That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co w planach?

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Re: Co w planach?

Postprzez Gaido » Pt sie 19, 2011 2:08 pm

To chyba była trzecia część. Dawno oglądałem, więc juz nie pamiętam dokładnie, ale był tam motyw który mnie rozśmiesza za każdym razem gdy sobie o nim przypomnę. Bodajże matka bohaterki sobie zapraszała sobie jakiegos kolesia do domu. I byl moment w którym matka idzie do córki do pokoju, stoi w drzwiach i gdzieś z oddali słychać głos faceta:

- Eeej, przynieś whiskey!

Po jakimś dłuższym czasie trwania filmu (nie wiem już czy to było pół godziny, czy ile) sytuacja się powtarza. Znów matka wchodzi do pokoju, coś tam bredzi i ponownie słychać głos

- Przynieś whiskey!

Matka kończy bredzenie, wychodzi z pokoju, po czym Freddy wyskakuje z krzykiem "No ile można o te whiskey prosić?!!" i robi to do czego Krueger zostal stworzony :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » Pt sie 19, 2011 2:50 pm

O ile samego Freddiego bardzo lubię, to imo filmy z nim są generalnie słabe. Pomijając kilka widowiskowych scen śmierci (Freddy-telewizor :P), nie przepadam za nimi, z wyjątkiem części pierwszej i Nowego Koszmaru Wesa Cravena, który jest chyba jedną słuszną kontynuacją i reszty mogłoby nie być :P Za to remake'u nie da się w ogóle oglądać

A bollywoodzki Koszmar widzieliście? ;) http://thatguywiththeglasses.com/videol ... -on-elm-st
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez yahoo » N wrz 11, 2011 10:37 am

Stary, widziałem wczoraj genialny film, sam tytuł sugeruje, że mamy do czynienia z kinem ambitnym:


"Dinokrokodyl kontra Supergator", całkiem nowy film, "premiera" miała miejsce w 2010 :P
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Kolmyr » N wrz 11, 2011 4:57 pm

Dopiszę do listy "do obejrzenia" i kto wie kto wie jeśli będzie odpowiednio zły to może i się za niego zabiorę ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » Cz wrz 15, 2011 12:00 pm

http://www.wykop.pl/link/877965/dobre-h ... polecacie/

Same nooby tam piszą, weź idź i zrób tam porządek ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez Kolmyr » Cz wrz 15, 2011 12:37 pm

Chcesz żebym człowiek wiadro ich nastraszył ? ;)
Nawet przejrzałem i nie chce mi się odpisywać :lol: Chociaż jak ktoś podaje Puls albo Hostel 1 i 2 jako najstraszniejsze czy też najlepsze horrory to płakać się chce. No ale taki już świat że są gusta i guściki ;)

Tak przy okazji zapraszam w piątek do oglądania mojej recenzji horroru który przy oglądaniu wywoływał u mnie fizyczny ból :D
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Co w planach?

Postprzez ichabod » Cz wrz 15, 2011 3:11 pm

Tam nawet It albo Paranormal Activity jako dobre filmy podali, więc o czym to gadać. Ok, snob mode off, czekam na filmik ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co w planach?

Postprzez Akane » Cz wrz 15, 2011 3:40 pm

Kolmyr napisał(a):Tak przy okazji zapraszam w piątek do oglądania mojej recenzji horroru który przy oglądaniu wywoływał u mnie fizyczny ból :D

No narobiłeś mi smaku! :D Może zdradzisz coś więcej? :>
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Kolmyr » Cz wrz 15, 2011 10:29 pm

It nie widziałem nawet, jakoś tak mnie nie zainteresowało żebym się skusił na oglądniecie a Paranormal Activity na swój sposób lubię. Wiem że nie jest to kino wysokich lotów ale czasem lubię obejrzeć filmy lekkie łatwe i przyjemne a przy wyłączonym myśleniu i braku zbyt głębokiego analizowania całości ten film całkiem mi odpowiada :D

Akane napisał(a):No narobiłeś mi smaku! :D Może zdradzisz coś więcej? :>


Nie ma mowy musicie poczekać do jutra ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Co w planach?

Postprzez Akane » Cz wrz 15, 2011 10:30 pm

Kolmyr napisał(a):Nie ma mowy musicie poczekać do jutra ;)

OH maaaaaaaaaaan! Foch!
;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron