That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co w planach?

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Re: Co w planach?

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 9:04 pm

Dobra, pierwsza część była OK, 6/10, Michael Myers jako mały metal :D . Ale druga część już zdecydowanie koszmarna była.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 9:07 pm

Drugiej części będę bronił tak samo jak pierwszej ;) Naprawdę nie czaję, czemu tyle bluzgów na nią idzie (chyba mam pomysł na filmik :P)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 9:18 pm

Proste, don't fuck with the original ;) . No i na przykładzie tych filmów widać, że w dzisiejszych czasach nie liczy się przestraszenie widza, tylko wywołanie odruchu wymiotnego. Choć tu chyba podałem zły przykład. Poza tym, w Zombie'owym Halloween postacie są takie tępe, że największą sympatią darzyłem samego mordercę.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Co w planach?

Postprzez Kolmyr » N lip 31, 2011 9:29 pm

Tyle tytułów podaliście że faktycznie mam z czego wybierać na dłuższy czas ;) A jakieś okropne horrory ? Takie dno dna do recenzji ? Chętnie poznam wasze zdanie w tej kwestii.
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 9:38 pm

Zombie 4 polecam ;) Albo może coś Tromy
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez Akane » N lip 31, 2011 9:48 pm

Do robienia sobie jaj polecam zdecydowanie "Wrong Turn" (rozkosznie przetłumaczone u nas na "Zły Skręt" - bynajmniej nie chodzi o kiepskiej jakości "skręta").
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Ness » Pn sie 01, 2011 3:02 pm

Akane napisał(a):"Wrong Turn" (rozkosznie przetłumaczone u nas na "Zły Skręt"


U nas przetłumaczono to jako "Droga bez powrotu", a wszyscy upierają się, że ten film nazywa się "Zły zakręt/skręt" :P

Co do złych horrorów to na pewno Piła od 2 części wzwyż, Sadysta, Ludzka Stonoga ( :twisted: ) i wszelkie nowsze horrory, w których próżno szukać klimatu... Aha i ten nieszczęsny [REC]2 (tylko druga część jest zła, bo 1 to rewelacyjna produkcja)
Avatar użytkownika
Ness
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 3:05 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Akane » Pn sie 01, 2011 4:22 pm

Ness napisał(a):U nas przetłumaczono to jako "Droga bez powrotu", a wszyscy upierają się, że ten film nazywa się "Zły zakręt/skręt" :P

Słowo honoru, że widziałam to przetłumaczone jako "Zły Skręt"!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Ichigoable96 » Cz sie 18, 2011 8:51 am

Najbardziej epicka by była recenzja Freedy vs Jason, przez Kolmyra (strona Freedy'ego) i Ichabod'a (strona Jasona). Taki pojedynek gigantów! I kłótnia między recenzentami który jest lepszy. No lepszego scenariusza na recenzję nie znajdę.
Good, bad, i'm the guy with a magic gun!
Avatar użytkownika
Ichigoable96
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt sie 16, 2011 3:58 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Gaido » Cz sie 18, 2011 9:12 am

Też myślę, że to zacny pomysł :D Tym bardziej, że jakby nie było ekwipunek odpowiedni mają a do tego Kolmyr ma specyficzne poczucie humoru (jak Freddy) podczas gdy Ichabod to siła konkretu (ot Jason).

Myślę, że jak na crossovera to genialna myśl. Ciekawe co na to wspomniani recenzenci? :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron