That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Zagadki Sfinksa

O recenzjach MisterWhiska (polskiego Luke`a Mochrie, jak już zaczęło się o nim mówić)

Zagadki Sfinksa

Postprzez Gaido » Cz lis 03, 2011 8:51 pm

Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Zagadki Sfinksa

Postprzez RoyZa_Blade » Cz lis 03, 2011 10:07 pm

Fajna recenzja, no i widać poprawę dźwięku oraz montażu. Oby tak dalej! O filmie nawet wcześniej nie słyszałem, ale widać że dużo nie straciłem :P
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: Zagadki Sfinksa

Postprzez ichabod » Cz lis 03, 2011 11:54 pm

Spory progres w jakości technicznej, aczkolwiek w paru momentach jakość dźwięku mocno spadła (co jest dziwne, zważywszy na to, że przez większość czasu nie ma się do czego przyczepić - w porównaniu do poprzednich filmików: wow!), no i w drugiej części nagle zrobiło się dość ciemno u Ciebie w pokoju, co się stało? Zrobiło się późno, padł prąd, zbiłeś lampkę, wtf? :mrgreen:

W każdym razie oglądało się nader przyjemnie, keep up the good work, jest lepiej z każdym filmem ;)

Btw recenzowany film wydał mi się - proszę wybaczyć kolokwializm, ale jest adekwatny, jak żaden inny przymiotnik - ZAJEBISTY, naprawę, brakowało mi tam tylko Hitlera i jakichś mechów, żebym mógł od razu rzucić się na Allegro w poszukiwaniu płytki. Tylko, że... cholera, znam już całą fabułę i zakończenie
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Zagadki Sfinksa

Postprzez MisterWhisk » Pt lis 04, 2011 12:20 am

Podzieliłem film na kilka części, aby dźwięk się nie przesuwał. Jednak kilku fragmentów WMM nie chciało otwierać w całości, więc musiałem konwertować na .avi i łatać.

Nagrywałem kilka dni (na to mam rzadko kiedy czas, więc łapię okazje, kiedy się tylko nadarzy). Wtedy akurat była mgła na zewnątrz.

Trochę ten film inaczej wygląda w rzeczywistości :? . Jeżdżą od kamienia do kamienia, widzą Sfinksa, mówią: "zwiewamy". Tyle. Jak odrzucony scenariusz do Indiany Jonesa V.
A fabułę znałbyś po 5 minutach oglądania.
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Zagadki Sfinksa

Postprzez ichabod » Pt lis 04, 2011 12:27 am

Wybacz, ale jak w filmie pojawiają się pytania w stylu "Chcesz po prostu przejsc w inny wymiar?" to jestem kupiony :mrgreen:

Swoją drogą, świetnie, że wróciłeś! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Zagadki Sfinksa

Postprzez Olagfigh » So lis 19, 2011 8:21 pm

4/10?! Porąbało? Czemu aż tyle daleś temu filmowi? :D

Toż to straszna słabizna. Ja bym mu dał 1 za głupotę i 1 za rozwiązywanie dennych zagadek które sam bym ułożył w jeden wieczór.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm


Powrót do MisterWhisk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron