyty :P . Póki co, na przyszłość będziesz omawiał raz dobre filmy i raz złe? I czy ta niespodzianka pochodzi z ostatniej dekady ;) ?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 8:09 pm

Ja nie przepadam za martwica, imo jest strasznie przereklamowana ;) Za to Martwe Zło uwielbiam, więc tym bardziej czekam na film ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez amek » N lip 31, 2011 8:13 pm

Najgorszy horror?... Dlaczego jedyne co mi przychodzi do głowy to "Saga: Zmierzch" (czasami przedstawiana jako właśnie horror :| )
A Martwicę kocham, ta scena z budyniem, spacer z dzieckiem, pan lekarz hitlerowiec, ... mam wymieniać dalej?
Najlepsze jest to, iż reżyserował Martwicę, sam Peter Jackson (ten od Władcy Pierścieni)
Ostatnio edytowano N lip 31, 2011 8:16 pm przez amek, łącznie edytowano 1 raz
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Kronk » N lip 31, 2011 8:15 pm

Necromantic, wiem że trochę zerżnąłem od Cinema Snob, ale ten film jest taki wstrętny, pod względem końcówki której raczej nie będę opowiadać, bo to obrzydliwe.
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Kolmyr » N lip 31, 2011 8:20 pm

Heh no nie "Zmierzch" to nie będzie i nie wiem jak to można horrorem nazywać ;) Niespodzianka jest filmem z 2008 roku ale więcej ze mnie nie wydusicie . Co do systemu robienia recenzji to tak, mam zamiar recenzować na zmianę dobre i złe filmy (rzecz jasna w moim odczuciu).
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Co w planach?

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 9:00 pm

Czyżby Dzień Żywych Trupów?

Co do propozycji, można byłoby jeszcze wrzucić na warsztat Piątek Trzynastego, Piłę, Halloween (stary, nowy jest strrraaasznie zły), Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną no i Freddy vs. Jason.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 9:02 pm

Ej, ja bardzo lubię nowy Halloween, proszę mi się Roba Zombiego nie czepiać ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron