That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez Kolmyr » N lip 31, 2011 7:43 pm

No to skoro mam taką możliwość to wrzucę tu linki do swojej pierwszej recenzji ;)

http://www.youtube.com/watch?v=skpZtSIksck - część pierwsza

http://www.youtube.com/watch?v=aBJYG-k4eoA - część druga

Komentujcie , oceniajcie , subskrybujcie i co tam jeszcze chcecie ;)

Dzięki jury za to wyróżnienie i mam nadzieje że wszyscy wybaczą błędy i wpadki przy pierwszej recenzji. Z czasem będzie oczywiście coraz lepiej ;)

Na koniec jeszcze dodam iż następna recenzja niestety dopiero po 11 bo we wtorek wyjeżdżam do Karpacza na wakacje zapewniam jednak że warto będzie czekać ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez Gaido » N lip 31, 2011 8:28 pm

Przyszła mi do głowy jedna rzecz - recenzuj filmy w nocy, po ciemku albo po prostu w bardziej przyciemnionej lokacji. Zyskasz w ten sposób znacznie więcej klimatu w recenzjach... i na prezencji wiadrogłowego :D A jeśli recenzujesz horrory, to warto spróbować zbudować odpowiednią atmosferę i nastroić widza na to, co wkrótce zobaczy :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 8:30 pm

Albo w montażu dodaj trochę granatowego :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 8:51 pm

Było rzeczywiście widać, że się trochę stresujesz, no ale z czasem już było tylko lepiej. Dowcipy były całkiem niezłe (swoją drogą, świetny avatar :D ). No i teraz po tej recenzji w końcu mogę się zabrać uczciwie za obejrzenie całej serii "Koszmar...", kiedyś miałem fazę na Halloween i w niecały tydzień obejrzałem wszystkie części. Myślę, że w przypadku Freddy'ego będzie podobnie. Powodzenia w dalszych recenzjach!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez Yeshu » N lip 31, 2011 8:59 pm

Wiesz wystarczy kilka zasłon i lekkie światło od góry by nadać klimatu plus może jakaś czaszka czy inny rekwizyt.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez speiderman » N lip 31, 2011 9:11 pm

Za każdym razem mogłaby dochodzić jedna dodatkowa rzecz, by było widać, że świat koszmarów narasta :) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez Kolmyr » N lip 31, 2011 9:24 pm

Wszystko przemyśle i całkiem możliwe że wykorzystam ;) Zwłaszcza nagrywanie w nocy tylko muszę sprawdzić czy coś będzie przy moim sprzęcie w ogóle widać ;) no i nie chcę tego przeładować rekwizytami "strasznymi" bo samo straszenie to nie mój cel ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 10:55 am

Obejrzałem recenzję dokładnie i jedna rzecz, która mnie trochę irytowała, to fakt, że czasami brzmisz, jakbyś po każdym wyrazie. Stawiał. Kropkę. Najciekawsze jest natomiast, że o ile początek wypadł troszkę drętwo, to potem nagle zrobiłeś sie swobodny i wyluzowany, dosłownie w przeciągu paru sekund :D Gag z łyżeczkami pierwsza klasa, na plus też zdecydowanie sam wybór filmu. No i Johnny 'dep', nie 'dip' ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez Kolmyr » Pn sie 01, 2011 12:07 pm

No wiem wiem że 'dep' ;) chyba tylko raz czy dwa się rąbnąłem i jakoś nie zauważyłem przy edycji a co do jak to mówisz stawiania kropek po każdym słowie i braku swobody to na usprawiedliwienie mam tylko to że leciałem bez scenariusza to była (poza podsumowaniem) improwizacja :)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat koszmarów Kolmyra - Koszmar z ulicy wiązów

Postprzez Masters » Wt sie 02, 2011 7:27 pm

W zasadzie wszystko, co chciałbym powiedzieć, zostało już powiedziane, więc tylko podsumuję: będą z Ciebie ludzie. Trema i nerwy zjadają większość osób, które debiutują przed kamerą, z czasem to mija i człowiek zachowuje się coraz bardziej naturalnie. U Ciebie wyszło to już w pierwszej recenzji, z czasem się wyluzowałeś, więc kolejne odcinki serii powinny być coraz lepsze. Też jestem za wykorzystywaniem filmów z subami bądź lektorem, bo różnice języków jakoś gryzą w uszy ;) Zapowiada się ciekawy cykl, który bankowo będę śledził.
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Następna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron