That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Whisk recenzuje gry? ;)

O recenzjach MisterWhiska (polskiego Luke`a Mochrie, jak już zaczęło się o nim mówić)

Whisk recenzuje gry? ;)

Postprzez Akane » N wrz 11, 2011 4:18 pm

Krótki (za krótki!!!), ale jakże boski odcinek poświęcony grze "Pizza Dude":
http://www.youtube.com/watch?v=f0KgLT9sSfw

Drogi Whisku, czy będzie więcej recenzji gier? Jeśli tak, to czy wszystkie będą tak krótkie czy przewidujesz może nieco dłuższe epizody?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Whisk recenzuje gry? ;)

Postprzez MisterWhisk » N wrz 11, 2011 7:03 pm

Cieszę się, że Ci się podobało. :)

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie (na kolejne odcinki wpadam spontanicznie), to zależy od tego, czy ta gra będzie w miarę stara (Pizza Dude nową gra nie jest, a przy Frapsie wyłączała się co 5 minut).

Jeśli jednak, to raczej dłuższe. Z "Pizzy..." wycisnąłem tyle, ile się dało, ale... 3 minuty to wciąż trochę mało.
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Whisk recenzuje gry? ;)

Postprzez speiderman » N wrz 11, 2011 7:38 pm

To była forma eksperymentu? Bardzo fajnie Ci wyszło, choć do samej gry byłbym chyba bardziej zniechęcony od Ciebie. Ale żarty były całkiem udane, więc fajnie byłoby zobaczyć coś więcej i dłuższego :) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Whisk recenzuje gry? ;)

Postprzez DoubleFace » Wt wrz 13, 2011 12:10 pm

Bardzo przyjemny short. Szczerze uśmiałem się bardziej niż przy niesławnym Let's Playu Critica. Tym się różnisz od takiego BartkaGMalt z YouTube, że potrafisz żartować sobie z marnej jakości gry bez użycia wulgaryzmów. Oby tak dalej!

To co jadłeś na początku to pizza była?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Whisk recenzuje gry? ;)

Postprzez MisterWhisk » Wt wrz 13, 2011 5:00 pm

Tak, jej resztka. Nagrywałem tę scenę chyba ze dwadzieścia razy, aż w końcu zabrakło mi pizzy (naprawdę miałem jej już dość - bleh!).
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Whisk recenzuje gry? ;)

Postprzez Olagfigh » So wrz 17, 2011 9:54 am

Co za denna gra xp. Recenzja była fajna choć faktycznie nieco za krótka.

No i użyłeś jednego z moich ulubionych tekstów: "(...) popełnić rytualne samobójstwo". Masz za to u mnie plusa :mrgreen:
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm


Powrót do MisterWhisk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron